Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
4. čer 2012

@kacule34 ja ani neviem mne sa zda ze nie nebolelo ma nic...mala som mat cca 21.5 a minuly tyzden ma bolel par krat vajecnik som sa bala aby to nebola nahodou cysta...ale to len parkrat zabolelo ....ja si skor myslim ze asi som nemala ovulku... :-/ co uz tak dnes som uz 30 DC tak cakam na MS...

adelaine
4. čer 2012

ahojte kocky,
chcela by som vas poprosit o radu, vobec sa v tom totiz nejako nevyznam, zacala som sa liecit Clostilom, t.j. vcera som douzivala moju prvu 5 dnovu davku, dnes som bola na sono, som 10 DC a vlavo folikuly ziadne ☹ a v pravo jeden 17 mm velky, je to malo, alebo dost? ja sa nevyznam...myslite, ze mi dojde ovulka? vo stvrtok mam ist na dalsie sono...
dakujem za odpovede 🙂 🙂

harley26
4. čer 2012

@adelaine urcite ano, 10DC je 17mm folikul podle mě obřík! Určitě ještě poroste, takze se myslim, ze treba ovulka bude 13-14 DC. jdes jeste na kontrolni ultrazvuk?

adelaine
4. čer 2012

@harley26 ano, idem na kontrolne sono tento stvrtok,
a ked pises, ze 17 mm je velky folikul, tak sa tesim 🙂 uz len som zvedava, kedy dojde ovulka...
dakujem za odpoved 😉

mijadave
4. čer 2012

@adelaine ako pise @harley26, na 10DC je to krasne velky folik a foliky rastu tak 2mm za den a praskaju pri cca 20-22mm, drzim pasticky, je to krasny folik... 😉

adelaine
4. čer 2012

@mijadave dakujem krasne,
tesim sa, ze uz 1x po clostiku to takto zafungovalo 🙂 ako som pisala vyssie, v tomto som riadny zelenac, vobec som netusila pri akej velkosti folikul praska, esteze vas tu zienky mam 🙂
a veru, uz dnes zacinam citit mierny tlak v podbrusku....mozno teraz si to nahovaram ze to chcem citit 😀 a viac sa sledujem... 😕 😅

mijadave
4. čer 2012

@adelaine to je normalne, kazda sme s nim raz zacinali a tiez nam tu baby poradili 😉 a to ze sa viac sledujes, to je prirodzene, lebo chces, aby to vyslo hned na prvy sup 😉 tak drzim pasticky 😉 ked mas tlak v podbrusku, uz sa to blizi, takze treba pomaly zacat istit 😀

adelaine
4. čer 2012

@mijadave 😀 😀 😀

mijadave
4. čer 2012

@adelaine ok, idem ja na kute, drzim pasticky 😉 dobru nocku 😉

adelaine
4. čer 2012

@mijadave dakujem este raz za povzbudenie a zlepsenie nalady 🙂
dobruuuu 😵

mijadave
4. čer 2012

@adelaine nie je zac, som rada, ze som Ti zlepsila naladu 😉 drz sa, pa 😵

adelaine
4. čer 2012

@mijadave aj ty 🙂

mijadave
5. čer 2012

dobre ranko koceny, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik, aj ked u nas leje, no aj to treba, bolo sucho... 😉 pa

stanka810
5. čer 2012

@ivekr ahoj, ja berim clostil od septembra 2011, brala som ho sept, okt, novem...potom bola pauza a zase som ho brala vo februari a maji tohot roku, ale zaidne IUI som este nemala

stanka810
5. čer 2012

@ivekr ahoj, ja beriem clostil od septembra 2011, brala som ho sept, okt, novem...potom bola pauza a zase som ho brala vo februari a maji tohot roku, ale zaidne IUI som este nemala

ivekr
5. čer 2012

@stanka810 taky ho mám od září 2011 - akorát že bez pauzy....tak z toho začínám být nervozní. Zítra jdu (13.den cyklu) na ultrazvuk, tak mu řeknu, že jsem ho teď zapomněla vzít (asi se na mě bude čertit) ale už mu chci nějak naznačit, že se dočítám, že není dobré jej brát stále dokola.....jen nevím jak, aby se neurazil. On nemá ženské "kecy" rád....bohužel

stanka810
5. čer 2012

@ivekr ja vobec netusim ako sa to ma uzivat ten clostil, skus sa ho popytat co dokedy a tak, musis predsa vediet taketo informacie

petanevesta
5. čer 2012

@ivekr ahojky, já beru první měsíc a taky jsem četla, že se má brát max. tři měsíce, pak pauza, pak zase tři měsíce ....dlouhodobě to je podle mě dost zátěž pro tělo

venuss
5. čer 2012

ahoj holky, mohla bych se přidat k Vám? Dostala jsem také léčbu clostikem + proveru. clostilbegyt beru 5-9DC a proveru 16-26.Ted jsem 12DC, ale moje doktorka ma dovolenou,tak mi ani nemuze zmerit folikuly.☹ mam maleho syna,ktery vstava pokazde jinak,takze mereni bazalni teploty nehrozi,tak ani nevim,jestli bude ovulka nebo ne.☹ ale snad se zadaří brzo ...

petulak1988
5. čer 2012

@mijadave ahojky ja jsem 19DC 19te snazeni a posledni cyklus byl 37dni jinak jsme ted v peci caru tak uvidime co s nami provedou

kkaatuska
5. čer 2012

Ahoj holky, můžu se přidat do diskuze? Včera jsem vyfasovala od mé doktorky clostík, jelikož se půl roku snažíme a nemám ovu... Začnu ho brát až v červenci, jelikož pojedem za 14dní na dovču. Držte prosím palečky, aby to bylo úspěšné.. Je tu některá z vás, která hned otěhotněla po první dávce closilbegytu? Díky moc K

jania023
5. čer 2012

@adelaine na 10dc cyklu je to dost pri cca 20-22 uz praska takze ked pojdes vo stvrtok tak uz mozes byt po ovu takze uz by sisa mala pomaly zacat snazit od dneska

mijadave
5. čer 2012

@stanka810, @ivekr, @petanevesta dievcata, aj mne dr dal clostil, brala som ho 3 cykly, potom pauza a znova 3 cykly, znova pauza a potom este jeden cyklus a potom som to zrusila po dohode s mm... ale kazdy lekar hovori nieco ine, no na forach, kde pisu dr, tak tiez odporucaju clostil na max. 6 cyklov s pauzou a po pripade este znova po dlhsej pauze sa moze nasadit...
@venuss kludne sa pridaj 😉 drzim pasticky, nech sa zadari 😉
@petulak1988 opravene, dik, ze si sa ozvala, ako sa mas? co Ti povedali v CARe?
@kkaatuska ahoj, kludne sa pridaj.... drzim pasticky, nech je to uspesne... 😉

katkasofi
5. čer 2012

@kkaatuska aj ja som ho vyfasovala, zajtra som 5DC tak uvidim ci to spravi daky zazrak 😉

petulak1988
5. čer 2012

@mijadave mam se fajn uz pracuju..noha uz celkem v poradku....mame zhorseny spermiogram,je jich min nez ma byt norma a horrsi struktura i pohyblivost ,pritel je objednan na urologii a me delali jen vaginalni vysetreni vyzadali si zpravu z pronatalu a ted az to dostanu tak 1az 3den cyklu jdu na krev na hormonalni profil stitnou zlazu a pohlavni choroby a 12den cyklu na ultrazvuk,pritel uz ma krev za sebou...tak uvidime podle vysledku s nami budou pokracovat dal... 🙂

adelaine
5. čer 2012

@jania023 hej, hej, vcera som sa to tu dozvedela, ze pri 20-22 mm praska, tak dufam, ze praskne,
ze sa mi nevytvori funkcna cysta, jednu uz taku mam 😖

mijadave
5. čer 2012

@petulak1988 to som rada, ze je Ti uz lepsie 😉 tak drzim pasticky, nech je vsetko ostatne ok a nech Vam tam pomozu k vytuzenemu babatku 😉

mijadave
6. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik, ja si ho dnes uzijem od 7.00 do 18.00 v praci 😖 pa

milacik3
6. čer 2012

Stalo sa uz niekomu ze uzival dufaston alebo utorgestan to je jedno....a nedostal MS ? Ja stale cakam a stale nic posledne lieky som mala v sobotu tak to tých 3 dni to vzdy pride...uz cakam 4 den :-/

tatarida
6. čer 2012

@milacik3 mne sa to stalo! cakala som 10 dni a mame // 🙂 drzim palce!