Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

katche
17. kvě 2012

@isabellaa
🙂 ja viem, anu som prekonala a za posledne 2 roky som pribrala na zdravu vahu a dokonca aj varim v restauracii 😀. Papam uz vsetko a tie cigarety, fu, asi ich zahodim. Sama som si uskodila, ale nejako to zvladnem. Manzel je mi oporou, dame to a bude nam hej. Drzme si palce🙂. A ziadne vedlajsie ucinky

bambul7
17. kvě 2012

@kacule34 ja som brala iba jednu. a ovulku som mala ukazkovu aj bez pregnylu. pekne mi ju potvrdila aj teplota, aj ultrazvuk. takze by mi dve boli zbytocne.. ledatak na cystu ;)

bambul7
17. kvě 2012

@katche vitaj 🙂 @isabellaa ti to pekne napisala.. cigi k babatku nepasuju ;) a co sa tyka ms. . daj tomu cas. aj ked mas anovulacny cyklus, tak ti ms prist musi. ak sa ti nechce cakat dlho, tak podla mna by si sa vedela dohodnut na agolutine s doktorom ...
k tej anorexii.. ze to je dlha story je jasne.. ale tak predpokladam spravne, ze kedze mas nabehnut na clostil, tento problem mas so sebou vyrieseny a chapes, ze budes krasna, aj ked ti nebudu trcat kosticky (prepac za uprimnost, nemyslim to zle 🙂

mijadave
17. kvě 2012

@paulik1 doplnene 😉

katche
17. kvě 2012

@bambul7
vitam 🙂. Mate pravdu vsetky, cigy su hlupost, hlavne tehu, buducom aj prebiehajucom. . . . Pohlad na staru foto s trciacimi rebrami a tvarou fetacky ma utvrdila v tom, ze to bola blbost. Radsej vacsie cislo nohavic, ako kosti potiahnute kozou. . .
No, MS uz asi za par dni dorazi, bo zacinam mat tie moje predzvesti, hlavne naladove, co moj muzik patricne "ocenuje". Ta uvidime, najneskor v priebehu bud. tyzdna. A potom pekne krasne Clostik. Uf. . .

mijadave
18. kvě 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny slnecny dnik, pa

mucha11
18. kvě 2012

@mijadave ahoj mijadave, prosímťa uprav mi v tabuľke, že už nič neberiem, ani clostil a som 19 DC. vďaka

milacik3
18. kvě 2012

dnes som bola na folikumetrii a mam dom.folikul 17 mm...na 13DC..tak za take 3 dni snad to bude 🙂

petanevesta
18. kvě 2012

ahoj holky, můžu se k vám přidat? budu brát taky Clostík, až dostanu MS po vyvolávačce....dávkování 1-0-1 ....měla jste to některá podobně a jak to na vás zapůsobilo, pomohlo to k mímu? 😉

mijadave
18. kvě 2012

@mucha11 opravene 😉
@milacik3 pekne, na 13DC super 😉
@petanevesta ahoj, vitaj, jasne, kludne sa pridaj 😉 ja som mala take davkovanie ako Ty a k tomu aj pregnyl a duphaston, no k babu mi to zial nepomohlo, no nastartovalo mi to vajecniky a upravilo cyklus 😉 ale je tu dost bab, ktorym to pomohlo, ved pozri si nasu tabulku 😉

mijadave
19. kvě 2012

dobre ranko dievcence 😉 dnes sa crta krasny dnik, takze tu zas asi velmi nebudem, idem rychlo upratat, navarit a potom do mesta malemu kupit oblek, lebo v stredu moderuje v kulturnom centre jeden koncert zo ZUSky a malej zas cvicky na tanecne vystupenie a potom dosadit priesady do zahradky a trosku popliet, lebo burine sa dari 😠 a podvecer fandit nasim v hokeji (aj ked kto su nasi v tomto pripade, kedze som moravacka zijuca na slovensku 😀) cize ked vyhraju slovaci, nasi vyhrali, ked vyhraju cesi tiez nasi vyhrali 😀 takze Vam prajem krasny dnik a aby som nezabudla, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

milacik3
19. kvě 2012

@mijadave no aj ja si myslim len doktor povedal ze to je malo...vsak nemusim mat ovulku na 14DC podla toho ze je to v ,,tabulkach,, 🙂 aj minuly mesiac som mala az na 16 DC tak uvidim kedy bude... 😉

mijadave
19. kvě 2012

@milacik3 malo??? ja som kolkokrat mala na 13DC len 11-13mm a bola som rada.... 😉

mijadave
20. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉 prajem Vam vsetkym krasnu a slnecnu nedelu 😉

nativanativa
20. kvě 2012

@mijadave ahoooooooooooooj kocky , hlasim sa pre zmenu v grafe
termin sa posuva na 5. oktober , budeme mat chlapceka a uzivam miesto calibrum mami ferretab , dakujeeeem 🙂

nativanativa
20. kvě 2012

@mijadave och a podla tyzdnov sme vraj uz 19 tt ?? asi 😅

harley26
20. kvě 2012

Ahoj clostilky 🙂 mám dotaz. Bolí vás po clostilu v místě kde jsou vajecniky a taky jakoby uprostred vajecniku? Neni to ani bolest, spis takovy divny tlak, jakoby se vam chtelo jit hrozne na zachod. Nebo nevim jak bych to popsala. Mam takovy stav uz asi třetí den. Dneska sem 13 DC. Díky za info! Zítra mi držte palce, jdu na folikulometrii

mucha11
20. kvě 2012

baby taký postreh: všimli ste si, že v tabuľke pribúda tehotných. už je to skoro na rovnakej úrovni. keď som prišla o tohto fóra, bolo to inak. asi nám svitá na lepšie časy 🙂

mijadave
20. kvě 2012

@nativanativa opravene 😉
@harley26 aj ja som to mavala pri clostile, to moze byt aj bliziaca sa ovulka 😉 drzim pasticky na zajtra, potom daj vediet 😉
@mucha11 nechcem Ti brat iluzie, no z tabulky snaziliek ubudli baby, ktore sa prestali ozyvat... ☹ par ich to aj vzdalo... ale co je pravda, ze tehuliek rozhodne pribuda 😉 len tak dalej 😉

mijadave
21. kvě 2012

dobre ranko dievcata 😉
tak dnes pokles BT ☹ www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😉 aspon sa nenamotam 😉 nevadi, ide sa dalej… 😉
tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
prajem Vam vsetkym krasny slnecny dnik a pekny zaciatok noveho tyzdna 😎 ja frcim vsetkych zobudit a sup do skoly a do pace… pa 😉

isabellaa
21. kvě 2012

ahojte baby, co mate nove, aky ste mali vikend?

isabellaa
21. kvě 2012

inak v sobotu, ked sme cestovali autom tak som videla bociana a hovorim manzelovi, ze aha jedno dieta a o par metrov dalsi bocian, tak som sa smiala dalsie dieta 😀 , mohla by byt v tom nejaka symbolika a motyka konecne vystrelit.
Baby, vie lekar az po 5 dnoch od ovulky povedat-vidiet, ze prebehla?

mucha11
21. kvě 2012

@mijadave ale mijadave, nekazme si radosť 🙂 človek sa musí niečim držať nad vodou 🙂

kacule34
21. kvě 2012

Tak holky, jen hlásím, že dnes poslední den clostilbegytu, který beru 2x denně a musím konstatovat, že nemám žádné vedlejší účinky. Je mi docela dobře. Asi si to tělo zvyklo. První měsíc mi bylo zle ale ted uz třetí měsíc naprosto v pořádku. Tak se nebojte 😉

94
21. kvě 2012

Ahojte baby,,,poradte......som druhy mesiac po clostile...ale tento mesiac mi doktorka pri pozerani folikul ziadny nenašla a to som tam bola ešte aj na 20 deň. Je možné že sa prekukla? Mešká mi totiž menzes 5 deň,
ale zatiaľ to neriešim lebo moj cyklus nikdy nebol pravidelný....ja nevim.......či dúfať či nedúfať. 😕

petanevesta
21. kvě 2012

@kacule34 ahojky, mě braní Clostíku teprve čeká, až dostanu ms, zatím jsem po vyvolávačce akorát pěkně nafouklá, tak jsme zvědavá, kdy to přijde :-/
a jak ti bylo ze začátku špatně? já se asi nejvíc bojím toho přibírání na váze, už te´d jsem dost oplácaná a naopak se snažím cvičit, abych zhubla 😝

kacule34
21. kvě 2012

@petanevesta hele, já teky nejsem žádný hubeňour....mám nadváhu, ale nepřiprala jsem. Na začátku se mi hodně točila hlava,měla jsem zimnice, pak návaly horka....ale asi si už těho zvyklo a teď už nic. Tak se neboj 😉 PS: podle fotky mi oplácaná fakt nepřipadáš 😀

petanevesta
21. kvě 2012

@kacule34 to zkresluje 😀 já jsem oplácaná od prsou dolů 😀 na 174 cm mám přes 80kg, takže asi tak 😖
týý jo, točení hlavy...no já občas trpívám na migrény, tak snad mi to nějak nezhorší, ale zase na druhou stranu kvůli mimču něco vydržím, snad mi to na tu ovulaci dobře zabere 🙂

harley26
21. kvě 2012

Ahoj holky, tak dneska kolem 1 jdu na folikulometrii, držte mi všechny palce, bude to potřeba!!! 🙂

harley26
21. kvě 2012

@petanevesta peto, neboj se niceho, ja nepribrala ani deko. Vubec mi ani neprijde, ze bych nejake prasky brala. Hlavne at uz prijde menstruace a začneš zobat, co? 🙂 třeba ti clostil zabere hned napoprvé!!! 🙂