Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka no len si dávajte pozor na seba,dnes je vonku krásne počasie ako na jar však?ako sa cítiš?🙂

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 teď? vyčerpaně,,,jinak je mi týden už dobře nevolnosti jsou asi na chvíli pryč, tak se raduji, jen prsa bolí.A ty jsi který DC?

nathali
7. únor 2011

@lifinka no pekne tak to mas namiesto cvicenia 😒 tak teraz uz len oddychovat a nic nerobit 🙂
@veronicka33 no ja som terat druhy mesiac bez clostilu a ovu mi prisla na 15DC co som sa az cudovala ze ako pekne 🙂 no som zvedava ze co s toho bude nakoniec

lifinka
7. únor 2011

@nathali už sedím na zadku 😀 😝

nathali
7. únor 2011

@lifinka tak to je dobre 🙂 treba viac oddychovat
chcelo by to nejaky miesany naapoj 🙂 mnaaaaam

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka joj ja som iba na začiatku myslím 6DC,mám kamošku a jej býva tiež velmi zle už nevie čo zo sebou,končí 11tt ale strašne je jej zle,snád to časom prejde aj ju🙂tak sa pekne držte a to je asi normálne však že ta bolia prsia to sa prispôsobuje materstvu🙂

veronicka33
7. únor 2011

@nathali no a vyšlo ti to presne podla grafu?alebo inak?dá sa tomu veriť?lebo ja sa v tom nejak nevyznám🙂

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 mám větší prsa aspoň o dvě čísla 😅 snad větší už nebudou 😕 a BT si měříš?

nathali
7. únor 2011

@veronicka33 no mne to ukazalo ze je ovu na 15DC snazili sme sa 13-14DC a to som citila aj slabusko brusko a mala som hlien tak som vedela ze sa blizi ovu alebo sme sa trafili 🙂 a potom mi to aj graf potvrdil 🙂 tak a teraz uz len cakat ze co sa s toho vyklube 😕

nathali
7. únor 2011

@lifinka paaani mne by take pristali nebola by som proti 🙂 ja mam male B-cka 😕

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka no teda🙂ano meriam dnes som merala po ms prvý krát a mala som 36,8🙂

veronicka33
7. únor 2011

@nathali tak ti držím palce aby už boli tie // 🙂snád to už víde,no ani ja by som nebola proti nech nám lifinka niečo pošle🙂 😀

nathali
7. únor 2011

@veronicka33 joj no snad mas pravdu a tento mesiac bude plodny 🙂
ano @lifinka nebud sebec a posli aj nam nieco do podprsenky 😀 😀 😀 😀 😀

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 nathali, jako každé bych poslala něco, mám toho celkem vela všudě 😀

veronicka33
7. únor 2011

@nathali možem sa opýtať kolko vážiš? 🙂 ty budeš asi ako ja takú útle žiena inak nič v zlom neuraz sa 😀

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka to sa ti teraz celkom zíde pre bruško ale z hora by si mohla poslať neco 😀

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 domluvím se s mužem zda vám pošlu nějaké to čisílko 😉

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka no neviem či s tým bude súhlasiť 😀

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 😀 😀 😀

nathali
7. únor 2011

@lifinka tak spravime balicky a posles kazden kusom 😀
@veronicka33 ja som sa neurazila 🙂 no som utla a vazim no niekedy 53-54kg ale som malicka len 165cm 😅

veronicka33
7. únor 2011

@nathali no výšku mám ako ty ale teraz som dost pribrala a myslím si že to mám s clostilu,lebo pred tým som nemala takú váhu a ked som začala brať clostil tak som aj nabrala na váhe 😒 teraz mám 65 a tiež som mala ako ty oklo 56 takže to je dost,najprv som si myslela že to mám zo štítnej ale to mám ok takže to bude určite s clostilu 😠

nathali
7. únor 2011

@veronicka33 a ako dlho beries clostil???
ja som ho brala tri mesiace v kuse a mohla som pribrat len 3-4 kilecka

lifinka
7. únor 2011

@veronicka33 já jsem také hodně přibrala z clostylu počítám tak nějak kolem 10kg 😔

leeena_4
7. únor 2011

@veronicka33 já mám taky skoro 5 kilo nahoře a to mám z progesteronu - Provera, tu beru už 4. měsíc a clostík teprve 2.

veronicka33
7. únor 2011

@nathali ja som ho brala v Januari min rok do marca potom pauza a potom zase do novembra a teraz neberiem nič 😠 tak asi rada papám potom no neviem iba viem že za ten rok som dost nabrala na váhe,ale to je jedno teraz sa len snažilkovať nech sa zadarí 😲

nathali
7. únor 2011

@lifinka ale maminaaaa ty si to uz mozes dovolit na tebe to teraz ani vidiet nebude 😉 🙂 a potom jak sa budes vrtet okolo malej tak schudnes jedna radost 🙂 🙂 🙂 🙂

veronicka33
7. únor 2011

@lifinka vidíš tak že je to s toho?lebo ja som pribrala dobrých 8 😠

nathali
7. únor 2011

@veronicka33 hej hej presne tak potom po porode sa vaha upravi tak ako budes chciet ze? 🙂 ale taraz aby mimi prislo tak mimis pod k naaaaaaam 🙂

lifinka
7. únor 2011

@nathali no však pak nběhnem na svoji dělenku a bude to za půl roku pryč 😵 jak píšeš maluuu, no mohla by to být holčička, včera mi ségra řekla, že cití ze mě, že to bude děvčátko....no zhoršila se mi pleť ☹

puckal
7. únor 2011

Ahojky, koukám že řešíte váhu. Já jsem po vyszaení HA nabrala asi 6kg, a ted se i zdá že po těch všech práškách také nabírám.... ale je pravda, že jak jsem ted měla posl. cyklus dlouhý 48 dní, tak jsem měla pěkné prsa ale kilča taky zůstaly...... ale s váhou já mám broblémy pořád- mám celkově problémy s hormony už od 12 let.