Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
13. kvě 2009

dievcata dufam ze od buduceho tyzdna sa to tu radikalne pretiriedi a bude zalozena nova tema ze otehotneli sme s Clostylbegitom

katuska15
13. kvě 2009

AMISA ja v to tiez verim.... 😉 😉 😉

wolfskinka
13. kvě 2009

amisa no tak ja sa hlasim ze tento mesiac do tej temy urcite nepreleziem ☹

amisa
13. kvě 2009

a ostaneme tu len mi dve Katuska? 🙂 no dufam ze sa k nim stihneme tento mesiac pridat...

amisa
13. kvě 2009

tak tu budeme asi aspon dve..lebo ja si tento mesiac aj ked je moj druhy neverim 😅 😔

amisa
13. kvě 2009

to bolo pre wolfskinku

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Tak zákazník mi pro dnešek odjel a zítra zase nanovo ☹

Elle, nemyslím si, že pregnyl ovlivňuje ovu test. Ten má vliv na těhu test 😉
Pozitivní ovu test můžeš mít i 6 dní, slabá čárka se ukazuje dlouho. Jak moc slabá nebo silná je ta druhá čárka?

Katuska, tak ty se taky chystáš testovat, v pátek ti budu držet palečky 🙂

amisa
13. kvě 2009

lenka ovu test som si robila ja ja.. ale silna ciarka bola iba raz inak bola len slabsia

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Teda já než to dopíšu, tak už je zase další stránka popsaná.

Katuška, máš pravdu, měla jsem 4 folíky, tak mě teda naštve, jestli z toho nic nebude 😠

Wolfi, taky se bojím, že se tento měsíc nepřidám do nové diskuze. Špinění je zase zpět, přestaly mě bolet prsa, tak to je známka toho, že se mrcha rozjede 😢

katuska15
13. kvě 2009

Hm... ☹ ☹ ☹ Lenka ja si tiez stale prsniky chytam, ze ci bolia, lebo viem, ze ked prestanu, tak mrcha je na blizku... 😠 😠 😠 A tiez ma to velmi najeduje ked z tohoto sa nic nechyti... 😠 😠 😠 Inak drzim ti mooooc palceky...a kedy to ides testovat???Ved stale neviem...

amisa
13. kvě 2009

heeej? mna bolia aj cez menzes..ale pravda cez ten to clostylovy jeden vobec.. to je divne

katuska15
13. kvě 2009

Amis trosku nerozumiem ako si to myslela...co ta vobec neboli??? 🙂

amisa
13. kvě 2009

katuska vidis .. no pisete o prsiach ze bolia a nebolia.. prsia som myslela..prepac

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Amisa, já jsem si ovu test dělala taky 5 dní za sebou a silná čárka byla jenom jednou, jinak vždy jen slabá. Takže do 24 hodin po tom, kdy najdeš silnou čárku, proběhne ovulka 😉

Katuška, chtěla jsem testovat dneska, ale v noci mi bylo špatně a málo jsem spala, tak jsem se ráno nechtěla zdržovat testováním a spala co nejdéle. Takže testovat budu zítra ráno 😉
Katuška, ty jsi měla kolik folíků?

wolfskinka
13. kvě 2009

lenka to co mi vyvadzas ... to co si porobila ved ked to mne nevyslo tebe malo ☹ ☹ ☹

katuska15
13. kvě 2009

Jaaaj... 🙂 uz chapem, a to ta ako po clostile nebolia???Inak vies co mna tiez jeden mesiac vobec po clostile neboli prsia a prili mi na to , ze som nemala vobec progesteron, tak preto...a ked nie je progesteron, tak tehu nie je mozne...uz som 2 krat prisla o mimi... ☹ Amis a kedy testujes???

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Wolfi, asi jsme nějaké zakleté nebo co ☹ Já jsem chtěla, aby to vyšlo tobě, protože ty si to z nás zasloužíš nejvíc.

katuska15
13. kvě 2009

Lenka ja som mala 3 folikuly... 🙂 tak silno verim a modlim sa panbozkovi nech mi aspon jedno babo necha....

amisa
13. kvě 2009

katuska nestras.. mna boleli vzdy len tento krat nie.. dufam dufam ze sa nic v tele nezmenilo..ale dobre vediet..inak volala som to vtedy aj dokimu..to bol celkovo velmi divny menzes.. som teraz v 27DC a mnezes by mal prist as v pondelok.. tak uvidime..ovulka bola 19-20DC..takze ak vobec nieco tak mam este cassuuuu natestovanie..pockam si anjprv na mrchu mne lieta dost takze uvidim co bude dalej..

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Katuška, tak to je krásné, 3 folíky, to určitě musí vyjít 🙂

amisa
13. kvě 2009

katuska a to by mu hadam prisli an to z testou ze mi nieco taketo dolezite chyba.. robili mi profili aj folikulometriu

wolfskinka
13. kvě 2009

lenka no a vidis kde som to dotiahla ... zase k nicomu

katuska15
13. kvě 2009

Amis tak potom ta prsia nemusia este boliet...mozno je to dobre znamenie, lebo babatko sa este len v tomto case uhniezduje a prsia zacinaju az potom boliet...Amis mozno u kazdeho je to inak, niektore baby maju priznak, ze ich prsia nebolia...Ale neboj este je cas na bolenie, fakt 😉

amisa
13. kvě 2009

dievcata pa

katuska15
13. kvě 2009

Lenka ved ja si tiez mylsim, ze teraz to vyjst musi, lebo sme mali obrovsku sancu a ty tiez...uvidis, ze aspon jedno tam bude....Leni a vies si predstavit, ze by sa vsetky 4 uchytili???Lebo ja sa 3 bojim 😖

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Katuška, no já si nedokážu ani dost dobře představit dvojičky, natož 3 nebo 4 😀

Holčinky, já už jedu domů, dneska už toho mám akorát tak dost. Mějte krásné odpoledne, z domova se na vás zase přijdu podívat 😉

Pa pa pa 😵

katuska15
13. kvě 2009

Ahoj a ozvi sa zajtra ako to dopadlo...drziiiiiiiiiiiiiiiim moc palce... 😉 😉 😉 AMIS PA 😉

stana2009
13. kvě 2009

ahoj, já byla na IUI dneska, takže ted čekání jak to dopadne...

a k tomu pozitivnímu testu, dneska mi doktorka opakovala at si nedělám test dříve než za 14 dní,
že tím jak je v Preg HCG Hormon tak bývá falešně pozitivní... ☹

moc vám všem držím pěsti at nám to vyjde a máme krásné pravé // 😀 😀 😀

wolfskinka
13. kvě 2009

stana drz sa .....

ma.ja
13. kvě 2009

ahoj clostilky 🙂
Leni pěkně nás napínáš !!!