Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

maminka142
30. srp 2011

@valinka30 Ja som bola na sone, ked som mala f. 16mm a za 4 dni to bolo 22mm. Doktor mi povedal, že MAXIMALNE 2mm za deň... Ale to každemu inak, niekomu pomalšie, niekomu rychlejšie 😉 Od merania tych 22 mm, mi potom na štvrty deň, už stupla teplota 😉 Mne presne povedal doktor, ktory den sa mam snažit, ale nevyslo to 😖 Tak teraz prvy krat s clostilem, tak snad to vyjde 😉 Držím palce aj tebe 😀

valinka30
30. srp 2011

@maminka142 Děkuji a taky držím palce 😉

elys
30. srp 2011

@maminka142 ahojky. no my tiez dufame a kazdy mesiac sa modlime nech sa presunieme pod tu spodnu ciaru. nadej umiera posledna a este ze tu mame spriaznene dusicky a navzajom sa podporujeme. dost to pomaha.

maminka142
30. srp 2011

@elys tak to maš pravdu 🙂 Veľmi pomaha, ked si píšeš s niekym kto sa tiež snaží a tak sa navzájom podporujeme 🙂 To čakanie je najhoršie a ak sa môžeš s niekym podeliť o to, tak to čakanie nie je až take tragicke, ako sa zda 😉 Držím aj tebe palčeky 🙂

aduskatt
30. srp 2011

nooooooooo, tak dnes 16DC a 26 mm folik 😎 .....................slusneeeeee...............akurat definitivne potvrdene, ze levy vajecnik vobec, ale vobec nepracuje..............

valinka30
30. srp 2011

@aduskatt A kdy ti mudr řekla, že bude ovulace? 26 mm je už dost.

aduskatt
30. srp 2011

@valinka30 to treba skontrolovat, on to nevie presne🙂))v piatok idem znova na sono

lorreine
30. srp 2011

@kacnov Tak to je divné, ale možno predsa...nádej umiera posledná, nie? Ja som dnes 25 DC a začala som špiniť...nejak sa mi to nezdá takto skoro po potrate...skor baby čakajú dlho na ms po potrate. Tak neviem, čo si mám o tom myslieť....hm

kacnov
30. srp 2011

@lorreine a není to uhnizďování?

kacnov
30. srp 2011

holky prosím ta která ví na co je laparoskopie při PCO?

kacnov
30. srp 2011

holky tak začínám špinit, :( mužete mi prosím říct jak to mám počítat clostil beru od 3-7 dne a když dnes ,,jen špiním mám to už počítat jako 1 DC?

valinka30
30. srp 2011

@kacnov Já jsem začala špinit při braní utrogestanu a poslední dva dny před dobráním se rozběhlo krvácení. Jako 1 dc jsem brala až první den krvácení.

ivussska
30. srp 2011

@lorreine děkuji, už se snažíme tak dlouho a moc bych si přála aby to tentokrát vyšlo...

terioza1
30. srp 2011

@lorreine uhnizdovani treba 🙂 Ja to mela presne tak 🙂 drzim moooc palce .-)

lenca_acnel
30. srp 2011

Ahojky holky, tak jsem si tu prošla tu diskuzi jen tak letem světem, to Vám už při prvním cyklu braní Clostylbegytu dělali UTZ? já jsem ho brala čtyři měsíce a doktor se spolehnul jen na to, že podle bazální teploty se mi anovulační cyklus změnil na ovulační a s UTZ se ani jednou vůbec neobtěžoval.

mijadave
30. srp 2011

@lenca_acnel ahoj, to fakt Ti nerobil UTZ??? 😕 ved ono to treba sledovat, ved keby mna nesledoval, praskol by mi vajecnik kvoli cystam... vzdy ma sledoval a meral foliky.... 😉

lenca_acnel
30. srp 2011

@mijadave No já se léčím ještě na prolaktinom (malý nezhoubný nádorek na podvěsku mozkovém) a dr. ke které chodím se taky divila, že mi nedělal vůbec UTZ, ale ne ani jednou za čtyři měsíce mi UTZ nedělal jen před tím než clostil nasadil a během jeho užívání ne. No zítra tam jdu, takže se ho na to pěkně zeptám. Jenže začíná mi připadat, že je k tomu pěkně laxní, protože mi říká, že mám času ještě dost a přitom to je naše věc, kdy chceme s přítelem mimčo. Díky za odpověď 🙂

aduskatt
30. srp 2011

@lenca_acnel samozrejme, pri uzivani clostilu MUSIS byt sledovana, ako vajecniky reaguju..........

mijadave
30. srp 2011

@lenca_acnel tak to sa ho spytaj, lebo viem urcite, ze pri tejto liecbe ma byt zena sledovana na UTZ... nechcem Ta strasit, no tieto lieky podporuju rast cyst, ktore mozu vzniknut z neprasknuteho folikulu... mna na to dr upozornil este pred liecbou a na UTZ som chodila pravidelne a meral mi foliky... drzim pasticky a urcite trvaj na tom, aby Ta sledoval UTZ... 😉

lenca_acnel
30. srp 2011

@mijadave
@aduskatt
Moc děkuju, holky, mě na to dr. vůbec neupozornil, dočetla jsem se to v příbalové informaci, ale myslela jsem, že to platí při dlouhodobějším užívání a když jsem tam byla po dvou měsících pro další, tak jsem byla nějak rozhozená, že jsem se na to ani nezeptala.

Můžu se ještě zeptat, jak často Vám ty UTZ dělají?

aduskatt
30. srp 2011

@lenca_acnel cca 4 kazdy mesiac........a pozor, clostil sa moze uzivat iba tri cykly, viac nie.........a vajecniky zareaguju hned, takze treba hned sledovat ultrazvukom......

terioza1
30. srp 2011

@lenca_acnel ahoj, me taky nedelali utz....

mijadave
30. srp 2011

@lenca_acnel ja som isla na prvy UTZ na 7DC (den cyklu), potom 8DC a 9DC a ked folik nerastol ako mal, tak kazdy den dovtedy, kym nemal aspon 20mm...

@aduskatt ahooooj 😉 ja som brala clostil 6 mesiacov s 1mesacnou pauzou po 3 cykle... 😉 a mam dojem, ze po asi 3mesacnej pauze mi ho chce este nasadit... no ja uz nechcem...

@terioza1 ahoooj ako sa mas? 😉

aduskatt
30. srp 2011

@mijadave ja tiez 6, ale s prestavkou kazdy druhy mesiac

maminka142
30. srp 2011

@lenca_acnel ahoj 🙂 Ja chodím na UTZ v 11-12 DC, ono to záleži aky ma žena cyklus a ako rychle rastie folik... Ale to je max. 2 mm za deň 🙂 Takže ja som sledovana od toho 11 DC 🙂

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 mne rastie 3mm za den🙂

terioza1
30. srp 2011

@mijadave ahojky, no tak mam se tak, ze mam deprese, jak to vsechno bude a jestli to zvladnu.. vecne brecim a pak dostavam zachvaty smichu, kdyz mi neni dobre - mam vetsinou nadymani a nebo zase prujem, nemam chut na sex - brecim.... brecim, protoze si neuziju uz ten sex s pritelem jako driv.. a toho je strasne moc.......... 😀 No, asi hormony... jak se mas ty?

maminka142
30. srp 2011

@mijadave prečo už nechceš clostil? Nepomaha to? Ja ho mam teraz prvy krat, teda od zajtra ho idem brať t.j. 3-7 DC... A kedy je to najlepšie brať? Rano, večer, pred, alebo po jedle? Ďakujem 😉

maminka142
30. srp 2011

@aduskatt fuuuha, tak to som ešte nepočula 🙂 To maš super 😀 Ja som sa bala, že niečo prešvihnem a on ma upokojoval, že aby som sa nebala, že viac ako 2mm za deň nerastie, že max. su tie 2mm 🙂

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 dnes som 16 dc 26 mm, cize zatial to vyzera na priemer 2,6 denne, mozno kusok viac....minuly cykl bol 3 mm denne