Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brumca
5. srp 2010

@10andrea12 ved ozaj zajtra je piatok, tak testujeme spolu 😀

zuzanka7834
5. srp 2010

@brumca @10andrea12 uz sa neviem dockat, taka som zvedava na tie vase // a // 🙂 ste pre mna nadej, ze aj s nepravidelnou ms a PCO sa da otehotniet 🙂

10andrea12
5. srp 2010

@brumca no hej ale uvidim ci sa dopracujem dolekrne pri najhosom testnem v sobotu rano
@zuzanka7834 da sa to neboj brumca je tehu na 100% aja to je tak na 10% mozno ani to 😀 moja svokra mi povedala ze sa nemam coho bat ona vraj mavala mrchu 2x do roka a porodila 2 zdrave deti a otehu bez liekov a prirodzene tak verim ze to pojde 😉 😉 😉

brumca
6. srp 2010

dobre raaanko 😀 su taaaaaaaaaaaaam dve kraasne ciarky 😀 jupiiiiiiiiiiiii...hned ako som ponorila testik sa ukazala krasna druha ciarka 😀 joj sa tak s drahym tesime 🙂 inac som sa zobudila na hrozny sen, ze som dostala mrchu, tak som hned bezala cikat a su tam dve nadherne palicky 😉 potom pridam fotku

kraskanz1
6. srp 2010

@brumca gratuluuuujem s celeho srdiecka zelam vsetko dobre do uspesneho konca 🙂

brumca
6. srp 2010

@kraskanz1 dakujem moja a ja ti prajem aby sa to aj vam co najskor podarilo 🙂 😵 uz sa tesim k doktorovi, dufam, ze to potvrdi a ze bude vsetko v poriadku.

kraskanz1
6. srp 2010

@brumca bude moja uvidis..ved konecne sa to podarilo tak mysli len pozitivne a od teraz bude vas zivot zas o kusok krajsiiiiii.,... 😀

brumca
6. srp 2010

@kraskanz1 veru ja som taky trulo, tak dlho sme na toto cakali a teraz uz vymyslam, ze aby nebolo nieco zle...ale take sme asi vsetky zienky, ustrachane 😀 inac asi v stredu pojdem k doktorovi a v sobotu ma draheho sestra svadbu, ak mi to doktor potvrdi tak mozno rodicom a svagrinke povieme, ze cakame babo 😵 som aj svedok, tak bude mat svagrinka zo svojej strany dvojite svedectvo 😀

kraskanz1
6. srp 2010

@brumca jeeej ake krasne svadba svagrinej a zaroven oznamenie noveho prirastka do rodiny od toho uz hadam nic krajsie neexistuje....ooooo uplne sa mi tisnu slzy do ociiii 😵

brumca
6. srp 2010

@kraskanz1 ved aj mne uz slzicka vypadla...ani sa mi nechce verit, ze mame take stastie 😔 alebo myslite, ze je to este skoro povedat, ale naozaj len rodicom a surodencom 🙂

kraskanz1
6. srp 2010

@brumca odla mna v aprili rodis takze urcite neni na nic skoro ...uvidis vsetko je a bude v poriadku neboj sa.... 😎

brumca
6. srp 2010

@kraskanz1 dakujem este raz, je super, ze si tu, lebo sa mozem s tebou podelit o moje pocity, asi by som vybuchla 😀 mam brata dvojicku a sme narodeni v aprili, cize budeme mat nadherny darcek 😵 ozaj som slubila, ze vam hned poposielam tehu virusiky, aby ste sa ku mne pridali, tak tu su: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kraskanz1
6. srp 2010

@brumca jeeeej mne by sa zisli a vela takych vyrusikov....takze aj ty aprilova aj babo aprilove to je zlateee....tesiiim sa s tebou vazne a myslim ze kazeda sa tesi a praje ti to....verim tomu ze mas straasne pocity stastia az nevies co stym....ach boze brrrrr az mam zimomriavky 😵

brumca
6. srp 2010

@kraskanz1 ja tomu naozaj verim, ze za chvilku sa vsetky pridate do vrchnej tabulky 😵 pekne sa to tu nastartovalo s tehulkami, cize sa niet coho bat...clostil urcite zabera, ak nie hned, tak casom urcite 😉 ja som uz niekedy mala pocity, ze sa tohto krasneho okamihu ani nedockam a vidis je to tu...drzim palce aby si to naozaj co najskor zazila aj ty 😉 tiez som mala zimomriavky ked pisala pajinka a cathy, ze si nasli dve ciarky.

katkaajurko
6. srp 2010

mam robotku,tak len na skok

ale @brumca - supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a jedno T si chytam 😉 🙂

brumca
6. srp 2010

@katkaajurko dakujem moja 😀 kludne chytaj, aj dve T...budem ich posielat, kym sa vsetky nenakazite T virusmi 😉 pridavam fotku dnesneho testu - 34DC 😉

katkaajurko
6. srp 2010

pekne kolajnicky veru , pekne - to je odmena ze si vydrzala netestovat cely tyzden-za co teda mas moj velky obdiv 🙂

brumca
6. srp 2010

@katkaajurko katka ani nehovor 😀 bolo to tazke odolat, ale tuzila som si uz najst naozaj kolajnice a nie lustit pri okne, ci je tam ozaj ciarka 😵 teraz ta ciarka fakt nabehla hned

zuzanka7834
6. srp 2010

@brumca takze oficiálne gratulujem znova 🙂 musí to byť nádherný pocit 🙂 🙂 🙂 chytám si jedno T a Vám prajem veeela zdravia 😉

brumca
6. srp 2010

@zuzanka7834 este raz dakujeeem 🙂 je to neopisatelny pocit a prajem ho zazit kazdej z vas co najskooor 😵

dixie_chick
6. srp 2010

@brumca Tak to je paradny test, blahozelam este raz 😵 .

Idem sa pokusit zalozit tu sukromnu temu. Potom mi prosim napiste, koho tam mam este pridat. Zatial sa ohladne toho ozvala brumca a zuzanka7873.

zuzanka7834
6. srp 2010

@dixie_chick a dajme si nejaky mega pozitivny nazov 🙂 🙂 🙂

dixie_chick
6. srp 2010

AKý by si si predstavovala? 😀

brumca
6. srp 2010

@dixie_chick dakujeeem 🙂 😵 ja sa urcite pridam do tej skupiny 😉

dixie_chick
6. srp 2010

OK, len cakam na navrh od Zuzanky 🙂

zuzanka7834
6. srp 2010

@dixie_chick @brumca neviem, nieco, co by nas motivovalo... Napr. Cieľ v dohľadne vďaka Clostilu ... hm, to je asi blbost 😀 ako by ste to nazvali vy? Dixie ty este nie si tehu?

katkaajurko
6. srp 2010

ja sa rada pridam,ak ma pridate 🙂 ale ak sa z clostylu urobi sukromna tema-tak nebudu sa moct pytat nove clostylky inofosky 😅

brumca
6. srp 2010

@katkaajurko vidiiis to mas pravdu 🙂 mne tu velmi baby pomohli...ale mozu ist naraz dve temy aj tato a aj sukromna, nie? 😉

brumca
6. srp 2010

@brumca neviem moc ako to tu chodi, lebo niesom este v ziadnej sukromnej teme 😀

brumca
6. srp 2010

neviem moc ako to tu chodi, lebo niesom este v ziadnej sukromnej teme 😀