Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
18. dub 2012

@luckamb ok, opravim 😉
@bambul7 no co mam robit ine, plakat uz nema vyznam 😒 ja som sa nejako s tym vyrovnala, aj ked ms dorazi, vzdy mi je tak smutnejsie, no uz neplacem... 😉

bambul7
18. dub 2012

@mijadave na mna to dolahlo dnes... clovek sa to snazi brat tak, ze aj ked neotehu hned, ale je tu nadej.. no po dnesnom rozhovore s dokim mam taku smutnu dusu nejako .... i ked manzel skonstatoval opat, ze je dovod, ak to nevyjde...

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 a co Ti povedal dr??? 😲

bambul7
18. dub 2012

@mijadave no dr. skonstatoval, ze sice folik rastie, ale rastie velmi pomalicky, ze sa zda, ze clostil tento mesiac velmi nezabera (hoci som mala viditelny dominantny folik uz na 12.DC, ale odvtedy proste narastol za 6 dni iba 0,7cm 😔 ) Ze si nie je isty, ci vobec praskne... test som mala vcera takmer pozitivny, dnes bol ale uz svetlejsi... kazal nam snazilkovat, v piatok uzv... a ze si to odsleduje a uvidime, ci nebude treba nasadit ine lieky. a na moju otazku, ci mam ine moznosti ako clostil mi oznamil , ze su este injekcie a lieky na stimulaciu, ale to uz riesia CAR skor... ☹ ach. pomaly sa hadam uz aj zmierujem s tym, ze babo nebude

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 moja, to ma mrzi, a nerozmyslas nad CARom?

bambul7
18. dub 2012

@mijadave nerada by som to riesila tak, ale ano, s manzelom sme dohodnuti, ze v pripade nutnosti by som este mohla podstupit IUI... inak nie , neuvazujeme... 😔

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 to mi je luto ☹ velmi Ti prajem, nech sa cim skor dockas babatka 😉

bambul7
18. dub 2012

@mijadave dakujem.. som zvedava na ten piatok.. len mi je divne, ze min. mesiac tak krasne telo na ten clostil zareagovalo a teraz....

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 no to je zvlastne.... ☹

bambul7
18. dub 2012

@mijadave nechal mi rovnaku davku ako minuly mesiac, teda prvu schemu davkovania, kedze som tak super zareagovala. Este uvazujem, ci by som neriskla vyssiu davku jeden cyklus, nez budem riesit nejake CAR a podobne. a asi si pre kazdy pripad dam zopakovat stitku a HP alebo co... myslis, ze sa da potom trebars tri mesiace pockat a este raz nasadit trojmesacny cyklus? Zas nechcem maraton robit mesiac, co mesiac.. je to strasne unavne aj na vztah narocne... ked sa vsetko toci len okolo planovania sexu..

milacik3
18. dub 2012

@bambul7 😀 to sme tu viacere co chceme //, ale ked sa nepodari napijem sa a budem hned vidiet dvojmo 😀 zartujem...No je pravda ked to boli nie je to nic ,,prijemne,, mna to tiez bolelo ale nie az tak strasne dal sa to vydrzat...co uz 😒 snad stoji za to vydrzat...a raz sa nam vsetkym zadari 😉

bambul7
18. dub 2012

@milacik3 stoji za to vydrzat, ked vies, ze to v tele aspon funguje ako ma, ale mna to tak dnes dostalo, ze nechapacka.. uz mi bolo divne v pondelok, ze malo narastol, ale vychadzalo to cez 1 mm denne, tak som tomu nevenovala pozornost, ale toto ma dnes dostalo. este som zvedava, kolko ten druhy narastol... mozno nakoniec dobehne ten vacsi a bude 🙂

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 zalezi na tom kolko cyklov si ho brala a aku davku, ci sa da este zvysit... zvycajne davaju clostil na 3 mesiace potom pauza a zas 3 mesiace 😉

bambul7
18. dub 2012

@mijadave ja ho mam druhy cyklus, ale mala som najnizsiu davku (1tbl 5 dni) 🙂

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 tak to sa da dat vyssia davka, ja som brala 2tbl denne 7 cyklov, mala som brat 5-9DC, no kedze mi foliky nerastli ako mali, kolkokrat som brala clostil aj do 12-13DC 😉 raz som skusila si dat clostil od 3DC, dr som to nepovedala a bol prekvapeny, ako rastli, no aj tak som ho brala az do 9DC 😉 proste som na tu davku reagovala nie naj, no vyssiu davku mi nemohol dat, lebo sa mi robili cysty 😒 takze nadej tu je, nech Ti da 2tbl denne a urcite lepsie porastu 😉 drzim pasticky... 😉

bambul7
18. dub 2012

@mijadave velmi sa mu do tych vyssich nechce, pretoze mam tie silne bolesti, vraj to je preto, ze pre vajecniky je to makacka.. ale tak, priznal, ze hoci prvy cyklus stacila povodna davka, teraz, zda sa, bola nizka. tak verim, ze to nevzda a este aspon ten jeden -dva cykly skusime...

mijadave
18. dub 2012

@bambul7 tak dufam, ze ano a ze to zvladnes... 😉 ja som neodolala a testla... truba a jasne, ze nic...☹ no ako som predpokladala, telo si zo mna robi srandu...

mijadave
19. dub 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@bambul7 dosla ms, nevadi... 😉
vsetkym Vam prajem pekny dnik, ja frcim do prace, pa 😉

mucha11
19. dub 2012

dobré ránko všetkým, júj som po včerajšom dni úplne hotová. strašne ma boleli vaječníky. je to normálne, veď už mám po ovulke a clostil doužívaný.

milacik3
19. dub 2012

@mucha11 a kolko si po ovulke?

milacik3
19. dub 2012

@bambul7 podla mna tiez keby si to skor zacala uzivat a uzivala aj 7 dni ..mozno by bola ina odozva z tych liekov a rastol by rychlejsie ...kto vie...ale je zaujimave ze 1 cyklus ti skvele zabral a teraz to ide pomalsie

mucha11
19. dub 2012

@milacik3 no asi 4-5 dní

milacik3
19. dub 2012

@mucha11 hm tak to je zvlastne to uz by nemali boliet..a bolia ta vajecniky alebo maternica?

isabellaa
19. dub 2012

caute baby, ako je to s plodnym hlienom? Vcera vecer na wcku myslim, ze som mala po 1x hlien, ako je to v suvislosti s ovulkou? Je v ten den, alebo dalsie, ja neviem, napiste mi prosim, dakujem a krasny den

milacik3
19. dub 2012

@isabellaa to este pred ovulkou by si mala mat hlien...a ten sa meni zhusteho na riedky (elasticky) a vtedy sa nazyva plodny hlien lebo ulahcuje priechodnost spermiam

isabellaa
19. dub 2012

@milacik3 no mne sa zda, ze bol riedsi...a potom do kolkych dni je asi ovulka, den, dva??

isabellaa
19. dub 2012

@isabellaa je to zvlastne - ten hlien, lebo ja uz od 15dc beriem duúhaston a teraz som 17dc...

isabellaa
19. dub 2012

poslala som to sebe 😀 😀 😀

isabellaa
19. dub 2012

@bambul7 ahojky, mozno by stalo za to brat 2 tabletky, alebo 1 ale o dva dni dlhsie, ja tiez od dalsieho pojdem na 2 tab., i ked si pisala, ze je ti blbo, ale co nevydrzime pre male, vsak, Ja som vcera vecer tiez velmi citila pichanie nalavo, asi sa nieco deje.

milacik3
19. dub 2012

@isabellaa no ja neviem ja by som sa hlienom urcite neriadila....lebo v mojom pripade som vzdy mala niekolko dni hlien a nemala som nikdy ovulku....takze to nezavisi od toho...hlien je dolezity na tu priechodnost a schopnost spermiam prezit
A ti si zacala brat dufaston skor ako si mala ovulku? to neviem ci je dobre