Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
7. črc 2010

@brumca ahoj tak vitaj v klube ja idem v 11 DC na folikometriu lebo doktorka ma potom dovolenku tak snad taam uz bude vidno ci foliky rastu tak babule vela stastia nam prajem v novom cykle

brumca
7. črc 2010

@10andrea12 ahoj 🙂 veru mame zase novu sancu, tak hor sa do toho 😀

adrika0
7. črc 2010

@brumca no dnes 30 a ešte som si nerobila test lebo sa bojim....no ale ja zvyknem mat dlhšie cykly......a ovulku som mala na 19 den cyklu.....kedy by mi mohol test niečo ukazat....

brumca
7. črc 2010

@adrika0 jooj tak v tomo ti neviem podarit, lebo ja som si nasla na styroch testoch druhu ciarku a mrcha prisla 😒 a kolky cyklus beries Clostil, pichali ti aj Pregnyl? lebo Pregnyl moze skreslovat tehu testy.

adrika0
7. črc 2010

@brumca prvy cyklus beriem no a na 18 den cyklu,ked mal folik 20,2mm mi pichli pregnyl....

brumca
7. črc 2010

@adrika0 tak ti veeelmi drzim palce aby mrcha nedorazila 🙂 😉 a ako ti hovoril doktor, kedy mas ku nemu prist? moj kazal cakat kym nebude meskat mrcha a potom urobit test, samozrejme ja som nevydrzala a robila som si prvy test na 12DPO ( 12 den po pichnuti Pregnylu, teda po predpokladanej ovulacii).

adrika0
7. črc 2010

@brumca no kazal mi prist ked bude mrcha meškat dva tyždne.....no ale do vtedy určite nevydržím......joj dakujem aj ja by som bola najradšej keby nedošla.....neviem aj ma bolia prsia....a pali ma strašne žaha neviem či to može byt príznak......alebo si len domyslam ......no ale doky mi dal aj duphaston na podporu plodu a neviem,lebo včera som ho dobrala a o kolko by po nom mala príst mrcha....po vysadení.....

brumca
7. črc 2010

@adrika0 tak ja som mala tiez vsetky mozne priznaky, boleli ma prsia aj podbrusko ako pred mrchou 🙂 s duphastonom ti moc neporadim, tiez som ho brala davnejsie, ale na upravu cyklu a uz neviem na kolky den dorazila mrcha 🙂

adrika0
7. črc 2010

@brumca nevadí počkame a uvidíme ......hadam to víde po troch rokoch snaženia a jednom zamlknutom potrate.....

bbtina
7. črc 2010

@brumca no brala som ho teraz prvý krát 3-7 den cyklu, lebo sme sa chystali na IUI, no ale kvoli tomu že sa mi vytvorili až 4 dominantne folikuoly, tak nemáme snažilkovať, aby nedošlo k viacpočetnému tehotenstvu

brumca
7. črc 2010

@bbtina jaaj, tak uz chapem 🙂

bbtina
7. črc 2010

@brumca no otázne je, či je v tých všetkých folikuloch dobré vajíčko a či by sa pri mužovej zlej morfologii vobec oplodnilo aspon jedno. Ak by sme snažilkovali je to také vabank. Môžu byť štvoričky, dvojičky, jedno alebo aj nič. Aje mi to tak ľúto, že zahodiť pokus o snaženie

brumca
7. črc 2010

@bbtina verim ti, ze ti to je luto, ked uz su aj pekne foliky narastene ☹ a nechcete to teda risknut?

brumca
7. črc 2010

@adrika0 urcite to vyjde 🙂 vsetky si tu silno drzime palce 😉 😵

bbtina
7. črc 2010

@brumca no, mám chrobáka v hlave...od rána len rozmýšlam či áno, či nie, píšem si za a proti, presviedčam sama seba....našla som príspevky, kedy mali baby prestimulovane vaječníky a vytvorilo sa im aj 6 folikulov a riskli to aj napriek zákazu doktora a bolo z toho jedno bábo alebo aj nič, no len čo ak báááác a budú 4?! 🙂)))))) Ale moje za je to, že nebude v každom folikule vajíčko a že mužove spermie majú malú pravdepodobnosť oplodniť všetky, lebo má teratozoospermi a hlavne rozdvojené hlavičky, že by som to aj riskla a ešte ma motivuje, že doktor sa na chvíločku, ale len na malú pohrávalo s myšlienkou, že skúsiť to ale potom sa rozhodol že radšej nie 🙂)))

brumca
7. črc 2010

@bbtina jooj no musi to byt velmi tazkee rozhodovanie...ako na just museli narast styri foliky, ze? Niekedy ledva narastie jeden a teraz ked to ani nieje treba je ich tak vela...ja som mala dva dominantne, drahy ma dobry spermiogram a aj tak sa nam to nepodarilo tento cyklus.

bbtina
7. črc 2010

@brumca no ved toto je to, juj človek nevie čo má robiť

10andrea12
7. črc 2010

@bbtina ja by som to riskla co ak sa podari a bude jedno?ked nevyskusas tak nebude ziadne 😀 😀 😀

zibi
7. črc 2010

baby co si mylsite?je to prirodnyliek a posobi aj na ovulku
http://www.multivitamins.sk/ttpharm/index.php?I...

cathy77
7. črc 2010

bbtina - ja by som sa bez zaváhania a v každom prípade snažila!!! mať také krásne folíky!!! ale ja po dvojčatách túžim... takže... každopádne by som sa snažila, to je moj názor...

cathy77
7. črc 2010

brumca - a prečo berieš len polku ráno a polku večer? pri vyšších dávkach si bola prestimulovaná alebo prečo? Ja som teraz tiež tretí cyklus a brala som ráno, poobede a večer 1 tbl. Nechápem, prečo máš tak nízke dávkovanie... chodila sem raz baba, čo mala z jednej tbl denne cca 6 dominantných folikov tak tej znížili na pol tbl denne ale to su skor vynimky... ja som pri dva a pol denne mala len 1 folik... ja by som si isto bola dala aspon jednu ráno a jednu večer keby mi také smiešne davkovanie dal... ale je to na tebe 😵 😉

cathy77
7. črc 2010

andrea - ja som si tento cyklus kupila pregnyl tu na predaji liekov, čo koluje medzi babami... ale nejak som to prehnala, pisala som si s troma a nechcela som odpinkať ani jednu a zrazu budem mať 6 dávok( prášok + roztok) klasickeho pregnylu 5000, takže ak by si bola v koncoch, tak ti helfnem a predám 😀 😉

10andrea12
7. črc 2010

@cathy77 ok len ako mi ho potom dorucis co ak ho budem potrebovat v ten den pichnut?ja mam doma v chladnicke 1 davku(prasok a roztok)a este jednu mi treba potom mozno ked budem dobre reagovat na clostil a dorastu mi foliky aspon teda jeden dominantny ako minuly mesiac lebo ak nenarastie ani jeden tak mi nebude treba ani jeden pregnyl 😀 😀

brumca
7. črc 2010

@cathy77 ahoj 🙂 no az teraz som si uvedomila, ze mam len pol tabletky rano a vecer a vela bab tu ma celu tabletku rano a vecer...minule som mala ale dva pekne foliky, jeden mal napr. 25mm, tak mozno preto mi nedal vyssiu davku, co myslis?

bbtina
7. črc 2010

@10andrea12
@cathy77
baby tak ja to hádam risknem, tak idem večer pichnúť teda ten Ovitrelle a za 2 týždne dám vedieť, čo sa vysrstilo 🙂)))

10andrea12
7. črc 2010

ja tiez beriem clostil rano jednu celu aj vecer jednu celu inak baby viete ze treba dodrziavat presny cas?mne to povedali az v lekarni ze ked budem brat rano o 8mej tak aj vecer o 20tej aby nedoslo k hyperstimulacii az by som vzala skor ako o 12 hod rozdieli

brumca
7. črc 2010

@bbtina juuj tak vela stastia prajem 😉 😵 tesime sa na dobe spravy

10andrea12
7. črc 2010

@bbtina budeme silno drzat palce 😎 😎 😎

brumca
7. črc 2010

@10andrea12 tak o tomto som netusila a to som uz viackrat citala pribalovy letacik...moj doktor a ani lekarnicka ma nato neupozornili...myslim, ze taku dolezitu informaciu by mali napisanu v letaciku, nie? 🙂

zibi
7. črc 2010

no tak to som ani ja nevedela ze to sa ma tak brat
ja tak presne beriem duphaston aby tam bola rovnovaha v krvi 🙂