Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
24. čer 2009

sharko mě právě teplota pořád držela a jak takhle klesla tak přišla mrcha..ale na tu je brzy..Mám ovu testy..kdy začít testovat co?A navíc za dva dny mám zas nasadit duphaston..

mimina321
24. čer 2009

ahoj 🙂

shaarka
24. čer 2009

kkamci, ak merias BT, tak duphaston nasad az po ovu. ak teda ovu mavas bezne (nie ako ja).
vseobecne radim zacat ovutestovat, ked ti zacne hlien. takze neviem, ci teraz nie je uz neskoro, ale ked ti nie je luto testov, tak zacni. mozno to este nie je ovu. 😉

ahoj mimi 🙂

mimina321
24. čer 2009

no tu sa rieši teplota 😕 ja meriam ešte krátko niekedy som z toho mimo a bude mi končiť ms tak idem zase na to 😵
ozaj meriate niektorá aj cez ms?

shaarka
24. čer 2009

mimi, ja nie, ved naco? ja aj tak pred MS stale testnem, ci nie som tehu 😀 😀 😀 😀 bez ovulky, samozrejme 😀 😀 😀 a tym padom cez MS nemeriam.

shaarka
24. čer 2009

pre lenku:
uz som tu kdesi vysvetlovala, preco to nemoze byt ovu, ale tak 0,5% nadeje tam stale existuje 😀 pregnyl som sice dostala, ale pred tyzdnom! a po troch dnoch od injekcie som uz na tehuteste mala len slabucky tienik. takze pregnyl je uz daaaavno tatam... 😀

kkamca
24. čer 2009

sharka:já ani nevim jestli u mě ovulka probíhala..se terve měřim krátce.. 😀

kkamca
24. čer 2009

žádnej hlen nemám ten sem měla asi 4 dny nazpátek 8 DC takový čistě bílý..ted 12 DC A SKORO SUCHO

mimina321
24. čer 2009

pozerala som do grafov a niektoré dievčatá áno.
shaarka ja som tiež tstovací závislák 😀 ale minule som povedala pokial nebude meškať týždeň netestujem a hotovo
inak pred ms mi poriadne klesne teplota
nejde mi zregistrovať do ff tak musím písať-neviete prečo mi to nejde? registrujem 1krát

jaspina
24. čer 2009

Ahoj holky, děkuju za včerejší odpovědi 😉
Leni já mám ten clostil taky i s Utrošem. Tak jsem fakt zvědavá!
Shaari - ty máš určitě přehled ohledně PCO - jak tady někdo psal, že pokud máš aspoň tuším 3 příznaky - máš PCO.. já sice nějaké příznaky mám a myslela jsem, že půjde o PCO, ale testosteron mám v pořádku, jen málo progesteronu.. při PCO je vždy testosteron vyšší nebo ne?
Jinak ahoj Mimi 🙂 ty čekáš taky na clostil?

mimina321
24. čer 2009

jaspi ahoj 😵 🙂
no skúsila by som ho,ale neviem či mi ho dr dá ved vieš.....
ja som sa im sem zatúlala ked som hladala čím sa dá otehu pomôcť,tak a teraz ich chodím pozrieť 😅 😵

shaarka
24. čer 2009

ahoj jaspi, podla normohodnot nasho labaku je hranica test. 0,65 a ja som mala 0,86 a 1 a 1 a 0,96, co sa mi az tak vela nezda.

kkamca
24. čer 2009

mimina taky mi nejde se registrovat do ff..tak jsem si založola klasiku ..a dá se tam zapisovat i bazalka..

shaarka
24. čer 2009

mimi, ja by som ta pozvala do FF, ale minula som si uuz vsetky invitations... uz nemozem 😒

mimina321
24. čer 2009

kkamca ja mám kalendárik od dr a neviem či budem presne vedieť určiť ovu 😒 ale poistíme 😀

kkamca
24. čer 2009

mimina:já našla na netu klasiku..menstruační kalendář.cz a tam to píšu a ukazkuje mi to i kdyby měla proběhnout ovulka..ale při těch mích cyklech no nevim...spíš na to nespoléhám 😔

shaarka
24. čer 2009

no neviem neviem, musite mat super kalendare, ked vam to pise, ze kedy by mala prebehnut ovulka 😀 😀 😀

kkamca
24. čer 2009

sharkaa:vid..ted je to otázka zda vůbec něco probíhá..Budu se muset testit těma ovu testama at je aspon vyzkoušim.. 😀
Ještě abych pak neměla ve finále fakt pco..

shaarka
24. čer 2009

kamci, tak to ti neprajem, ale ked mas MS, tak to take zle nebude 😉

a1211
24. čer 2009

holky, vím, že to někde tady bylo, ale vlastně nevím jak to fakt je, beru ten clostyl a piju Femigard, kdosi tady psal, že se to nesmí, nevíte jak to je? vy berete jen clostyl nebo aji nějaké bylinky? Abych něco tím nezkazila....

kkamca
24. čer 2009

Sharko MS mám,ale nepravidelnou.Si to moje tělo dělá co chce..ale po D mi přišla aspon přesně po měsíci.Co pak zas bez d..jak to bude to ví jen bůh 😀

shaarka
24. čer 2009

D je taky oblbovak, MS pride aj bez ovulky. radsej by som na tvojom mieste merala BT a D nasadila az po ovulke, i kdyby to melo byt 25.DC. a sexovat kazdy druhy den. 😉

a1211, neviem, ale ak ta to ukludni, tak ja som brala clostil a aj pila femigard a som tu. sice ovu nebola, ale zijem 😀 😀 😀

kkamca
24. čer 2009

sharkaa:dám na tvé tady beruško 😀 Jsem si uvědomila že jsme od mrchy neměli ještě sexík.. 😀

kkamca
24. čer 2009

rady

shaarka
24. čer 2009

oki 😉 no veru, ked si sledujes cyklus, tak prides na to, ze sex nemas parkrat do tyzdna, ako si si myslela a odpovedala v anketovych otazkach, ale tak 2x do mesiaca 😀 😀 😀 😀 😀

moa
24. čer 2009

ahjte kocky,
tak ja dnes idem zasa na tie krvne testy 😒
som cakala,ze sa dnes opytam aj na vysledky z tych minlych a vcera volali mircovi,ze musia ich urobit zasa lebo sa stratili alebo vyliali ☹
tak to osmo zvedava co nam dnespovedia a hlavne ci to mame zasa platit

shaarka
24. čer 2009

boooooooooooze to je neskutocne, chudatko moa 😒

moa
24. čer 2009

mirec riadne nerozumel lebo ta zenska nevedela po anglicky hovorila po polsky a on jej dobre nerozumel 😒 ale vie,ze sa stym daco stalo.mna asi roztrhne to zasa budeme kolko cakat na vysledky a ja mam teraz ms ,takze ani ten ster na tie chlamidie mi nemozu urobit ☹
vyzera to tak ,ze na to IUI v auguste nepojdeme lebo nestihneme dat dokopy papiere a je som sa tak tesila ☹
toto uz asi ani nie je mozne taka smola 😢

kkamca
24. čer 2009

moa ti nezávidím..
Tak mě maličko pobolívá břicho.. 😠 hlen žádnej jen něco průhlednýho.. 😠

shaarka
24. čer 2009

kamci, hlien moze byt aj dnuka 😀