Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Ahoj Miluško, no jo, když Nelča zavelí, tak se musí na procházku, to se nedá nic dělat 😉

A co máš dneska v plánu?

miluse
28. bře 2009

Dneska jdeme s holkama odpoledne na kafe, takže to viím nejmíň na 4 hoďky 😀 dlouho jsme se neviděly, tak to bude díra v hlavě 😝 😀

eloana
28. bře 2009

ahoj holky🙂 tak mimco uspesne zapito🙂 joo je mozne ze by mi po 3 clostilu narostlo bricho??? z meho plocheho briska jsem se dostala tak na 4 mesic🙂)))) me prijde ze se jeste nic preci nemuze dit🙂

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Tak to se máš, ono je to potřeba pořádně pokecat 😝
My asi někam vyjedeme do přírody na procházku, ať jsme taky na čerstvém vzduchu.

miluse
28. bře 2009

Eleona, jj, je to možný, taky jsem ho měla při jednom cyklu nafouknuté, no ikdyž mě se nafukuje vždy před ovu a před MS 😅

eloana
28. bře 2009

🙂 tak asi jo 🙂 ja to mivam pred ms pred ovu to nepozoruji. My dneska slavime mala mela vcera 3 roky

eloana
28. bře 2009

holky nevim zda mi po tom rostou folikuly -ale rozhodne mi po tom rostou prsa 😀

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Ahoj El, taky jsem první měsíc měla po clostíku nafouklé břicho víc než mívám, takže to bude normální 😉

A prsa mě první cyklus taky vyrostly a po ovulce mě hrozně bolely až do mrchy. Pak už to bylo v pohodě, ale ten první cyklus to byla síla.

polesuvka
28. bře 2009

Krásné dopoledne holky, Leni optět jsem ti napsala teplotu. Dneska pozdě už jsem v práci

eloana
28. bře 2009

😀 to me boli hned po ovu taky a porad.Pred porodem me prsa bolely tak tyden pred ms a po porodu hned o ovu

vendy05
28. bře 2009

tak jsem taky tadyyyy 🙂

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Ahoj Polesuvka, jj, koukala jsem na to, jdu jí dát do grafíku. A ty dneska pracuješ?

polesuvka
28. bře 2009

Jo jo celý víkend, pracuji v jednou obchodním centru a bohužel musím. Končí měsíc a faktury za mě nikdo do PC nedá

polesuvka
28. bře 2009

Leni já se v těch teplotá vůbec nevyznám.

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Aha, tak to jo, to se nedá nic dělat. Já kdybych měla jít ještě o víkendu, tak už to nepřežiju.

Vendy, co mimísek, copak bude mít dnes dobrého k obídku?

El, tak tě vlastně teď prsa bolí skoro pořád. No ale teď ti ještě rostou, tak to se manžovi určitě líbí 😝

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Polesuvka, teplota ti stoupá, to je dobře. Po ovulce by právě měla jít nahoru 😉

polesuvka
28. bře 2009

Jo já že by zase měla klesat, já jsem z toho jelen 😅

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Ne ne, po ovulce právě stoupá 😉

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Kočky, jdu dodělat obídek, zatím se mějte a nechte si chutnat 🙂

eloana
28. bře 2009

joo tak nestezuji si🙂 ja hlavne kdyz tloustnu tak prvni v prasou -tak kez by se to vrazilo jen do prsou 😀 ale bricho mamn nafoukle

vendy05
28. bře 2009

leničko no to ještě nevím, teď do sebe rvu lipo na který jsem měla strašnou chuť 😀

eloana
28. bře 2009

manzel se mi smeje pry aby mi nenarost pindour 😀

vendy05
28. bře 2009

eloan 😀 😀

ma.ja
28. bře 2009

ahojte vespolek, jak je při sobotě? U nás svítí sluníčko, už se těším, až se budu moct vyvalit na balkon 🙂

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

ahoj ma.ja 🙂 my už jsme po obídku a razíme ven na sluníčko. a o tom vyvalování na balkón mi povídej - už jsem kontrolovala lehátko, jestli přežilo zimu a těším se, jak na něm budu chytat bronz 😉

ma.ja
28. bře 2009

já jdu teď na obídek, miláčka mam na melouchu, tak mam pré 😀

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

no to se máš, já jsem měla takhle pré minulou sobotu a to byla pohodička, žádné vaření, nikdo se tu nepletl při úklidu 😀
a teď už teda jedeme, už je celý nervózní 😉

ma.ja
28. bře 2009

jj chlapi 😀

denous
28. bře 2009

ahoj holky.
No teda já čučím tady se událo věcí.....Nové téma,teda novostaré.spousta nových clostilek...Tak to je fajn.
Leni jak se máš?
Já stále čekám na mrchu,ale těhu nejsem dělala jsem si ve středu test a jen jedna tlustice. Tak zase nic.no nic musíme bojovat dál.... Jaké je u vás dneska počasí? U nás svítí krásně sluníčko...

vendy05
28. bře 2009

ahojda Denoušku, teda teda asi máš rozbitý testík.... 😉
Tady bylo pěkně a teď se to začíná zatahovat, takže můj odpolední spánek jsem bývala měla přesunout až na teď, no to nevadí no....
A jakpak se jinak máte???