Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

activia
15. srp 2012

@anait ahoj ja idem hore,este vydrz mozno ti teplota reaguje trosku pozadu,nebud smutna 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781

milacik3
15. srp 2012

@kacculle to mi je luto, ja som teraz 1 cyklus bez clostilu a ovulku som mala aspon si myslim lebo som mala bolesti a okolo toho terminu sme sa snazili....Tak sa priebezne snazte okolo toho 14-19 alebo kedy asi budes mat ovulku....neviem ci pojdes pre istotu aj na folikumetriu aby si vedela ci bude ovulka.
ja som mala ist na folikumetriu...ale nebola som nemala som cas... a teraz som 29 DC a cakam co bude

kacculle
15. srp 2012

@milacik3
@anait
@isabellaa
Ahoj holky, abych to přiblížila měla jsem od vysazení HA anovulační cykly, tak mi doktorka dala clostík. První měsíc ovu nebyla, druhý dozrály dva dominantní folíky. Třetí dávku mi doktorka už nedala, prý léky účinkují v těle ještě 3 měsíce a je pravděpodobnost, že bych mohla mít přirozeně ovu. Tak snad se zadaří.... na folikumetrii nejdu. Lékařka ještě říkala, že chce ty vaječníky šetřit a za 2 měsíce by mohly být nastimulovaný...
Také mi kladla na srdce, ať se nestresuju a třeba se zadaří... nedělalo mi dobře, se furt měřit, testovat, UZV atd... samy to asi znáte, člověk i když na to nechce nemyslet, tak to prostě nejde 😠

milacik3
15. srp 2012

@kacculle hm ja tiez netestujem, a nemeriam podla mna to je blbost...na co sa tolko stresovat nechapem preco to zeny aj robia...podla mna to je potom este horsie... Je to pravda ze po clostile este je pravdepodobne ze by mohla byt ovulka lebo by este clostil mal byt v tele...tak snad sa podari len sa nestresuj a snazte sa kedykolvek a nie nasilu...ak nebudes chciet tak to nechaj tak....Ja som si povedala po 3 mes.brani clostile ze ked to ma prist pridete a neovplyvnim to raz sa aj ja dockam a budem stastna....ak sa teraz nezadari ...tak sa zadari inokedy...
mozno sa aj uz zadarilo neviem...,,priznaky,, by aj boli ale testovat este nechcem....lebo som pondelok vysadila dufaston tak to moze MS este prist...A ked pride tak...nevadi ide sa dalej....neviem kolko sa snazite my 7 mes. este to nie je az taka dlha doba tak uvidime ....

iknella
15. srp 2012

@anait ja beriem clostil 2 mesiac a tiež ma nikdy predtým nebolela ovulka ako teraz, asi na tom niečo bude.
Dnes som 12DC a už to na mňa ide od včera poóbedia, že ma bolí, ale neva aspoň viem že moje telo pracuje. 🙂 🙂 🙂

mijadave
15. srp 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
krasny dnik prajem 😉

kacculle
15. srp 2012

@milacik3 Já právě testovala ovulku, měřila teplotu, protože to chtěla doktorka. Podle toho zjisila anovulační cykly:( Ach jo, hold život jde dál a budu doufat, že to vyjde do 3 měsíců, než mě pošlou do CAR. Všechno je osud a co se má stát se stane...

kacculle
15. srp 2012

Holky, ještě dotázek... první cyklus po clostíku jsem měla silnou MS, bolestivou... Tentokrát zpoždění o 1 den a jsem 3DC a MS je na ústupu. Je to normální? taky vám clostík změnil cyklus? Díky K

activia
15. srp 2012

@kacculle ani mi nehovor, ze silna a bolestiva 😕 , ja beriem prvy krat clostil a pripadnu mrchu si budem uzivat na dovolenke 😒 auuuu

kacculle
15. srp 2012

@activia Treba to budes mit v pohodě;) Mě právě přijde paradox, že teď po druhé dávce clostíku to je úplně jiné, než poprvé...

anait
15. srp 2012

@milacik3 a ty aj merias, ci nie? Lebo ja som tiez bolesti mala, ale ovu nebola podla teploty...
@activia uz tomu neverim, uz by boli foliky moc velke, isto je to v keli...taka skoda, 3 pekne vajicka...preco to nepraska? Nechapem!

activia
15. srp 2012

@anait ja tomu vobec nerozumiem, ja som bola zase smutna z toho, ze mi ten pregnyl dr pichol, myslela som, ze praskne sam, ale ked ty mas takuto skusenost, tam asi aj dobre,ze mi ho pichli.kto vie ci by praskol folik u mna aj bez . inak je to na porazenie, lebo je to premarnena sanca s tym clostilom, no ved uvidis co sa bude diat zajtra s teplotou, ak nestupne asi to bude jasne. a ked mali tvoje vajka nad 20mm, kolko im trva pokial prasknu?
ja som zvedava na zajtrajsiu teplotu, to ze som dnes stupla nic neznamena 😒 musim stupat 3dni a az potom mi FF oznaci ovulku

anait
15. srp 2012

@activia netuším...v pondelok dr. usúdil, že "dnes,zajtra" ale fakt neviem pri koľkých mm musia už so sebou niečo robiť 😀
ja som myslela, že to musí riadne vystúpiť tá teplota, tebe to len trochu, to je ok?

kvietok1605
15. srp 2012

@anait myslíš že si nemala ovuláciu? nemohol ti ten clostil ovplyvniť BT tak , že sa jej nedá držať ?

anait
15. srp 2012

@kvietok1605 nuž keby som vedela...podľa bolestí snáď mala...ale neviem ako to je, fakt neviem...ale ak zajtra nepôjde teplota hore, pôjdem na folikulometriu, aj keď zrejme bude neskoro...joj, neviem

kvietok1605
15. srp 2012

tak choď na folikulometriu a budeš vedieť na čom si takto sa len stresuješ pregnyl ti nepichli?

anait
15. srp 2012

@kvietok1605 nepichli...dnes nerobí, zajtra tam zrejme pôjdem...

kvietok1605
15. srp 2012

aspoň budeš vedieť na čom si ja som 22DC a už teraz mám pocit že sa nič nepodarilo

anait
15. srp 2012

@kvietok1605 a prečo si to myslíš?

kvietok1605
15. srp 2012

neviem pocit

activia
15. srp 2012

@anait ano je to zatial ok,mne takto stupa vzdy pomalicky.kazdej to inak,Su grafy kde stupne hned.pozri si na FF galleries charts a tam si daj ovulatory

anait
15. srp 2012

@activia to by ma len rozčúlilo, to si budem pozerať, až keď aj ja budem mať ovulačný 😀

anait
15. srp 2012

no krčok je bližšie, zavretejší, hlien nepriechodný...čo znamená, že zajtra mi už nikam chodiť netreba, bolo by to zbytočné...ale pár dní bol otvorený a hlien dobrý...zaujímavé...

activia
15. srp 2012

@anait ja sa rehocem,ze rozculilo 😀 .vies o tom,ze ja vzdy viac verim viac ostatnym kockam ako sebe takze laskavo zajtra stupni! 😀 😀

anait
16. srp 2012

Dobrééé ráno...šak ja som včera merala o dve hodiny skor ako obyčajne 😀 juchu
http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

milacik3
16. srp 2012

@kacculle presne tak je to osud....a pocula som aj take pripady ze isli aj do CARu aj ich vysetrovali a skor ako sa zakrok nejaky spravil tak zena otehotnela...je to asi o psychike ked uz si uvedomula ze toto je jedina moznost....a nakoniec sa to podarilo prirodzen.cestou tak nezufaj urcite sa to podari...len sa tolko na to nezameriavaj...a nestresuj

milacik3
16. srp 2012

@anait na teplotu by som sa az tak nezameriavala lebo to moze ovplyvnit aj ine faktory...to ze si nemala teplotu taka aka by mala byt nemusi znamenat ze ovulka nebola...Ja som si nikdy nemeriavala je to podla mna blbost...na co sa tolko mam stresovat... ?...nevidim zmyslel toho...

harley26
16. srp 2012

Holky, tak já s clostilem skončila nadobro. Ted stimuluju menopurem.

dm1
16. srp 2012

kocky zdravim mozem sa pridat? zatial som si len citala aby som vedela do coho idem kedze od nasledujuceho cyklu mam predpisany closti... Teda ja stale dufam ze ho nebudem musiet zacat brat a mrcha 19-8 nedorazi...

My uz jedno dieta mame tiez sice po viac ako roku ale bez liekov. Ked sme chceli druhe uz 2 roky dozadu tak moja doktorka mala najskor problem s tym ze kojim a potom zase ze mam prist az rok po tom ako dokojim 😖 . nespravila mi nic ani hormonalny profil ani sledovanie ovu nic tak som ju vymenila nedavno. Moj novy doktor je zase az moc akcny hned mi o laparke zacal hovorit ale zase porobil mi popri tom hormonalny profil aj na stitnu a ine veci a vsetko je OK. zase spominal laparku som chcela nieco menej invazivne najskor skusit tak sme sa dohodli ze skusime 2 mesiace closti a odsledovat cyklus. Teplotu si ale meriat nebudem to by ma neskutocne stresovalo budeme skusat a uvidime ci sa zadari 😵

drzim vam vsetkym palce kocky nech si coskoro najdete na teste //

anait
16. srp 2012

@milacik3 no podľa mňa to nie je blbosť, je to ukazovateľ toho, čo sa v tele deje...ja som nikdy nemerala, teraz prvý cyklus, tak mňa to baví 🙂 a dnes mi to už ukazuje podľa toho, čo som cítila, takže sa to všetko takdáva dokopy 🙂
@harley26 prečo si skončila nadobro? vôbec nepomáhal?