Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacicqa
11. led 2012

@antana123 No super, potesi ked clovek caka, ze mu nieco pomoze a pri tom mu je este horsie;o)
My mame este pauzu. az koncom februara mam ist na kontrolu a pak zaciname nanovo.

antana123
11. led 2012

@kacicqa jo no ještě 5 dní a budu mít klid 😉 jen si užívej pauzičku já jí budu mít ted po MS jdem do centra tak budu chvilku bez ničeho

kacicqa
11. led 2012

@antana123 Joj, budem ti drzat packy moja.

antana123
11. led 2012

@kacicqa díky jsi hodná snad na něco příjdou 😉

mijadave
11. led 2012

@kacicqa tak ja nic nove... drzim dnes 2 den 90-dnovu dietu, cize uz len 88 dni 😀 najhorsie je si pripravovat jedlo na druhy den, ked by si si to dala hned... 😒 ale inak sa da zvladat... co sa tyka snazenia, sme vo faze cakania, ci o tyzden dorazi ms alebo // 😀

kacicqa
11. led 2012

@mijadave Jeeej, budu //, budu....uvidish;o) Poziciam ti svoje lieky.mne je tak zle, ze na jedlo ani nemyslim;o) To sa bude xudnut, jedna radost;o)

mijadave
11. led 2012

@kacicqa dik, si zlata, uvidime... 😉 aj ja by som bola rada, keby som na to jedlo uz nemyslela... je to hrozne blby zvyk, akurat som volala s maminou... ja som ako dieta vobec nechcela jest, nasi do mna tlacili nasilu, takze sme s maminou skonstatovali, ze je to vlastne ich chyba, ze som si nakoniec tento blby zvyk osvojila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bucho
11. led 2012

Ahoj holky můžu k vám?Tuhle diskusi-koníka jsem objevila náhodou asi před měsícem a je to super.jen díky ní jsem objevila,že existuje nějaká minimálka a rozhodla se ještě zabojovat.je mi 38 mám dvě děti-puboše a s druhým manžou se snažíme o mimi 10 let 3 krát ivf jednou ket,jednou darované oocity.zatím to bylo jen hodně nervů a spousta peněz.nyní se mi po clostíku při minimálce utvořilo 6 folikulů a snad v neděli by měl být odběr a následná kultivace.Manža má mizerný spermiogram,takže nejspíš zkusíme poprvé piscii.tak držte palce.

antana123
11. led 2012

@bucho Ahoj vítej moc budu držet palce 😉

bucho
11. led 2012

snažila jsem se tady načíst pár vašich příběhů.dost mě to vzalo a pár večerů jen četla,hledala.Všechny tady jste moc statečné.Pokaždé,když tady někdo našel dvě čárečky měla jsem takovou radost a to jsem zdaleka nepřečetla vše.Tak moc bych chtěla taky najít ty svoje dvě čárky...

antana123
11. led 2012

@bucho neboj najdeš jako všechny tady věřím tomu že tenhle roku bude vítězný pro všechny 😉

manamani1
11. led 2012

@jania023 kedy budes testovat?

mijadave
11. led 2012

@bucho ahoj, vitaj a dakujeme 😉 tiez si si toho dost preskakala, tiez patris medzi statocne zeny 😉 drzim pasticky, nech cim skor najdes vytuzene // na tehu testiku 😉

bucho
11. led 2012

díky antano.to víš 40 na krku...Sice se nehroutím při pohledu na kočárky,ale ráda bych ještě mimíska.Asi je rozdíl být matkou ve dvaceti a čtyřiceti.Jak já bych si vychutnávala každý okamžik....Chodíme do Olomouce do Reprofitu k dr Macháčovi a to je takový pohodář,úplně z něho čiší optimismus,je moc príma.Proti tomu s čím jsme se setkali-paráda-Věříme mu.

zuzana36
11. led 2012

ahojte, len vas chcem pozdravut, ja som dnes testila no a ako som cakala, negat. co ine aj mozem cakat. takze ms urite v sobotu pride

mijadave
11. led 2012

@zuzana36 moja, to ma mrzi ☹ dufala som, ze to prelomis...

strawbery
11. led 2012

@kacicqa jeeej, ahoooooj, tak to ma mrzí, že máš také hnusné stavy z liekov, už aby bolo po kontrole, ktorá povie, že je všetko v poriadku a zas si medzi nami snažilkami 😉

strawbery
11. led 2012

ste tu niektorá babenky?

strawbery
11. led 2012

@manamani1 ahoooooj, no ako?však mrcha neprišla??

kacicqa
11. led 2012

@strawbery snad to nejak vydrzim...najnovsie uz aj zvraciam..bodaj by uz bolo po..;o(

strawbery
11. led 2012

@kacicqa bože, to až tak????......no a nie je možnosť, že by ti dali náhradu tých liekov inú??...ako dlho to máš brať?

kacicqa
11. led 2012

@strawbery po tyzdni by sa mali tie stavy minimalizovat a po dvoch uplne vymiznut..Mam ich az na tri mesiace;o(

strawbery
11. led 2012

@kacicqa aspon že tak......tak nech sa tie stavy čoskoro ti minimalizujú 😉

lorreine
11. led 2012

@strawbery Cauky, mam sa ok. Cakam netrpezlivo na kontrolu, co mam v pondelok. Pretoze teraz v teme potrat dve holky znovu prisli o miminka a je to cele tazke. Pretoze s jednou sme zistili skoro sucasne, ze sme znovu tehu a u nej zase zamlkle tehu. Tak dufam, ze u mna bude vsetko ok.

jeny
12. led 2012

@kacicqa ahoj aj ja som brala metformin a kazali mi 2tbl denne no bolo mi tak isto velmi zle ak som si davala zo zacitku iba pol denne a iba vecer tak to bolo v pohode potom som presla na 1 denne ale tiez iba vecer no a jedla som ich iba po ovulku lebo akt su to hnusne lieky,tie neziaduce ucinky su neznesitelne
@strawbery a ty ako? dufam ze spinenie ustalo
@antana123 no aky je dnes testik?

antana123
12. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@jeny a ty jak test???
já dnes úplně bílo takže to byla pregnylovka 😉

fifitko25
12. led 2012

@antana123 a kedy ti pichli pregnyl? ja budem v zajtra 14 dní po pregnyle a 26 DC, môžem skúsiť testnúť?

antana123
12. led 2012

@fifitko25 určo můžeš testnout já mám dnes 9dní od pregnylu
já testuju tak brzo schválně k vůli těm dušíkúm co mám na testu a myslela jsme že je to pregnyl každý měsíc ale není ale ty už testnout určo mžeš já jsem dneska 23DC testnu zase tak 28DC jsem zvědavá jestli bude opět duch jako každý měsíc

antana123
12. led 2012

@manamani1
@strawbery
tak jak test?????

manamani1
12. led 2012

@strawbery nie neprisla,ale
@antana123 test zatial negativny!
http://www.fertilityfriend.com/home/38998a