Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
14. lis 2011

@golymetr to je proste super... 😉 drzim pasticky, nech ciarocky len silneju a vsetko ide, tak ako ma 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave ja neviem, dnes mam taku chut vsetko uz zahodit za hlavu a vediet zabudnut, ze vobec tuzim po babatku. Zamestnat svoju mysel dacim, nieco spravit, ja neviem... Uplne cele zle. Niekomu sa vykecat. Ked nechcem vam tu robit negativnu atmosku, ale to je jedine, co ja teraz citim momentalne... A manzel uz proste sa hneva nechape, co robim "cirkus". Ja nerobim cirkus, len sa citim ukrivdene. A najhorsie je n tom celom, ked velmi dobre viem, ze kolko inych ludi si prechadza ovela horsimi vecami a ja tu knucim sama nad sebou. A strasne ma to nielen rozosmutnuje, ale aj hneva a taka zurivost az do mna ide...

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 moja, ver mi, takymito stavmi prechadza kazda snazilka... ☹ je to tazke... ano, je pravda, ze sa deju aj horsie veci, no v tejto chvili vidis len ten svoj problem a nemyslim si, ze je to zle... je to uplne normalne, tak sa tu kludne "vyrozpravaj" teda skor vypis... 😉 vieme Ta pochopit a viem, ze sa aspon trosku potom ulavi 😉 aj ked to problem nevyriesi, ked sa vyrozpravas, das to zo seba von a znova nastartujes 😉 ja som tiez v sobotu plakala, moj cyklus je divny a mm zahlasil, ze dost, ze este je ochotny akceptovat liecbu max. na 3 cykly a potom to nechame uz len na prirodu... mala som dost, vtedy do mna vosla zlost, ze naco som do seba nechala pchat lieky, z ktorych mam aktualne o 12kg viac, naco som chodila tolko na kozu a usg a naco som si nechala rezat brucho.... 😠 bolo mi hrozne, no ma pravdu... uz mam toho aj ja dost... ale ostanem tu s Vami na fore 😉

jeny
14. lis 2011

@golymetr no testik je super na 10 dpo 🙂
@janielik87 a aku davku si brala doteraz? ja ked som mala 1 tbl denne tak som mala max 10cm folik a nerastol dalej no ked mi dal 2tbl denne tak uz mi aspon jeden narastol 🙂

janielik87
14. lis 2011

@mijadave no ja som tiz pribrala... a nastvalo ma to dnes rano najma, ked som neobliekla na seba starsie rifle. Proste cele zle. A zrat len tie tabletky dokola a nic z nich. Uz som z toho taka sklamana, ze neviem ani...nemam chut ich dalej brat. Celkovo nanic takato situacia a taketo stavy. Mam chut kricat, ze co toto ma byt??? Najhorsie je, ze sedim doma a nemam robotu a nijaka sa mi ani necrta...proste nedari sa v nicom...akoze fakt. A este manzelovi sa to nejako nehoji, ci ako.
A dnes mi napisal po mojej uzasnej folikulometrii sms, ze nebud smutna na Vianoce si dame krasny darcek a uz dalsi cyklus nam vyjde. Toto mi uz pise 7cyklov...podobne veci. A najhorsie, ze ja uz tomu neverim a ani uz nechcem tomu uverit a potom byt zase sklamana neskutocne. To sklamanie najviac boli...

janielik87
14. lis 2011

@jeny brala som po polke 2x denne, teraz mi zvysila na 2ks denne

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 moja, mas super chlapa, chce Ti pomoct a podrzat Ta, a to je super 😉 ja viem, ze sa Ti chce kricat... viem, ze sklamanie boli... mi to hovor... ja uz mam tolko sklamani za sebou, ze to tu ani pisat nebudem... mam sice dve deti, ale to su vymodlene a fakt vybojovane... a o praci mi ani nehovor, zajtra sa ide rozhodovat, ci budeme fungovat dalej... nervy mam napnute jak strumpadlo, len vybuchnut... 😠 a u mm to tiez nevyzera ruzovo s pracou... no veselo.... ale uspechy slavime aspon na jednom fronte - dcera mala problemy s nocnym pomocovanim a dnes je to uz tyzden, co je sucha noc bez toho, aby som ju musela v noci davat cikat 😉 tesime sa doma ako male deti 😀 jo a inak ja uz neobleciem rifle ani tie, co som este pred mesiacom obliekla... 😠
a to davkovanie si mala fakt veeeeeelmi nizke... ja som tiez brala 2x1tbl denne 😉

antana123
14. lis 2011

@janielik87 to mě mrzí nesmutni ono to výjde třeba jen potřebuješ silnější dávku 😉 do vztahu to snažení zasahuje i nám ale prorali jsme to a je to ok

jeny
14. lis 2011

@janielik87 tak uvidis ze to bude lepsie s vyssou davkou, buduci mesiac sa budes tesit z velkeho foliku 🙂

janielik87
14. lis 2011

@mijadave ja viem, ze mam supr chlapa 🙂 No a s tym priberanim...najviac ma stve, ked mi niekto pili usi s tym, ze co sa o seba nestaram, ze som pribrala...a hlupe rec, ze ked som sa vydala, neznamena to, ze sa mam opustat a hovno vedia, co ja do seba pcham a preco vlastne... :/ :/ A ja som vzdy bola taka mohutnejsia, cize teraz je to o to horsie...ja mam 176-177cm...

@jeny
@antana123 dakujem za podporu psychicku baby 🙂 ste mile... Ale ja uz akosi nedoverujem ani buducemu cyklu. Uz minule som dufala, ze to vyslo...a teraz sklamanie hned v 12DC...ked nerastli...a uz len cakat na mrchu..to je fak super.

kacicqa
14. lis 2011

@janielik87 Moja, pls nezacinaj depkovat, je to velmi chytlave a ja budem prva co sa k tebe prida. Priberanie je tiez super tema;o( Vcera som mala xut ujst uz z prveho obchodu. A predavacky na mna kukali jak na ufona a narazky typu, ze som asi nekonfekcna velkost mi tiez nepridali na nalade. No ked som nechcela niekomu dneska vystrelit oko gombikom, taq som fakt surne potrebovala nejake nohavice. Nastastie sa podarilo, najvacsiu radost z toho mal mangel ked sme po troch hodinach lovu po optime boli konecne vonku. Nakoniec som si urobila este aj reviziu skrine, ani by si neverila ako tam mam teraz prazdno, teda pekne povedane "prehladne" ;o)
Dnes beriem posledny dufik a zajtra idem k lekarovi s tym, ze sa mame dohodnut co dalej. Mam 5 varant na vyber:
1. laparoskopia
2. necha ma este mesiac na clostile a duphastone, s tym, ze kazdych cca 6-7 dni usg
3. nasadi mi k nim aj metformin, kedze na poslednej kontrole u endokrinologicky mi zistili miernu inzulinovu rezistenciu, vraj kvoli nej je niekedy hrubsia stena vajecnikov a folik nemoze prasknut...
4. test priechodnosti spermii cez hlien krcka
5. IUI
Ja fakt neviem co dalej....

janielik87
14. lis 2011

@kacicqa prepac, ze depkujem a rozsirujem zlu naladu. To som nechcela. Ale pomaha mi vykecat sa. A vy ma chapete, ze prave to moje trapenie sa mi teraz zda najvacsie, aj ked si uvedomujem, ze to je blbina a ze som len na zaciatku cesty a nic nie je stratene.
Co ostava? Hlavu hore zas... Len nejako uz tam nechce drzat.

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 moja, aj mne to hovoria... ja mam 158 cm a 65kg... som sirsia nez vyssia 😀 nemozem sa na seba uz pozriet ani do zrkadla... a jem menej a clostik uz neberiem od juna a stale nie a nie kilecka dole... skor naopak... no vcera sme dostali bezecky pas, tak asi idem aspon doma behavat, hoci vcera som behala 3 min a zdalo sa mi to cela vecnost... je to strasne, uz samu seba neviem niest... kondicka je tatam.... ale som sa rozhodla, ze blbych reci si nejdem nic robit, hoci moj oco je na toto expert, by som ho niekam vystrelila... 😠 proste ma to stve, ale ked sa ma niekto opyta, ci cakame, ze som tak pribrala, tak poviem, ze ano, na lepsie casy, hoci aspon vidis, ze uz teraz sa mame dobre 😀

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 neboj, teraz si dole, ale to dno - od neho sa treba odrazit a ist dalej 😉 som rada, ze Ti to pomaha, sa vykecat... depkujes, to je pravda, no to kazda z nas a kazda z nas to inak prekona... 😉 rozhodne ak Ti pomaha sa vykecat, ja som tu pre Teba, pripadne mi napis do IP 😉 budem tu dnes do 15.30 😉

kacicqa
14. lis 2011

@janielik87 Vsetko zle je na nieco dobre...Niekto tam hore ma s nami jasne plany, to, ze im teraz nerozumieme este neznamena, ze su zle... Ja mam tiez naladu na ... Idem na steper, ked ma budu boliet nohy a zadok taq aspon budem mysliet na ine veci :o)

jeny
14. lis 2011

@janielik87 minule som na viacerych forach objavili tehulky ktore mali nulovu folilometriu a akurat ten cyklus otehotneli, vraj niekedy to aj lekar moze prehliadnut a teda sono tiez nie je 100% ked sa to mnohym babam podarilo,takze snazte sa urcite dalej, nic nie je stratene ani tento mesiac 🙂

janielik87
14. lis 2011

@kacicqa mas super pristup 🙂 len tak dalej
@mijadave dakujem ti za podporu moja...to je strasne. Aj moji rodicia stale, ze preco so sebou daco nerobim...atd. Akoze nech sa do mna nestaraju. A svokrovci uz tiez ze som pribrala...no radost niekam chodit.

janielik87
14. lis 2011

@jeny vsak milovat sa budeme to je jasne 🙂 vzdy ked sa nam bude chciet... len naladu mat na to nejaku....

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 presne, ja viem, no na druhej strane si hovorim, ze aj ked to uz mozno nikdy nezhodim, tak je tu dovod, preco to robim 😉 aj ked sa este stale nezadarilo, no co uz... po liecbe zacnem viac cvicit a hybat sa, hoci pri dvoch detoch toho mam dost uz teraz... 😀 ked sa nezadari za tie 3 cykly, idem sa sustredit na seba, nebudem tolke prasule davat do vitaminov, ale zacnem trebars chodit na zumbu 😉 aj ked v mojom veku sa uz tazsie chudne... aj tak to potom skusim 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave ja uz asi zacnem tento tyzden sa sustredovat na seba a na vztah s mm, aby fungoval a aby nebol zo mn smutny..lebo stale len vidim, ze ho trapi, ze mi nevie pomoct. Ach takto som si to nepredstavovala to snazenie sa o baby... :( :( :(... ale mne este nic nevyslo tak, ako by som si predstavovala....ani svadba ani toto

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 ani mne nevysla svadba... ☹ mala som uuuuuplne inu predstavu a nakoniec dopadla katastrofalne... ale to je uz minulost a doooooost daleka... a co sa na svadbe stalo? ale vies, uz bolo zleho dost, teraz su na rade dobre veci 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave no ved aj ja si myslim, ze uz bolo zleo dost :/ :/ Nam vykradli dom pocas nasej svadby. A mozno som si ja krava preto myslela, ze dobre...nevadi, co tam po vsetkych svadobnych daroch...iste sa nam podari krasne babatko... A houby... Proste som si myslela, ze spravidlivost vo svete nejaka je, ze za zle veci by mal clovek dostat dobre. Ale nie... No to nic. Viem, ze prehanam. A mrzi ma, ze tak vysilujem...ale to je teraz taky stav.

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 fuha, tak to je dost krute... ale neboj, dockas sa dobreho, tento stav pominie a raz sa na tom budes uz len smiat 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave ja neviem...neviem si predstavit, ze kto mal taku uzasnu svdobnu noc na gauci u stryka mojho mm spolu so svagrom a jeho frajerkou ...zatial co mm bol s policiou celu noc a psy nam prehladavali zahradu atd... To je proste zaciatok zivota skvely. A este sa na tom neviem zasmiat a uz je tomu vyse roka. :/

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 nemala som sice takto pokazenu svadbu, bolo to z ineho sudka.... ale to je jedno... tiez som sa na to roky nevedela zasmiat... ale teraz uz hej, no je tomu uz 13 rokov 😉 hoci v Tvojom pripade, neviem, ci by som sa aj po tychto rokoch vedela zasmiat... nas vykradli, ked sme bolo na dovolenke a tiez sa tomu dodnes nesmejem... a najhorsie je to, ze to boli chalani zo susedstva a vsetko mladistvi, cize pachatel znamy, no vymozitelnost nahradu nulova.... 😠

hela82
14. lis 2011

@janielik87 Jeeee, to mne mrzi ze Vam svatbu takhle pokazili zlodeji ☹ Moje sestrenka to mela podobne - zaridili si uzasne novy byt, mesic na to se vdavala (ve ctvrtek) a hned o vikendu kdy byli na svatebnim pobytu ve wellnes je vykradli. Vzali vsechno co slo odnest - vsechny dary, dokonce i zarizeni bytu ☹ doufam ze se to konecne otoci v dobre.... uz by bylo na case. Ja jsem taky posledni dobou dost nestastna a vidim ze se ta moje nalada prenasi i do prace a na kolegy. I kdyz je fakt ze v praci mi taky leze na nervy sef ktery se chova obcas priserne arogantne tak mne stve i tohle a nosim si ten vztek pro zmenu i domu.... Uz abych byla tehu, tim by se vyresilo tooooolik veci, ach jo 😔

janielik87
14. lis 2011

@mijadave uzasne, aky je tento svet skvely...radost zit... Ach este stastie, ze o tretej musim ist z domu, lebo tu donasam hroznu atmosku... :/ Ospravedlnujem sa za to. Mam cierny den asi len.

janielik87
14. lis 2011

@hela82 presne tak...stacila by nejaka konecne dobra sprava...nieco , co by rozziarilo dni... 🙂 Tak snad to pride coskoro, lebo uz zacinam byt z cakania doooost mrzuta.

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 byvaju cierne dni, no pridu aj slnecne... neboj, raz sa rozjasni 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave ja viem 🙂 ved budem sa iste uz o par hodin usmievat 🙂 ... Nechcem trapit chlapa v prvom rade. Nezasluzi si to. Ved uz aj vitaminy zacal pchat do seba. :D :D :D ach...ma to so mnou tazke