Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

valinka30
24. srp 2011

@aduskatt Já se s tím léčím u své gynekoložky. Ale můžu ti napsat taky jednu svou zkušenost z CARu. Mě zase tvrdili, že mám anovulaci a partner 0% pohyblivých spermií (v Reprofitu Brno), že přirozeně neotěhotním a hned nabízeli IVF. Něco mi na tom ale nehrálo, tak jsem šla ještě do jiného CARu (Obilní trh Brno) a tam partnerovi vyšlo normální spermio a vzápětí jsem taky přirozeně otěhotněla. Takže od té doby se na CARy dívám s rezervou a doufám, že jejich pomoc už potřebovat nebudu..

aduskatt
24. srp 2011

@tyrisa ja mam posledny clostil dobraty predvcerom, tak som zvedava, co potom...............bez neho som mala tak 36-40 dnove cykly..........

aduskatt
24. srp 2011

@valinka30 ja som prvykrat otehotnela prirodzene, ale po 5 rokoch..................mne v CARe hovorili, ze skusime najskor konzervativnu liecbu, kedze dieta mam........a skusali, ale dost divnym sposobom, takze pojdem do ineho teraz..........co sa tyka spg, to viem ako sme na tom...nie je to dobre, ale ani uplne zle🙂)

elys
24. srp 2011

@aduskatt Adi, pri clostile nevies aka je maximalna dlzka cyklu ak sa bere 3.až 7.DC? neviem, kedy mozem pocitat ze mi uz meska (ak bude meskat vobec)

aduskatt
24. srp 2011

to je individualne
@elys

elys
24. srp 2011

@aduskatt u teba bolo kolko? a kolko mavas bezne bez tabletiek?

aduskatt
24. srp 2011

@elys od 3-9 bol 30,31 dni, od 5-9 36 dni a bez neho od 31 do 40, najcastejsie 36

elys
24. srp 2011

@aduskatt ty mas ale hlavu 😀 diky moc. ja som tiez dlhocyklova, sme na tom podobne. takze predpokladam ze do 7 dni by mala prist, ked nie, tak zacnem vetrit nieco podozrive.

aduskatt
24. srp 2011

@elys no, par cisel si lahko zapamatam🙂))
no, zavetri, hlavne nieco pozitivne podozrive🙂

elys
24. srp 2011

@aduskatt chcem sa spytat, uz ste skusali IUI?

aduskatt
24. srp 2011

@elys zatial nie, ale zrejme sa tomu nevyhnem, pocitam asi oktober

elys
24. srp 2011

@aduskatt ja uz chcem ist buduci mesiac. ak to nevyslo tento. potom ti dam vediet, ake "to" bolo 🙂 doktor ma este neoplodnoval 😀

aduskatt
24. srp 2011

@elys ja viem, ake to je, ale info potesia🙂)

lucija
24. srp 2011

@petra273
@aduskatt díky holky. Já vím, že se má brát až po ovulce, já ji mívám dřív, už tak 13DC. Já jen jestli to mám nechat stejně nebo mám posunout i ten utrouš. Tak díky, nechám to tak.

valinka30
24. srp 2011

@aduskatt To by jsi fakt měla jít jinam, když tě takhle záměrně podváděli.

aduskatt
24. srp 2011

@valinka30 to sa uz deje, hned ako som to zistila som vypadla

aduskatt
24. srp 2011

@lucija to je jedno, hlavne ho nedavaj pred ovulkou

nathali
24. srp 2011

halo halo uz spite???

elys
25. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...24...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........20m..............20...........21...............6......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............15..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........5m.............19...........30........................Kontryhel
Aduskatt................35............6r................11...........34........................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m..............29..........28........................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r..............39..........32.............29..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................25..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............20......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............20..........33................6......Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r..............25...........30.......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r...............10.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+3.......................23.8.2011...........Listovka

elys
25. srp 2011

Holky, krásny dník.. opäť to vyzerá na poriadny hyc, tak si to užime, lebo jeseň tu bude cubidub..

mijadave
25. srp 2011

@elys ahoj, no u nas tie krasne dnicky sa podvecer menia na pomaly katastrofu... ☹ Tatranska Lomnica zatopena, cesta znicena, Kezmarok zatopene casti mesta... stromy popadane... ☹ teda tie burky z tepla su fakt des...

elys
25. srp 2011

@mijadave tak nas to na hornej nitre obchadza, lebo co den, to 24 teplych hodin bez burky a dazda. pozeram ze uz mas 20DC. aky mas pocit tento mesiac? ziadne zmeny?

elys
25. srp 2011

babeny, mavate po clostile pred menezesom bolest v prsnikoch, resp. v jednom viac a druhy len sem-tam? mna zacal tak divne pobolievat pravy, nie vkuse, ale take impulzy. nie som na to zvyknuta, pretoze pred menzesom ma boleli vzdy len bradavky a nie cele prsia. neviem, ci to je od clostilu alebo nieco ine.

zana21
25. srp 2011

@mijadave Také koukám, že bys měla zítra očekávat MS. Cítíš, že by těď nemusela přijít a místo toho bou // 🙂 ?

zana21
25. srp 2011

Manžel byl dnes na spemiogramu, tak jsem nervozní, jaký bude výsledek....Už aby byl zítřek a zavoláme tam. 😎

mijadave
25. srp 2011

@elys no nas to nejak neochadza a na dnes u nas uz vyhlasili druhy stupen vystrahy pred silnymi burkami s krupobitim 😒 inak pri clostile mna bezne cca 5-7 dni pred ms boleli prsia cele... 😉

@elys, @zana21 ano, minuly cyklus bol len 21 dni, lenze to som brala soju od 3DC a posunulo mi to ovulku na 8DC... teraz som kvoli dovci brala soju od 5DC a ovulku som podla mna mala na na 14DC, no ff mi vyznacil dnes na 17DC 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/361810 tak neviem, no som ovulacne bolesti som mala neprehliadnutelne na 14DC 😒 tak teraz ani neviem, kedy cakat ms... no citim sa divne, od nedele sa mi doooooost kruti hlava, je mi na vracanie, tak uvidime...

zana21
25. srp 2011

@mijadave To vypadá slibně 🙂, kdy plánuješ popřípadě udělat si TT?

elys
25. srp 2011

@mijadave tak to zvracanie by som teda menila za tie moje bolave prsia 😀 tvoje priznaky sa mi viac pacia

mijadave
25. srp 2011

@elys, @zana21 nezvraciam, len ma napina... ale to tocenie hlavy by si neviem, ci menila.... je to des, ked v akejkolvek polohe Ti ide svet do vyvrtky.... 😒 ale ak to je to, co dufam, ze je, tak to rada vydrzim... 😀 a len tak mimochodom, teraz co beriem soju ma prsia bolia vkuse uz od 3DPO, takze ja to mam vsetko 😉
graf vyzera slubne? neviem, kedy testit, kedze ja mavam lutealnu fazu cca 14 dni a podla mna som 6DPO, no podla ff som len 3DPO 😒 netusim.... uvidime, ako sa to bude dalej vyvyjat... 😉

terioza1
25. srp 2011

Ahojky holky, tak se hlasim po dlouhem odlouceni 🙂
Vsechno jsem si promyslela a tesim se na miminko.... uz me presly depky, jestli spoustu veci zvladnu a tak... jsem si jista, ze zvladnu. V utery jsem byla na UTZ - jsme o neco mladsi - dneska jsme 7tt... Miminko meri 7,8mm(v utery) a srdicko krasne tluce... 🙂
BTW: malem jsem prodelala 5infarktu, z toho me malem resuscitovali 😀 Dr koukala na utz a rika: Tak koukam, slecno Terezko, kolik jich tu mame............... Vypada to na trojcatka (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)..... 3dutinky, pak usoudila, ze se asi vstrebali nebo co.... no reknu vam... hotovo.. vyhrkly mi slzy, ze jako ja bych mela mit trojcata??!!! Uz z dvojcat bych byla hotova.. Ale je tam opravdu jen jedno... 😀 No rikam, fakt infarty.... srdicko mi tlouklo snad 5x rychleji nez mymu miminkovi 😀 A to je co rict 😀

Jnak jak pokracujete vy?