Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
17. dub 2012

@isabellaa priprava zatial mala, nemame peniaze....zajtra si idem zkusat saty 🙂 ja mam o mesiac statnice ve skole a este som sa nezacala ucit.....najradsej by som uz na skolu nemyslela 😉

isabellaa
17. dub 2012

@kacule1978
podla mna skor si tehotna ty ako ja, pisala si, ze si mala ovulku, tak ja tebe drzim palce, u mna asi az buduci cyklus 😒
Statnice zvladnes lavou zadnou, len treba hovorit, aj ked trochu k inej teme, ale mliet....povedz si ze to robis pre svoje buduce male, mne to pomaha, jasne, ze najma pre seba, ale ked sa to robi pre babo alebo niekoho ineho blizkeho tak mne sa chce potom viac na niecom pracovat.... 😉

bambul7
17. dub 2012

@isabellaa no.. podla mna, ked si mala iba 1,5cm vcera, tak ovulka dnes urcite nebude 😉 kludne mozes spat , no a zajtra rano tulenie na skodu nebude. Ja som pocula, ze aj kazdy treti den je to ok.. ale tazko povedat. my sa snazime aspon kazdy druhy den, i ked dnes to vyzera tiez nanic, mm sa neciti ok, takze az rano. Ale nepredpokladam, ze by som mala ovulaciu dnes, takze klidek. Inak vraj tak do max. 12 hodin po ovulke, vynimocne do 18 by to malo byt ok. Ale pocitaj, ze aj keby ti megarychlo narastol, tak viac ako 1,8-1,9 mat nebude dnes (a to uz asi prehanam 🙂 a praska zevraj tak medzi 2-2,2 a viac. Ja som tie hnusne bolesti mala uz tyzden pred ovu, ale to je naozaj tak individualna vec, ze sa neodvazim tvrdit ti, co... len taky odhad ...
@kacule1978 tehu priznaky zacinaju zene, az ked sa zacne hcg tvorit a to je az po uhniezdeni a to byva tak tyzden po ovulke, velmi vynimocne uz 5.den ale urcite nie skor . Takze nemysli tolko na to. Vajecniky vplyvom hormonov mozu boliet pocas lutealnej fazy, nafuknutie je tiez bezne . Takze klud a o tyzden testni a uvidis 🙂

kacule1978
17. dub 2012

@isabellaa dakujem, moja.....ale neviem, neviem....ved vajicko sa uhnizduje az po tyzdni... mozno mam len zarazene prdy 😀

kacule1978
17. dub 2012

@bambul7 ja viem, moja....ono by sa i hodilo, aby to babo pockalo, nez sa vdam....a dostudujem 😉

bambul7
17. dub 2012

@kacule1978 na to vobec nemysli. Babo ked pride, tak bude. bez ohladu na skolu. A u teba bude chcene navyse, takze vsetko super 🙂 Ako som pisala, pockaj tyzden, skus testnut, ak nic, tak o dva dni atd... po 14.dnoch od ovu by tam nejaky ten duch mal byt, pokial teda vies, kedy ovu bola presne, tak je to parada 🙂

isabellaa
17. dub 2012

@kacule1978 mas pravdu, uhnezdenie vajicka....
@bambul7 ked to tak ratam s tym rastom foliku, tak mozno az v piatok...urobim ovu test, mozno su to fakt tie predovulacne, zeby sa mi zobudzali vajecniky po clost

bambul7
17. dub 2012

@isabellaa mne prvy cyklus s clostilom narastol z 1,5 na 1,8 z pondelka na stredu tiez a ovulku som potom mala az v sobotu.. Ako pises, ja by som to tipovala tak na stvrtok-sobotu? 🙂 Ovu testik skus. Inak tento mesiac som sa vytesovala, ze predovu bolesti nemam, ale tesila som sa dopredu moc.. lebo mam, aj ked teda zacali podstatne neskor a nie az take, ze by som nevladala chodit, no ale nic prijemne.. strasne dufam, ze toto bude uspesny cyklus. dost som z toho vystresovana... cely mesiac sa clovek toci okolo liekov, teploty, testov, ultrazvukov, planovania sexu...

isabellaa
17. dub 2012

@bambul7
kto by to bol povedal, ze babätko bude komplikovanejsie ako by sa mohlo zdat, boooze ja som bola taka naivna, ze som si myslela, ze v tom budem hned a pred 2 mesiacmi som sa dozvedela o pco a pritom mi 3 lekari co som mala za posl. 10 rokov tvrdili, ze som uplne v poriadku.......

verme v to, ze ked sa to podarilo inej preco nie nam 😉 , urcite si budeme o par tyzdnov pisat uz ako tehulky 😀

bambul7
17. dub 2012

@isabellaa ani nehovor. Ja som si tym presla aj pri malej pred 9rokmi.. dva roky snazenia, dokola nejake hormony na upravu cyklu. Clostil vtedy zabral na prvykrat.... ani neviem preco, taka presvedcena som bola min. mesiac, ze to hned vyjde ako pri malej... a to sklamanie potom dalo celkom zabrat. trosku sme zvolnili tempo, tak snad to bude uz ok a budeme si vymienat onedlho celkom ine skusenosti 🙂

isabellaa
17. dub 2012

@bambul7
aspon uz mas jednu dcerku, predsa len, ked zena tuzi po dietatku a nema este ani jedno, myslim si, ze je to trochu horsie na psychiku - co ak sa nedopracuje k ziadnemu...a rozne ine predstavy...
vies, mozes prist do izby, pohladit ju, pobozkat,....ja len, aby si si uvedomila, ze ty uz poklad mas a urcite o tom dobre vies, uz som velmi sentimentalna, krasny vecer

bambul7
17. dub 2012

@isabellaa nechcem tu velmi rozpitvavat dovody, ale pre mna je tiez druhe dietatko dolezite.. alebo teda pre mojho manzela, kedze dcerka nie je nasa spolocna biologicky... ale mas pravdu. Mame niekoho, o koho sa mozme starat. V auguste sme o babatko prisli a asi to znie hlupo, ale ani po 8mesiacoch sa s tym clovek celkom nevyrovna, hlavne ked si uvedomim,ze som uz mesiac a pol mala lietat s kocikom a proste babatko nikde. Dcerka je uz velka. Aj ked tuliva stale.. tazko sa to vysvetluje. Tiez som si kedysi myslela, ze tuzba po dietatku niekoho, kto ho este nema sa neda porovnat s tuzbou mamy, ktora chce druhe.. ale nie je to tak. vsetky tuzime rovnako. a pre vsetky z nas je to na psychiku dost narocne... 😔

isabellaa
17. dub 2012

@bambul7 vobec to nevyznelo hlupo a verim, ze je to velmi zlozite sa s tym vyrovnat
zenske pokolenie je nesmierne silne, vsetko vydrzime a urcite to tak bude aj s nasimi buducimi babätkami 🙂
zajtrajsok prinesie lepsi zaciatok, na vsetko sa treba vyspat a pojde to 😉

isabellaa
17. dub 2012

@bambul7
dobru noc, mozno si nieco prisnime 😉

bambul7
17. dub 2012

@isabellaa snad 🙂 Dobru nocku , novy cyklus, nove moznosti , jeden nikdy nevie ;)

kacule1978
17. dub 2012

holky, tak já začínám špinit.....tak já nevím co to je.....menzes přece nemůže přijít tak brzy po ovu, může? ach jo ☹

mijadave
18. dub 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

a z moja nadej je tatam... 😒 BT ide dooooole, takze ms dorazi asi skor ako koncom tyzdna 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave ved co som cakala 😉 nevadi, ide sa dalej...
@kacule1978 a mozno je to uhniezdovanie, pri tom tiez niektore baby spinili 😉

bambul7
18. dub 2012

@mijadave ach moja.... statocna si.. to ja tak skonstatovat neviem 🙂
@kacule1978 ako si na tom s teplotou? 🙂 Mozno je to naozaj uhniezdovanie

milacik3
18. dub 2012

vcera som pravdepodobne mala ovulku a dnes uz ma vajecniky nebolia ale podbrusko - maternica...to je mozne ze sa meni sliznica m. a pripravuje sa na..napr. na MS ?

bambul7
18. dub 2012

@milacik3 podbrusko moze boliet aj po ovulke, niekoho menej, niekoho viac. Snad to ustane 🙂

luckamb
18. dub 2012

@mijadave no ono to neujdřív vypadalao, že se to rozjede, ale nakonec z toho bylo akorát týdenní špinění a rozjelo se to až další týden :D TAkže proto.

kacule1978
18. dub 2012

tak blbý, holky......mám teplotu 36,4.......to uhnízdovani nebude ☹

bambul7
18. dub 2012

@kacule1978 pockaj par dni, uvidis, co graf ukaze.. merias kazdy den rano v rovnaku hodinu asi, ze... mne ovulka na ten 18.dc nesedi podla grafu...najskor som tipovala ten 17, ale podla mna este nebola, kedze si v podstate mala iba dve zvysene teploty (vacsinou plati 6 dni nizsich teplot po sebe a tri dni vyssie teploty po sebe) ale mozno sa mylim... 😔 teda, dufam, ze sa mylim

kacule1978
18. dub 2012

😒 @bambul7 ale test to ukázal na 100%.......třeba mám anovulační cyklus..já nevím.....ale ukázal by to ovu test z moči?

bambul7
18. dub 2012

@kacule1978 test si mala pozitivny 18.DC, to znamena, ze ovulka by mala prebehnut v ten den alebo nasledujuce dva.. netestovala si uz potom? Napriklad ja mam uz dnes o polovicu slabsiu ciarku ako vcera, teplotne mi to vychadza, ze mozno ovulka aj vcera uz bola, ale testnem este dalsie dva dni a cakam na ultrazvuk...

kacule1978
18. dub 2012

@bambul7 i tak to nesedí....po ovu má teplota stoupat a skočit dolu až před menzes.......i když jsou prý vyjímečné případy, kdy někdo ovuloval a měl menzes dva dny na to 😒 ta teplota mi tam nesedí

kacule1978
18. dub 2012

@bambul7 PS. testovala jsem i den po tom co byla ta hodne tmava carka / viz foto v mem albu / a uz byla slabsi.....a i podle mikroskopu druhy den nebylo kapradi / coz znaci ze ovu uz neni /

lenkahh
18. dub 2012

ahojte dievčata. dnes som bola u dokyho (12DC) a vravel, že folik má 16 mm. schválne som sa ho pýtala, koľko má mať a on, že 27 mm. skoro ma treslo 😖 dajak veľa vravel ne??? dik za odpoved 😉

majushkab
18. dub 2012

@lenkahh no neviem ale podla mna sa sekol 😝 ja som mavala na 12DC kedy ako velkosť ale najčastejšie 18-19mm a niekedy aj menší alebo väčší a dr.mi vždy povedal že je to ok 🙂

isabellaa
18. dub 2012

@kacule1978
@bambul7
caute baby, ako dnes?
uz som dlhsie neplakala, fajn video a krasna pesnicka, ktora ma rozrevala

https://www.youtube.com/watch?v=mVutXcycUjQ