Léčba hormonální nerovnováhy přírodní formou

barik
16. bře 2008

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte, jestli se dá hormonální nerovnováha spravit jinou formou než jen hormonální léčbou. Mám totiž šílené problémy s výkyvy hormnoů, ale nechci do sebe cpát prášky. JSem spíše zastánce přírodní medicíny. Děkuji za radu

jabber
16. bře 2008

Ahoj barik, myslím, že by to mohlo jít klasickou homeopatií - četla jsem, že dokáže upravit nebo obnovit menstruaci po HA anebo pomoct otěhotnět, zkus se pozeptat nějakého homeopata 😉

andelka
16. bře 2008

Nebo vyzkoušej Femigard, ten srovnává funkci ženských orgánů a podobné ženské potíže.

barik
autor
16. bře 2008

Díky za rady! Určitě s tím něco začnu dělat, je to čím dál horší. Myslela jsem, že hlavní problém je v mé blokované kostrči, ale tu už mám napravenou, cvičím a problémy s PS a MS jsou fakt šílené!

romana29
2. bře 2011

Obnovuji téma, nemáte někdo jiný zaručený prostředek, jak se po porodu dát hormonálně zase do kupy?
Už jsem musela absolvovat kvůli extrémně silnému krvácení kyretáž, te´d byla znova zase na spadnutí...dostala jsem hormony a pak se uvidí...
Na netu jsem našla dobré reakce na Sarapis

bbn
28. říj 2012

Opět obnovuji toto téma - potřebovala bych vědět, zda existuje nějaký přírodní preparát nebo homeopatika na "zklidnění" premenstruačního syndromu - můj hlavní problém jsou spíše psychické stavy, kdy nenávidím sebe a také okolí,jsem na zabití, manžel ze mě šílí a já pak také 🙂 Jiné potíže (jako bolesti hlavy, břicha,...) vůbec nemám. Antikoncepci/hormony brát nechci. Existuje něco?

gabkacar
3. říj 2013

ahoj, je mi 25 uzivam proveru abych dostavala menstruaci, proveru beru 8 let,,, ale z hormonalni lecby pokazde dostanu candidu, prosimvas neznate, nekdo prirodni metodu jak dostavat pravidelnou menstruaci, bylinky, cokoli kdybyjste nekdo vedeli tak mi napiste na muj email g.mile@seznam.cz dekuji. doktoru se uz ptat nebudu, bo mi zjistili pco,zvyseni muzskeho hormonu, nechci cely zivot brat chemii. lekari mi nijak nepomuzou, reknou bohuzel, vic neporadi, a to jsem chodila i k soukrome lekarce co jsem za jeji navstevu platila 300kc. nasla jsem, si 4gynekolozku. kdyby jste cokoli vedeli piste dekuji gabka