Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
24. říj 2011

@mijadave jj, kdybych to tušila tak bych to nikdy nevzala do pusy. 😝 Prostě se nám to musí podařit: Jinak to nevidím. Ale stejně je to takový začarovaný kruh. Čím dýl se člověk snaží, tím do větší deprese upadá a snažení je ještě složitější. 😖

veronicka33
24. říj 2011

Ahojte dievčatá :(tak mrcha asi znovu dorzí, ☹ hrozne ma začínajú boliet kríže 😒 tak asi opät nič s toho nebude no čo už 😠

mijadave
24. říj 2011

@nativanativa ved ja Ta nechcem dat prec z tabulky, len tam mam, ze si 35DC a to asi nesedi, nie? 😉
@safirah je, ja viem, presla som krizou aj mm, no teraz sme nabrali novy dych a ideme dalej 😉

mijadave
24. říj 2011

@veronicka33 to ma mrzi, no nemusi to tak byt, krize bolia aj pri tehu 😉

hela82
24. říj 2011

@nativanativa Tak to je super. Ja jsem ovu prvni 2mesice pri clostiku nemela a ted se to zblaznilo. Moc drzim palce. Mna Dr ani prvni dva mesice nesledovala 😒Jsem z toho byla nestastna. Ted uz je to lepsi,rozhodla se mne taky vic hlidat. Konecne.

janielik87
24. říj 2011

@mijadave ja som praveze HAK brala tak maximalne rok a pol...aj to vela vravim, lebo mi nerobila dobre...a cykly som mala az do cysty, ktoru som mala v januari celkom v pohode okolo tych 30dni..ale odvtedy to bolo stale viac a viac...a udajne mam vsetko v poriadku...akoze fyziologicky aj vajecniky aj maternicu, bez cisty... Ale ovu neprebiehala a stale boli az 40 a viac dnove. Tak beriem clostil a duphaston. Teraz ho mam prvy cyklus, tak neviem co som chcela.
@safirah tak drzim palce, nech je to lepsie 🙂 a nech si tehulka 🙂 Ja este nemam mrchu, ale cakam kedy dorazi.

nativanativa
24. říj 2011

@mijadave ahaaaaaaaaaa teraz som to kuki , jasne ze je tam malinka chybicka
takze ja som 11dc a 24pc 😉

nativanativa
24. říj 2011

@hela82 preco ta nesledovala ??? jeziis ma nestras , nie ze aj ja nebudem mat ovu opat 😢 😢

safirah
24. říj 2011

@janielik87 děkuji 😉

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 chcela so to, co kazda z nas, aby to zabralo hned 😉
@nativanativa tak to napravime 😉

mijadave
24. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............39...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............36...........33............................Listovka
Janielik87.............24..........7m...............29...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............27...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............24............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............23............29.............8............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............23............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............22............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............21............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............17............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............15.............29............2.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............12.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............11.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............10.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5...............8.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............7............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................4............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m...............3...........27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+2..................16+0.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+6.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+5..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka

janielik87
24. říj 2011

@safirah naozaj nemas za co 🙂

@mijadave no asi ano 🙂 ale to by som nemohla byt ja, aby nieco vyslo hned a ako ma bez trapeni...ja mam pocit, ze sa ku vsetkemu prehryzam :D a ak k niecomu lahko pridem, tak to aj lahko odide... Ale zas raz uz by som aj ja chcela bez trapenia daco mat :D :D :D

nativanativa
24. říj 2011

@mijadave vyyyyyyyborne 😉

hela82
24. říj 2011

@nativanativa To si nemyslim,kdyz neco citis v miste kde mas vajecnik tak je to signal ze se v nem neco deje. Mne nesledovala nevim proc. A pritom jsem ji porad volala ze ovu nedorazila. Pry kdyz nedorazila tak to ani na utz neuvidi...po 3.mesici jsem se odbyt nenechala a objednala se natvrdo na utz u sestricky aby potvrdila/vyvratila ze vajecniky uz pracuji. Jinak ja prvni 2mes opravdu nic necitila. Az ten treti. A ty to citis tak to mas rychlejsi ucinek hormonu...

nativanativa
24. říj 2011

@hela82 no a brala si ich dvakrat denne ??

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 to mi hovor... pises mi z duse, aj ja som na to podobne 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no tak uz nejako len bude 🙂 este si urco poplacem, ked pride teta z ameriky, ked vystupi z lietadla :D :D :D Ale teraz co, nebudem sa uz aspon nadejat a stresovat.

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 ja viem, ja si to tiez myslim, ze ma to zas vezme... klasika, no ideme dalej... 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no co uz, premyslam uz teraz ako postupovat...ci teraz uz skusim aj merat teplotu, ci nie...

hela82
24. říj 2011

@nativanativa Se to asi neulozilo, tak jeste jednou. Brala jsem to postupne. Prvni mes. 1tabl. Druhy 2tabl. a treti uz 3x denne tabletu

nativanativa
24. říj 2011

@hela82 aha , ja som zacala tento mesiac dva krat denne , rano a vecer , tak preto citim vajco 😀 😀

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 ja si meriam, podla nej viem, ani tehu test robit nemusim... ked klesne, viem, ze do 2 dni ms dorazi 😉
@nativanativa ja som brala clostil celych 6 cyklov 2x denne 1 tbl. 😉

hela82
24. říj 2011

@nativanativa Ano, hlavne ze to funguje,ze? Taky doufam ze se to brzy zadari kdyz uz vajecniky zacali fungovat. Porad nejak doufam ze uz ted tam bylo nejake dobre vajo co se uvolnilo. Uvidime no...

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no ved viem, ze to vela bab meria...ale mna to stresovalo (merala som 2mesiace), ked ovu nie a nie dojst 🙂

nativanativa
24. říj 2011

@hela82 tak si drzime navzajom 😉

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 pre mna bol stresujuci min. rok, ked som mala ms v rozpati 31-63dni a tak som zacala merat, lebo som nikdy netusila, kedy dorazi 😒 a nejak som si zvykla, uz je to pre mna cudne, ked nemeriam 😀

hela82
24. říj 2011

@nativanativa Dik! Budu informovat 🙂

mijadave
25. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............40...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............37...........33............................Listovka
Janielik87.............24..........7m...............30...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............28...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............25............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............24............29.............9............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............24............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............23............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............22............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............18............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............16.............29............2.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............13.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............12.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............11.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5...............9.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............8............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................5............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m...............4...........27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+3..................16+1.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+0.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+6..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka

veji
25. říj 2011

Dobre raaaaaaaanko vsetkym snazilkam a tehulkam!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 😎