Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vera_j
18. led 2011

@leeena_4 jo jo radši si to napíšu, na co se mám zeptat, taky mě to štve a to si myslím, že ještě nedělám úplně všechno, říkala jsem si, že se budu hlídat po dobu clostylu a pak na to prdím...a zkusím vysadit i duphaston, abych nemusela počítat kolikátý DC jsem a byla tak nějak v klidu.

cabalkova
18. led 2011

Hlenik a bolesti jsou fajn, ale jsou to jen doprovodne znaky. Jedine, co spolehlice potvrdi ovulku, je vzestup teplot a dvoufazovy gram BT, protoze ten dokazuje, ze se tam zacaly vylucovat ty spravne hormony, co zpusobuji prasknuti foliku... takze bez spravne teplotky, byt s hlenikem apod. ovulka bohuzel spise neni. Ja jsem toho dukazem.

kamillka100
18. led 2011

@cabalkova ja som tento mesiac nemala ziaden ovulacny hlien, len asi po ovulke som mala biely vytoky, v jeden den som mala taky ruzovobiely, ale to ma asi kazda zena inaksie, na hlien sa neda spoliehat, presne tak ako si to napisala 😉

chersi
18. led 2011

Ahojky holky, tak už jsem doma. Paní doktorka byla moc hodná. Říkala mi přesně co dělá, takže i manža to slyšel, pak si dělali srandičky " ták a malý Fišerové už tam plavou 🙂

JInak manžel měl prý dneska ukázkový spermiogram. Tak jsem si rýpla že je to tím že přestal přes týden pít pivo a paní dokrorka, ale no tak dneska by jsme mu jedno mohli dovolit - za odvážnost 🙂 On ale nemůlže protože jde na noční, takže se musíme tulit dneska protoře ráno bude pryč.

Jinak zákrok je bezbolestný, akorat asi jak tam neco dávala tak to začlo pálit, ale zachvilku to přestalo. No celkobvě jsme byly za 15 minut z ordinace venku. A tě´d děj se vůle boží...

lucka_0906
18. led 2011

@chersi super, tak drzim paste 🙂

vera_j
18. led 2011

@chersi také držím palce, jsem zvědavá jak ti to dopadne... 😉

leeena_4
18. led 2011

@cabalkova tak to je pěkná blbost s těma testama. Vůbec nemusíš chytit peak, takže můžeš mít ovutest negativní a ovulka je! a ty příznaky, jako je hlen a čípek jsou jasné. Hlen tedy může být i mimo ovu, ale otevřený a měkký čípek mít bez ovu nemůžeš. 😉 psal mi to i gynekolog na můj dotaz s teplotam i a ovu.

leeena_4
18. led 2011

@chersi tak moc držím palce, ať malí Fišeři trefí a dostanou se kam mají 😉

cabalkova
18. led 2011

@leeena_4 Ja jsem mluvila o dvoufazovem grafu a vzestupu teplot, ktere jedine potvrzuji ovu.. Na vsech serverech se doctes, ze bolesti, hlen a pozice cipku jsou v symptotermalni metode pouze doprovodne znaky, ale jedina spolehliva je pouze teplota, takze i kdyz vse ostatni muze ukazovat na ovu a vzestupu teplot nedoslo, pak ovulace proste nebyla. Toz tak. S testy mas pravdu, peak muze trvat jenom dve hodiny a ty se proste nemusis strefit, ale aspon clovek podle silici a pak slabnouci carky vidi, ze se neco blizi a pak ze to probehlo.

leeena_4
18. led 2011

@cabalkova asi jsi nečetla můj případ, tak pro upřesnění - měla jsem rozbitý digiteploměr, takže teplotám se nedá u mě úplně věřit, tak proto se držím spíš těch doprovodných znaků 😉 a ovutesty jsem měla 2x skoro pozitivní (během pár dní zesílil na téměř stejné čárky a pak zeslábl). Takže se spíš snažím vrámci optimismu věřit symptomům, které u mě probíhaly dřív, jako projevy ovu 😉 A jinak i na ff jsou grafy těhulek, které podle teplot neměly ovulaci, tím si teda nedělám naději, že mezi ně budu patřit 😀

jania023
18. led 2011

Ahoj ja som dnes robila ovu testik digitalny a dopadlo to zle:((ziaden vysledok mi neukazalo...dnes som 11DC takze ok zatial ...moj grafik..co myslite je to na dobrej ceste..Mam 1cylkus z clostilbegytom..
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

leeena_4
18. led 2011

@jania023 vypadá to podobně, jako můj graf, uvidíme, jak se bude vyvýjet 😉

jania023
18. led 2011

@leeena_4 ahoj myslim ze si spominala ze ides na folikulmetriu nie??ci sa mi to iba zdalo??ako dopadla??

leeena_4
18. led 2011

@jania023 bohužel tenhle měsíc ne, to bych takhle nespekulovala :-/. Až příští, tak holt tenhle cyklus nebudu řešit a příští se uvidí

kamillka100
18. led 2011

@cabalkova ahoj, ten dvojfazovy graf si myslela taky, u mna potom prebehla?
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
neviem co to je dvojfazove, to som nikde necitala

leeena_4
18. led 2011

@kamillka100 u tebe určitě 😉

cabalkova
18. led 2011

@kamillka100 JA myslim, ze tvuj grafik je jasny. Dvoujfazovy znamena, ze je tam nejprve faze (prevazne) nizsich teplot a pak faze (prevazne) vyssich teplot a na pomezi mezi nimi doslo k ovu. Tvuj grafik s tim poslednim zvysenim teploty vypada velmi nadejne. 🙂

kamillka100
18. led 2011

@cabalkova tak uz som o nieco zase mudrejsia, dakujem, to som ozaj nevedela

cabalkova
18. led 2011

@kamillka100 Jojo, mam letite zkusenosti (bohuzel), kdyz to nekomu k necemu bude, rada se podelim.

nathali
18. led 2011

ahojky holky 🙂
@chersi moc drzim palceky aby to dopadlo skvele 🙂
@kamillka100 ten tvoj graf vyzera vaazne super ze by dalsia tehulka ? drzim palce 🙂
ja som upiekla kolac a chvilku som pozerala tv ale uz som tu s vami 🙂

lifinka
18. led 2011

tak jsem zpět, silnice ok, ale ten přístup na pracáku, fuj s tím!nezařila jsem, představte si, zže jsem jela za dávkařkou a byla jsem objednaná a ty dveře kam jsme měla jít byl zástup a rozpis, kam kdo má jít a já tam samo napsané nebyla a přesto objednaná,,,tak paní z okýnka se mnou chodila a dívala se kam mě šoupnout a pak do dveří kde jsem byla před 14 dny prvně a ta holka co tam chcu jako? No nechápala jsem řekla jsem ji to, a ona dobře na tu kartičku mi napsala přžijdte 1.2. si pro rozhodnutí a já to je všechno? a ona ano!!!!!!!!!!! tak 30km jen pro datum, kdy mám příště dojít, já bych tam hodila gra...át!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem rozčilená ale strašně.Takže otřes. na gyndě mi sestřička vzala krev a venku jsem potkala dr, tak jsme šli spolu a tak říkal, že je to super a já mu, že je dobrý dr., tak mi jen dal pak recept na untrogestan radši takže 2 večer....a už jsem doma, konečně..... 😝 😝 😝

lifinka
18. led 2011

leeena_4 zkusila jsi ty teploty smazat?

lifinka
18. led 2011

chersi, držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lifinka
18. led 2011

kamillka100 graf vypadá slibně!

kamillka100
18. led 2011

@nathali no neviem ci nadejne, lebo ma pobolieva brusko, tak asi mrcha pride ☹ ☹ ☹

leeena_4
18. led 2011

@lifinka jojo, zkoušela, je to volaké čudné, uvidíme jestli dorazí mrcha a příští cyklus mi na to koukne dr 😉

lifinka
18. led 2011

leeena_4 a nevyznačilo ti to ovu? když jsi to vymazala?podle mě to FF klame ty vysoké teploty po ms...

leeena_4
18. led 2011

@lifinka no, já byla po ms ještě nemocná - měla jsem virozu, tak to taky možná hraje roli

lifinka
18. led 2011

leeena_4 aha no a to brzdí k vyznačení FF ovulky....

kamillka100
18. led 2011

@leeena_4 moja uz to neries ci bola alebo nie, treba tomu verit, ze bola a hotovo a teraz dufat aby mrcha neprisla, drzim prsty
a ozaj nemysli na to, ze nebola lebo psychika vela robi, ja viem, ze mne sa to lahko povie, urcite by som bola z toho aj ja nervozna,