Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
10. led 2011

@pici prošla jsi si toho koukám hodně, ale vypadá to, že už začaly lepší časy, tak moc držím palečky, ať to vyjde 😉

lifinka
10. led 2011

slivocka,koooonečně jedna těhulka, moc gratuluji a pak nám sem dýchni trošku více hcg!!!!!! 😀
nathali, to je divné, měla jsi někdy ztakové špinění?Může se i mimís uhnizďovat, co tak dr????

lucka_0906
10. led 2011

@leeena_4 aj prvy mesiac som brala rovnako.. ty si ako s Clostilom?

leeena_4
10. led 2011

@lucka_0906 já beru první měsíc a mám jeden denně a jsem 13DC, vyhlížím ovulku víc, než ježíška v prosinci 😀

linka
10. led 2011

ale ste toho popisali od rana vy kecalky 😀 🙂

lucka_0906
10. led 2011

@leeena_4 😀 To ti verim.. ja to iste. Na ultrazvuku si uz bola, ci ta nesleduje lekar? Ja som bola vzdy na 11den a potom kazdy druhy den..

pici
10. led 2011

@leeena_4 ja tiez dufam ze sa to konecne podari.. a ty mas clostil kvoli comu? tiez ta caka IUI? ci?len ako podpora k normalnemu otehotneniuz?

lifinka
10. led 2011

teda nestačím číst!!! a ty nádherné novinky, tak nejen slivocka ale i nathali!!!!!
nathali, no tak super zpráva, tyjo, teď linka a ostatní a třeba i já 😉

lifinka
10. led 2011

linka, super teploty!lepší jako já

linka
10. led 2011

@lifinka ne treba i ty,ale naprosto aj ty budes najlblizsie tehulka a ja si este pockam 😉

kamillka100
10. led 2011

@nathali tak gratulujem a dufam, ze nas neopustis, nech na tehotenskom teste bude silnejsia ciarka, zajtra napisa kao dopadol 😉

leeena_4
10. led 2011

já jdu na utz 11 DC, ale až příští cyklus, jeden tomu chtěl nechat volný průběh, tak uvidíme, docela doktorovi věřím.
A clostík mám proto, že mám anovuláky. Nejdřív jsem měla hrozně dlouhatánské cykly (klidně i 50 dní), takže už 3 měsíce zobu proveru, ta zabrala a teď clostík, aby byla ovule 🙂 Když to nepomůže, tak pak už CAR, ale doufám, že na to nedojde

kamillka100
10. led 2011

@lifinka
@linka baby ja som normalne nedockava ako dopadnete, velmi vam to prajem a potom na rade budem ja 😉

linka
10. led 2011

@kamillka100 presne tak,kto nam bude robit tabulky? 😀 nikam ju nepustime 😉

lucka_0906
10. led 2011

@leeena_4 ja som na tom rovnako. Cykly rozhadzane.. strasne dlhe. Mam nasedeny Duphaston, ktory mi to upravil na ukazkovy 28dnovy. A teraz druhy mesiac Clostil a ked to nevyjde nahodou teraz, da mi este jeden mesiac Clostil. Ked nazaberie, ze nas posle do CAR.
Tak si drzme paste 🙂

leeena_4
10. led 2011

@lucka_0906 tak to jsi jen měsíc dopředu, jinak stejné všechno, tak si budem navzájem držet 😉

pici
10. led 2011

@lucka_0906
@leeena_4
ja som s cyklom nemala problemy, ukazkovy 28 dnovy, dokonca aj presne po dokonceni liecby ked som bola v umelom prechode... tak mi ostal 28dnovy. co som ostala prekvapena... ako vidim, kazda z nas ma nejaky iny problem... dufam, ze nam ho doktori pomozu vyriesit... a budeme konecne tehule

linka
10. led 2011

baby idem spat,vecer nakuknem,tak papa 🙂

lifinka
10. led 2011

linka spát? Tak to je jasné stále se mi zdá, že odpočíváš, to je dalčí známka "únava" 😉

linka
10. led 2011

@lifinka nieee,to preto,lebo rano som skoro vstavala a potom poobede padam na hubu 😅

nathali
10. led 2011

@lifinka dr zatial niee aj tak by tam nemusel nic vidiet a uvidim ci to spinenie prestane alebo sa to rozbehne do ms

lifinka
10. led 2011

linka, no jenom , aby jsi nám něco netajila 😵 😵 😵
nathali, no já to nemyslela, že na ultz, ale třeba aby ti nasadil untrogestan, či něco... 😉 a tak co? Máš nějaké příznaky, nebo je to z čista jasna 😵 a kolikátý ten den jsi měla ovu to nevíš, co? kdy jsi začla ty teploty měřit?vidíš, ani nemusí být přes 37, že když mrkneš? Hoď je sem ještě prosssím.Tyjo zůstal ti tam folík z clostylu!

nathali
10. led 2011

@lifinka stale chodim cikat a unavena som uz o deviatej vecer a mam vytok a sem tam spinim inak mi nic neni a teraz zacinam citit podbrusko tak neviem co si o tom mam myslet no uvidim rano ze ci este bude pozit.testik
a dr by som isla az neskor az ked by bola na tt poriadna ciarka a nie len taka slabucka ako mam teraz

lifinka
10. led 2011

nathali, ok, držím pěsti, ať je vše ok a hlavně ať přestaneš špinit a zítra // krásně tučné! 😵

lifinka
10. led 2011

včera jsem shédla reklamu na tento testík těhu!zajímavé, ale drahé na to, že jednorázový 😕

http://www.napetrinach.cz/index.php?detail=2455...

lifinka
10. led 2011

nathali, a příteli jsi to už řekla, anebo ještě počkáš?

nathali
10. led 2011

@lifinka nie nevravela som mu to este pockam co keby zajtra na tt nebolo nic a ja len plasila 😅 tak vy ma skor pochopite ale priatel by si myslel ze som uz cvok 😀

lifinka
10. led 2011

nathali dívala jsem se na tvůj graf a ovu by mohla být na 24DC

nathali
10. led 2011

@lifinka tak preto som mala taku slabu ciarku? ja pockam do toho piatka a hotovo 😀

lifinka
10. led 2011

nathali zkusím udělat ten graf, kdy jsi měla ms?