Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
6. dub 2010

sliver, tak ako? myslíme ne teba...

weja, držím palce, zabojujte poriadne 😉

elisabet, prečoby to nemohlo byť aj tehu? teplotka ti začala stúpať.. a ako sa cítiš?

pajinka111
6. dub 2010

ahojky,tak mě přijela mrcha dnes ráno v plné polní 😠 ..jednu výhodu to má,už nemám cykly 40až 80dní ale pouze 28až 32 dní--což je fajn,že aspon nemusím čekat tak dlouho na další cyklus.. 🙂
silver-tak držím pěstičky
elisabet,dokud nepřijde ms,je pořád naděje.. 😉
weja folikul by měl po pregnylu prasknout do 36hodin,ale mě podle UTZ prasknul až za 4 dny-ale to jen jednou,většinou hned den po té,záleží jak je folikul veliký..

elisabet
6. dub 2010

no břicho mě bolí jak bych to měla dostat už od včerejška, ale je fakt že to nás břicho bolí od ovulky, no a testy stále negativní, no a zkrátka, nemyslím si že jsem těhu, no ale jak píšete-dokud nepříjde ms tak je pořád naděje, čípek mám stále dole a mám trochu bílý krém výtok, ten už mám taky dlouho, však uvidím zítra. 😉

hencidlo
6. dub 2010

caute baby, tak ako co mate noveho? 🙂
uz sa niekomu podarilo teraz otehotniet?

jerry a ty ako podarilo sa? 😉 kedy ides do martina?

pajinka to je skoda, ze ti to nevyslo ☹, mozno sa to uz teraz podari a chcela by som sa ta este spytat co treba urobit, aby si ma zapisala do snaziliek

pajinka111
6. dub 2010

hencidlo,nemusíš dělat nic,stačí jen napsat kolikátý si DC den cyklu,kolik máš,roku,dětí,jetli bereš clostil a kolik a jak dlouho se snažíte.. 😉
taky doufám že jednout to snad vyjde.. 🙂

pajinka111
6. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................48DC(33DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................44DC/25DPO/...........?CL.................17měsíců
Slavulilienka...............33r..............2d.................40DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................38DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................36DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............32DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............32DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov bobi3...........................32let..........0d..................30DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 28DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................19DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 17DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................16DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................15DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 9DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 5DC............................0cl..................dlouhodobě
pajinka111................38let............1d................ 1DC.......................2x1cl........dlouhodobě,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL
hencidlo......................?let..............?d......................?DC.......................?cl................?

jerryjanka
6. dub 2010

hencidlo - do mt nejdem - na krv idem k svojmu gyn. až buducu stredu

sliver
6. dub 2010

ahojte kočky,
tak dnes som to nejak zvládla, folík už bol prasknutý, bolo tam žlté teliesko a volná tekutina, dr. povedal že dobre že sme to poistili aj v nedelu a teraz s upravenými spermijkami, teta embriologička povedal aže ich bolo hojne a aj pohyblivosť mali krásnu. No teraz už len čakať.... ale som rozhodnutá že ak to nevíde tak idem do IVF, dosť som sa toho obávala len dr. a sestričky sú také úžasné, dnes mi tam každý bruško hladkal a želal nech to víde, že užs a ničoho nebojím 😉
Ďakujem kočeny za pomoc a podporu!!!

sliver
6. dub 2010

weja, ja by som skúšala aj dnes večer, pregnyl účinkuje 24-48 hodín, prvý krát mi zabral po 50 hod. a druhý krát mi zabral skôr po 24 hod., podľa toho ako už máš vyvinutý folík, spermijky tam počkajú kým praskne, poistila by som to stále ked sa dá 😉 😉 😉

hencidlo
6. dub 2010

Paji ďakujem a musis verit, ze raz svitne slniecko a ono sa to podari 😀 , s manzelom v to neprestavame verit a dufame, ze sa nam to tento mesiac podari 😉, na buduci tyzden mame ist do martina a uvidime co a jak.

inak mam 30 rokov, som 3 DC, nemame ziadne deticky, snazime sa uz 3 rok, a idem od zajtra brat clostyl 3x1,

hencidlo
6. dub 2010

jerry, tak drzim palcek, aby to vyslo 😉 😉 😉
ja idem brat clostik od zajtra 3x1 a dufam, ze to prezijem a nebude mi tak zle jak minule 😝

michala99
6. dub 2010

Silver, super, že si to tak dobre zvládla🙂 Uvidíš, že to vyjde. Držím palce.

jerryjanka
6. dub 2010

henci - ked ja som prežila 5x1 denne tak ty 3x1 prežiješ tiež 😀

sli - kedy ideš na krv?

sliver
6. dub 2010

dakujem kočky za podporu, ste zlaté, idem relaxovať 😉 som si povedala že teraz budem iba oddychovať....
na krv za 14 dní ak bude pozitívny test

michala99
6. dub 2010

Určite bude pozitívny...o tom nepochybuj!!!

danielapro
6. dub 2010

Ahojte holky.

Silver: držím pěstičky, určitě to už vyjde.... 😉

Holky, mám dotaz. Když beru clostil od 5DC, kolikátý den cyklu bych měla jít na UTZ? Dr. mi řekl, že jestli chci, tak na UTZ můžu chodit....

sedmitecka
6. dub 2010

michalka, beru taky clostík, dva měsíce, občas mívám bolesti v podbřišku a píchání ve vaječnících, někdy jakoby slabé tlaky nebo i křeče.....v podstatě cítím podbřišek celý cyklus, myslím, že se nemusíš bát, nic špatného to nejspíš nebude, hormony holt dělají v těle trošku "brajgl" 😉 a jakou máš dávku, jestli se můžu zeptat? já tu nejnižší 1x1

sedmitecka
6. dub 2010

tak nám bohužel ani druhý cyklus s clostíkem a utrogestanem nevyšel, břicho bolí jako čert, takže v noci čekám tu mrchu červenou mrchovatou ☹ , padla na mě nějaká depka a i slzičky ukáply....občas už fakt nemůžu, to každoměsíční čekání a zklamání mě strašně ničí ☹
asi jsme v ten clostil vkládala nereálné naděje, myslela jsem si, že mi zázračně pomůže hned k miminku a ono nic...no, musím se zase oklepat a bojovat dál a jsem moc ráda, že tady u vás můžu čerpat optimismus a naději 😉

sliver
6. dub 2010

sedmitecka hlavu hore, clostyl zaberie,, skôr či neskôr, no nedá sa od neho očakávať zázraky, áno pomôže niekomu hned, no niekto to má ťažšie, neboj skôr či neskôr budeme mať aj my to šťatie
HLAVU HORE a ide sa ďalej

danielapro na UTZ tak 10DC ak ti to víde, ja som bola teraz na 10DC

sedmitecka
6. dub 2010

sliver, děkuju moc za povzbuzení, jdu tu blbou náladu radši rychle zaspat a načerpat sílu do dalšího kola 😉 dobrou noc všem...

simasla
6. dub 2010

pajinka, sedmitecka - moc jsem na vás myslela - je mi líto, že to nevyšlo a doufám, že se poštěstí hned v dalším cyklu 🙂
moc vám to všem přeji

tatranka111
6. dub 2010

ahojte niekedy som do tejto témy prispievala aj ja teraz beriem clostil opat.....druhý cyklus, ale akosi nepomáha
Dokopy som ho brala 5 krát a ovu bola iba raz vtedy som aj otehotnela, ale skončilo to spontánnym potratom v 4 tyždni ☹

sliver
7. dub 2010

Krásny slnečný deň krásavice!!!

poppy1
7. dub 2010

ahojte baby! Prosim vas, viete mi niektora napisat vas nazor? Ide o to, ze som mala zacat od dalsieho mesiaca uzivat clostilbegyt. Prvy mesiac mi robili folikulometriu kvoli tomu, ze nemam vobec menzes od vysadenia HAK, uz je to vyse tri roky, no a zistili, ze mi nerastu vajicka. Proste na 14 DC som mala vajicko o velkosti nejakych 12 mm... lekarka povedala,ze mam prist este dalsi mesiac a ze ked sa to zopakuje nasadi mi clostilbegyt. Bola som 9 DC a vajicko malo 17 mm!! takze som sa tesila ako mala a lekarka povedala,ze ovulka by mala nastat co nevidiet...ze mam prist o tri dni aby sa to potvrdilo. Takze som bola 12. DC a vajicko malo zasa 17 mm. Cize akoby sa prestalo vyvijat. Boli sviatky a tak mi lekarka povedala,nech teda este raz pre istotu pridem po sviatkoch, to je 17 DC. Bola som a lekarka videla "zvysok" folikulu, cize s najvadsou pravdepodobnostu ovulka asi predsa prebehla. Myslite, ze je mozne, ze tri dni sa vajicko nevyvija a potom nakoniec aj tak praskne? Zvlastne je to, ze predtym som ovulaciu vobec necitila, ani som ju zrejme nemala...teraz ma od ovulky bolia bradavky, nie velmi, ale pobolievaju. Citim ich najma, ked lezim vecer v posteli na bruchu... okrem toho som mala aj ten vytok v podobe vajecneho bielka! co som predtym nikdy nepozorovala... Babenky myslite si,ze naozaj mohla prebehnut ovulka a ze bola nejaka moznost otehotnenia? Styk sme mali skoro kazdy den... 🙂 alebo stretli ste sa niektora s takouto situaciou a nakoniec ste naozaj ostali tehotne? 🙂 inak snazime sa pol roka...DAKUJEM!!

sliver
7. dub 2010

poppy - v klude mohla ovu prebehnúť, u mňa sa stalo že som si ovu nikdy nevšimla až posledné dva mesiace a to sa snažíme rok, folík môže rásť aj neskôr, čiže ked si mala na 14 DC iba 12mm môže dorásť ešte aj neskôr, to mne sa stávalo pravidelne a pri dlhších cykloch je to normálne že rastie neskôr, preto sa aj dáva clostyl aby podporil rast folíku a čo najskôr ;)
Ak videla na 17DC už iba žlté teliesko tak ovu prebehla, ono sa môže stať že telo sa sústredí na iné folíky a ten jeden ostane stáť, mne sa to stalo že dominantný folík nepodrástol ale vytvoril sa iný a tak rýchlo až to bolo nenormálne ale aj o ničom, lebo to nie je dobré a treba sa venovať iba tomu čo je OK.
V klude neboj, ovu mohla prebehnúť, koľký DC si teraz?
Koľko dní mávaš cyklus?

nana.76
7. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................49DC(34DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................45DC/26DPO/...........?CL.................17měsíců
Slavulilienka...............33r..............2d.................41DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................39DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................37DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............33DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............33DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov bobi3...........................32let..........0d..................31DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 29DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................20DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 18DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................17DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................16DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 10DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 6DC............................0cl..................dlouhodobě
pajinka111................38let............1d................ 2DC.......................2x1cl........dlouhodobě,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL
hencidlo......................?let..............?d......................?DC.......................?cl................?

sliver
7. dub 2010

ahojte, niekde som sa dočítala že titulienka čakala dve mimčá, no ostalo iba jedno
TITULIENKA držím palce a tomu bojovníkovi kopec zdravia nech sa nevzdáva!!!

nana.76
7. dub 2010

ahojky sliver jak se ti dari????? 🙂

sliver
7. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 24tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 20tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 19tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 14tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 15tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 10tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 8tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 8tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 7tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................49DC(34DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................45DC/26DPO/...........?CL.................17měsíců
Slavulilienka...............33r..............2d.................41DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................39DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................37DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............33DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............33DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov bobi3...........................32let..........0d..................31DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 29DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................20DC............................5x1cl................2roky..po lsk
zakupanda..................33let...........1d.................19DC.........................3x1................12měsíců,calibrum
sofokleska...................24r.............0d................ 18DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................17DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................16DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 10DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 6DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.................4DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d................ 2DC......................2x1cl........dlouhodobě,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL

sliver
7. dub 2010

oprava: lebo zakupanda a slavulilienka bola v tabulek dvakrát ;)

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 24tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 20tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 19tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 14tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 15tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 10tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 8tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 8tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 7tt

snažilky:
zuzuli.............................?let.............?d.................45DC/26DPO/...........?CL.................17měsíců
danielapro..................26let...........0d.................39DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................37DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............33DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............33DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov bobi3...........................32let..........0d..................31DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 29DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................20DC............................5x1cl................2roky..po lsk
zakupanda..................33let...........1d.................19DC.........................3x1................12měsíců,calibrum
sofokleska...................24r.............0d................ 18DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................17DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................16DC...........................2x1cl...............22mesiacov
Slavulilienka...............33r..............2d.................. 10DC.........................2x1tbl..............14mesiacov
kkamca........................30let...........1d.................. 6DC............................0cl..................dlouhodobě
hencidlo......................30let..............0d.................4DC.......................3x1cl................3roky
pajinka111...............38let............1d................ 2DC......................2x1cl........dlouhodobě,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL