Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
3. zář 2012

@iknella ej mamina, teším na fotku dvoch čiarok 🙂

@dm1 to je mi ľúto, každý reagujeme na veci inak...bohužial sú to všetko lieky, chemicky pripravované veci, niekomu pomôžu, inému môžu uškodiť...dúfam, že budeš v poriadku...

mijadave
3. zář 2012

@petulak1988 opravene 😉

pechlinka
4. zář 2012

@anait Ahoj...tak ti budem drzat paste...s clostilom..tam urcite budes mat foliky..🙂 No ja neviem..preco boli neuspesne...my mame tiez problem , ze nedozrievaju foliky...mam ich vela...len tam nikdy nie je dominantny...len s clostilom... :( no jasne...v pondelok si dame vediet...🙂

mijadave
4. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem Vam krasny dnik 😉

piefunko
4. zář 2012

@anait @saurer @lucijeta jasne ze o mimi sa najlepsie duma a rozobera tunak na konovi, ked som doma cez vikend ani neviem co je za den, ked sme boli 5 dni prec, ani som nevedela ci a kedy bola ovu a ani som to neriesila a ani ma to nenapadlo a to sme boli s 2mesacnym mimi ktore som stale mojkala a ani ma nenapadlo ze kedy uz aj ja konecne... no len co dojdem sem ma to chyta 😅
anait - no tak ja zmeram tak okolo 14 dc a potom tak obden ak sa mi bude chciet iba ze ci bola alebo co. od vcera ma pobolieva vajecnik a vcera som si vecer nasla egg tak mozno sa to blizi, s clostilom som mavala okolo 15dc... 😅
inak ani ja nemam skorpiona, ale vobec mi to nevadi, my sme mali uplne super toto az kym sme nezacali riesit baby prblem, zhorsilo sa to ked som zacala brat clostil lebo doki nakazal tedy a vtedy a to je problem. ked 2dni vies ze v piatok o 21:30 bude sex tak to je uuuuplne naprd 🙄 preto sa snazim nesledovat sa a sexik xi uzivat ako predtym 😵
@iknella drzim palce na dokiho, moc moc moc, nech potvrdi fazulku v brusku 😉

iknella
4. zář 2012

dnes teplota 37 a všetko po starom, som nervózna, ale testovať sa nejdem. 😝

@piefunko ,
@anait
ďakujem baby že so mnou tak držíte!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

piefunko
4. zář 2012

@iknella netestnes mamatestom??? ten by ti pekne ukazal 😵 bozinku jaka som z teba nervooozna 😀

iknella
4. zář 2012

@piefunko aj ja mám stále strach, a ak ho budú mať v lekárni, tak si ho kúpim a testnem sa ráno. 😉
nevieš náhodou či môžem teraz brať alchemilkový sirup??? Píšu tam aj, že priaznivo pôsobí pri sklonoch k potratom a znižovaniu maternice??? Zloženie: cukor, voda, výluh z alchemilky, citón, sorban draselný.
http://www.en4you.sk/liecive-bylinne-sirupy/alc...

piefunko
4. zář 2012

@iknella alchemilku urcite nie, sposobuje stahy maternice a prave naopak vyvolava porody. pije sa preto len do ovulky a v tehu je nevhodna, pripadne na konci prave na vyvolanie porodu. ak, tak po potratoch sa pije, na posilnenie maternice, takze isto si ju nedavaj. ked, tak B6tku, 60mg denne 😉 to je na progesteron a vystelku aby sa mimi udrzalo

saurer
4. zář 2012

ahoj holky, tak jsem si dělala zase ovu test a je slabší než včera...jsem teprve 14DC, žádný hlen jsem nepozorovala, čípek mi přijde tvrdší..a vyloženě pozitivní ovu test taky nebyl...takže si myslím,že to bude anovulák :( snad příští měsíc dvě tabletky zaberou ☹

anait
4. zář 2012

@piefunko my už máme naplánované, že ododnes každé dva dni, škorpión sa tomu ohromne potešil 😀

@iknella testni a nešpekuluj 😉 v lekárni ho určite budú mať a alchemilku nepi...

@pechlinka no ja som mala ešte pred clostilom iba jedno vajíčko a to malo iba 11mm, tak preto mi dal clostil...v prvom cykle som mala 3 krásne veľké, ale prd z toho...

piefunko
4. zář 2012

@saurer no tak moze este prist neskor, alebo mimo priznakov, co ty vies.. nevesaj hlavu, kazdopadne ak to nevyjde buduci cyklus das vyssiu davku a hotovo 😉

iknella
4. zář 2012

@piefunko ďakujem ti. 🙂

piefunko
4. zář 2012

@iknella och moja nemas za co, ved ja rada, tak zajtra rano testnes? 🙂

iknella
4. zář 2012

@piefunko skúsim, hádam ani spať nejdem. Bojím sa sklamania. 😖

saurer
4. zář 2012

@piefunko no snad mi vyšší dávka zabere...jako břicho dneska nějak divně cítím, ale hlen nemám vůbec...snad se brzy zadaří nám všem ;)

dm1
4. zář 2012

@anait dakujem viem ze chemia je nevyspytatelna ale tak nejako som vkladala do toho nadej ze to vyjde a teraz tolko strachu...

@iknella silno drzim palce neboj isto bude uz vidiet krasne dve ciarky 😵

iknella
4. zář 2012

@dm1 ďakujem. 😉

iknella
4. zář 2012

@piefunko tak už som si ho kúpila-mamatest. 😲
Ten B6 si mám dať každý deň 60mg raz?
Ja som si kúpila taký že jedna tabl obsahuje 20mg B6 (pyridoxínu).
Píšu že dávka na dospelého denne je 20mg a dávka by sa nemala presiahnuť???? 😝

piefunko
4. zář 2012

@iknella ano to pisu vsade aj na fytosoji a ja som mala 8 tabletiek 😝 B6 sa dava pred ovu 20-40 mg a po ovu 60mg ak do 2 mesiacoch nezbadas zmenu tak zvysit o 20mg davku ale max. davka je 100mg. ta sa nema prekrocit 😉
cize raz denne 60mg, asi najlepsie rano 😉 ale ked chces mozes aj vecer to je jedno

iknella
4. zář 2012

@piefunko veľmi pekne ti ďakujem. 🙂

piefunko
4. zář 2012

@iknella zlatik za malicko, nemas za co 😵

iknella
4. zář 2012

@piefunko

@anait
Tak tu je môj dnešný test o 17.45h

saurer
4. zář 2012

@iknella no kráááááááááááásaaa!!!!!!! posílám obrovskou gratulaci!!!!!!!!!!!!

iknella
4. zář 2012

@saurer ďakujem,ďakujem,ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😝 😝 😝 😝 😝 😝
Veď uvidím čo povie doktor aby som sa neunáhlila.

saurer
4. zář 2012

@iknella no určitě nic špatného ti neřekne! tak ti to hezky užívej 😉

iknella
4. zář 2012

@saurer asi by som to už mala povedať manželovi???? 😲

saurer
4. zář 2012

@iknella no to bys už mohla 🙂 plánuješ něco originálního nebo k němu přiběhneš s testem? 🙂

iknella
4. zář 2012

@saurer ešte netuším ale pribehnúť nepribehnem, lebo zatepľuje dom a teraz dáva odkvapy, tak aby nespadol. 😀 😀 😀

saurer
4. zář 2012

@iknella hahahááá, to byste to hezky oslavili někde na pohotovosti 🙂 ale určitě by měl radost i polámaný 🙂