Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
29. bře 2012

@mijadave no, v tom podnikatelskom napade mozes, to bude treba🙂) ten ostatok uz nerieism🙂) ale bol by to gol🙂

majushkab
29. bře 2012

@dadanr jej tak gratulka 😉 a ako dlho ste sa snažili? no verím že čoskoro ťa budeme nasledovať všetky 😉

mijadave
29. bře 2012

@aduskatt budem v obom drzat, to by naozaj bol dobry gol a nepacil by sa Ti? 😉

bambul7
29. bře 2012

@dadanr drz palce, nejaky blby pocit mam, na 9.DPO mi to vyzera na implantacny pokles, takze cakam do nedele, pondelka. ak nebudem pozitivna, tak vysadzujem duphaston a cakam mrchu 😒

bambul7
29. bře 2012

@dadanr jej, az teraz som nasla spravu, tak gratulka 🙂 Kolky dpo si? 🙂ze nech nestresujem, ze mozno skoro testujem :D

aduskatt
29. bře 2012

@mijadave a tak nehovorim, ze nepacil, len to by hranicilo so zazarakom🙂.uz sme zasa naladeni na myslienku, ze budeme len traja🙂

mijadave
29. bře 2012

@aduskatt ale s prirastkom by ste sa urcite vedeli zmierit 😉

kacule1978
29. bře 2012

holky, tak já krvácím vesele dál..tak nevím, jestli nemám nějakou "druhou" menzes či co...a tím pádem beru ten clostik zbytečně? ☹

aduskatt
29. bře 2012

@mijadave no, myslim, ze celkom rychlo.🙂 len by ma to po tolkych rokoch marneho snazenia dost sokovalo🙂

mijadave
29. bře 2012

@aduskatt no to mi je jasne, asi by ta museli stipat, ci sa Ti to nesniva... 😀 😀 😀 ja sa uz viacmenej tiez vyrovnavam s tym, ze ostaneme styria 😉

aduskatt
29. bře 2012

@mijadave stipat? minimalne udriet veslom po cele🙂

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 ja som sa testla 9 deň po ovu a nič. Potom mi mijadave odpísala, že to bolo skoro. Tak som sa nabudila a čakala som do teraz 16 DPO a nakoľko včera večer som opäť celú noc nespala a obávala som sa mrchy som ráno som si povedala, že DOSŤ a urobila som si test ten 10mlu či ako a bola tam tá druhá čiarka slabá ale bola a uvidím zajtra či zosilnie.

majushkab
29. bře 2012

@kacule1978 hmmm a to maš normalne krvacanie alebo len špinenie ....ja som mala teraz 5 cyklus s clostilom ale nič podobne som nemala a čo na to dr?

kacule1978
29. bře 2012

Dr mi potelefone povedal ze sa tos stava........no mam druhu malu vlozku ☹ teraz je ta krv svetla..ach jo

dadanr
29. bře 2012

@majushkab snažili sme sa 3 mesiace. No a na tento posledný mi dal clostil. Určite ma budete nasledovať. Mijadave predsa musíme zaplniť pravú stranu tabuľky TEHU.

mijadave
29. bře 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 to verim 😀 😀 😀
@majushkab, @kacule1978 uprimne, mne sa to tiez zda divne, ja som brala clostil 7 cyklov a tiez som to nemala, hoci to neznamena, ze iny to mat nemoze.... ine tiez otehotneli pri clostile a ja nie 😉

bambul7
29. bře 2012

@dadanr fiha, takze vlastne slabucka az 16.DPO a to som hysacila, ze u mna este ani len naznak (som 11-12.DPO)... vdaka za nadej 😵 😵 😵 😵 @mijadave 🙂

mijadave
29. bře 2012

@dadanr suhlasiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

kacule1978
29. bře 2012

@mijadave ach jo, jsem z toho rozhozena

mijadave
29. bře 2012

@kacule1978 ja viem, to verim, ja by som tiez bola 😖 ale ak Ti dr povedal, ze sa to stava, asi sa s tym uz stretol... 😉 a mozno by som sa k dr zajtra nasackovala a neodisla, kym by mi to nevysvetlil... 😉

bambul7
29. bře 2012

@kacule1978 ktory DC si zacala s clostilom? A to si prestala krvacat a zacala znovu? nesmut, podla mna nebude zbytocny... on ma pomoct ovulacii, nie ta oplodnit... tak hlavne klud 🙂

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 no veru slabá ale verím tomu, že aj ty budeš tehu. Veď sme to mali rovnaké. Myslím tie trampoty, ktoré začali presne v čase po ovu.

kacule1978
29. bře 2012

@bambul7 no ja mam menzes malo casto a a jeste hodne malo....a mudr mi rekla ze jakmile bude trochu krve, tak mám 3 den brát clostil.......krvacela jsem malicko, zacala brat treti den clostil.....a dnes je to 7 den / poslední den clostilu / a znovu krvacim ☹

kacule1978
29. bře 2012

@mijadave ono to je jeste tak, ze moje doktorka si zlomila ruku a ted tam 6 tydnu nebude....takze jsem volala jinemu mudr do stejne ordinace.....vsechno se po.....najednou 😖

bambul7
29. bře 2012

@dadanr opluj ma tehu virusom, laskavo 🙂 No neviem, uz mam obcas dojem, ze si to vsugerovavam alebo co, ale fakt chodim nejak vela cikat dnes poobede zas a tie bradavky ma neskutocne bolia na dotyk, aj tricko mi vadi, ked sa obtrie, ale ked ja podprsenku doma nemusim velmi 🙂 BT zatial nejde nijako dole, tak uvidim 🙂
@kacule1978 ked ti povedala, ze sa to stava, tak sa neznepokojuj dopredu. Uvidis, co to spravi do zajtra, pripadne vikend, kedze si uz clostil zacala brat, tak uz podla mna dokonci a uvidis... skus ovu testy, alebo ti hadam bude dr . robit folikulometriu a o mesiac tu citame , ze mas // 🙂

mijadave
29. bře 2012

@kacule1978 ☹ to je blbe... a on ju zastupuje? niekto ju musi zastupovat 😉 mozno to do zajtra prejde 😉

bambul7
29. bře 2012

@dadanr hodis foto? 🙂

kacule1978
29. bře 2012

@bambul7 to bych byla moc šťastná, to víš. škoda, že ste babenky tak daleko odo mna 😝

harley26
29. bře 2012

@kacule1978 neboj, dobre to vsechno dopadne. Ja mam taky hodne slabou menstruaci, v podstate jen 2-3 dny a fakt slabou .... clostil beru od 3 dne cyklu. Tohle je teprve tvuj prvni cyklus s nim?

bambul7
29. bře 2012

@kacule1978 svet je maly.. minimalne virtualny 🙂 Ten druhy doktor, co je v stejnej ambulancii ti moze robit ultrazvuky?