Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

golymetr
11. lis 2011

@mijadave máš pozitiv ovu testík tak šup na snaženíčko tohle jsem měla já před týdnem a snažily jsme se od středy do neděle 😉 ale nevim jestly úspěšně 😒

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 nie, este nestupla 😒
@golymetr jasne, zajtra to poistime... drzim pasticky, aby sa to Vase snazenie bolo uspesne 😉

jeny
11. lis 2011

@mijadave test je ukazkovy, takze ovulka bude a po ovulke ti to ukaze aj teplota, to je vyhoda testov oproti meraniu teptoty 🙂

golymetr
11. lis 2011

@mijadave jsem zatim 7DPO bříško mě tedy pobolívá ale jinak nic ani výtok nemám ☹

mijadave
11. lis 2011

@jeny to hej, to je pravda, ze v tomto je vyhoda... uz som sa bala, ze bude anovulak... len keby sa vratil este plodny hlien, dnes sa zmenil na kremovy, husty biely... 😒
@golymetr neboj, bude to dobre, hoci viem, ze ten cas cakania po ovulke sa vlecie neskutocne pomaly ☹

golymetr
11. lis 2011

@mijadave já právě myslela že už budu mít trošku náznaky ale ono se taky muže zavrtávat třeba až 10-11DPO při minulých těhu jsem měla takový narůžovělý výtok až dýl když už si to moc nepamatuju ☹

mijadave
11. lis 2011

@golymetr ja som nemala ziadne priznaky okrem bolavych prs... vtedy som nemala bolave prsia pred ms, takze pre mna to bol vtedy jasny priznak tehu... teraz ma bolievaju tak par dni po ovulke az do ms 😉 a "zavrtavanie" som nikdy necitila a to som bola 5x tehu 😉

golymetr
11. lis 2011

@mijadave čekat a čekat co se vyvrbí ještě tedy týden snad to uteče 🙂

manamani1
11. lis 2011

@mijadave kolky DC si?

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 som 14DC 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave huha, tak ukazkova ovulka🙂)))

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 ked ja mavam do vtedy, co som zacala s clostilom (medzicasom aj skoncila) ukazkove ovulky kazdy cyklus... no len posledne dva cykly mam ovulkovske bolesti a hlienik skoro tyzden vopred... tak snad uz to konecne vyjde 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave a co myslis preco to nevyslo? Nepodarilo sa snazit vzdy v case ovulky? Kedy si zacala s clostilom? Mslis ze aj mne sa cyklus napravi?

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 netusim, preco to nevyslo, bola som aj na laparku a vsetko mam ok, snazili sme sa vzdy v case ovulky, aj ked ako teraz obcas sa stalo, ze jeden den sa nedalo, lebo mm mi dve noci v tyzdni nie je doma... 😉 s clostilom som zacala min. december... ja si myslim, ze Ti napravi cyklus 😉 mne dal dr kombinaciu clostik+pregnyl+duphaston 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave pregnyl je na prasknutie a duphaston na udrzanie plodu vsak?

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 ano, presne... 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave tak uz len musis cakat na snazilkovanie, predpokladam zajtra a potom na NEmrchu... ja zatial este na ovulku,moje ovu testy su este negativne. aj tento mesiac si s clostilom?

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 ano, dufam, ze nam nic neskrizi plany 😉 ja uz clostil neberiem od juna... potom som brala fytosoju a teraz neberiem nic, ak nepocitam alchemilkovy cajik, grepovy dzusik a bromelain 😉 a kedy mavas ovulku?

manamani1
11. lis 2011

@mijadave ja pri 52DC som mala asi anovulacne cykly, takze moc ani neviem "co je" ovulka, lebo do augusta som bravala antikoncepciu☹...alchemilku, grep pijem aj ja...a bromelain je co? Vies ze alchemilka sa pije len do ovu?

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 aha, tak Ti ine neostava, len testovat ovu testikami a pripadne merat BT 😉 bromelain, to je vytazok z ananasu a je na podporu uhniezdenia 😉 da sa jest namiesto tabletiek aj stredok ananasu... 😉 je sa to 5-6 dni po ovulke 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave kde si si kupila ovu testy? a za kolko?

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 kedze som ich potrebovala dnes, tak som sla do lekarne a tam som kupila 20ks za 14€, je to vela, ale inak maju 5ks za 6-7€, no na ebay sa daju vraj lacno kupit alebo niekedy aj na mimibazari 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave hej, hej, ja som si tu objednala u tej baby co som ti spominala... 🙂

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 hej, viem, ze ona to tiez predavala 😉

tyrisa
11. lis 2011

Tak ta Petra se na nás vybodla,co? 🙂

mijadave
11. lis 2011

@tyrisa to hej... ☹

tyrisa
11. lis 2011

@mijadave potvora jedna 😀

mijadave
11. lis 2011

@tyrisa no co uz s nou, dufam, ze sa ozve... 😉 a Ty ako, uz je Ti lepsie?

antana123
11. lis 2011

@mijadave krása bude ovulka do 2dní

mijadave
11. lis 2011

@antana123 tak dufam, hoci hlienik tomu uz nenasvedcuje 😒