Letadla ČSA. Pustili vás s golfkama k letadlu?

jjp
18. kvě 2008

Ahoj holky, ty co jste tento měsíc letěli, pustili Vás s golfkama až k letadlu? Nebo jste je museli poslat hned s bagáží? Doufám, že ne ☹
díky

lendy1
18. kvě 2008

tady najdeš odpověď:
http://www.csa.cz/cs/portal/passengers/special_...

Nevím jak ČSA (s těmi nemám zkušenost), ale všude jinde je to tak, že kočárek odbaví až jako poslední a můžeš si ho vzít až k letadlu, takže ho máš co nejdéle to jde u sebe a zase ti ho vyndají jako první věc z letadla 😉

jjp
autor
18. kvě 2008

a odkud létáš ty? co myslíš tím všude jinde? Ptám se proto, protože právě na každém letišti je to jinak. Každý říká něco jiného. Kouknu na ten odkaz, díky

lendy1
18. kvě 2008

no, ono spíš záleží na letecké společnosti. Já lítám z Německa (Drážďany, Mnichov, Frankfurt) s něm. leteckými společnostmi. Osobně jsme s kočárem ještě neletěli, ale na letech jsem koukala, jak to právě řeší jiné maminy a bylo to tak, že s kočárkem šli až k letadlu, pak jim to stevard vzal a zase ho dostali ihned při přistání.

Ale koukala jsem, že ČSA to tak má taky tak psané, tak to tak asi bude i u nich v pohodě 😉

jjp
autor
18. kvě 2008

díky, doufám, že ano, nedovedu si to bez kočáru vůbec představit. Kamarádka mi, ale říkala něco jiného. Volala jsem i na letiště, ale tam se mi operátorka jasně nevyjádřila. Co je psáno to je dáno 🙂 hotovo

nikka.vo
18. kvě 2008

jjp, letěla jsem s ČSA tenhle měsíc 😉 a golfáče nám vzali až před letadlem 😉 Jak tam, tak i zpět. Jediné co, tak nám je na Tenerife nedali zase u letadla, ale viděli jsme z autobusu, jak jsou hozené na bagáži. Naštěstí na vrchu a normálně nám přijeli s kuframa 😠 Ono záleží na tom letišti spíš 😒 Skřivili nám malinko střechu 😠 Ale neuděláš nic, můžeš jen doufat 😅 😔

caira
19. kvě 2008

holky neni to ani tolik o letecke spolecnosti jako o airport policy. Kocarek vas vetsinou k letadlu nechaji vzit, ale nektera letiste {napriklad Heathrow, Gatwick atd} vam ho po pristani nepristavi ale jde klasicky na pas se zavazadlama, protoze toho tam maji proste tolik, ze nemaji cas se zabyvat jeste kocarky. A i kdyz aerolinky pisi, ze vam ho pristavi tak se pak muzete nemile divit, ze kocar pristaveny neni a vy tahnete detsko, prirucni zavazadlo a jeste treba autosedacku v ruce protoze to proste nepristavi po priletu k letadlu 😠 Ja letim za dva tydny s BA a tam to je teprve mazec { terminal 5- heathrow} uz ted jsem zvedava co nam s tim kocarkem vyvedou, jsme si ho radeji nechali pojistit na 1000 liber..

nikka.vo
19. kvě 2008

caira, přesně tak to bylo u nas 😉

binki
22. kvě 2008

Mně rozčílili ve Vídni, kočár nepřistavili, ani jeden vozík nebyl k dispozici v příletovém prostoru, cestovala jsem sama s asi 3 příručními taškami, pak mi na pasovce paní řekla, jestli jsem si jako už vyzvedla kufry :(?! Kočár byl zkřivený a nešel rozdělat ani boucháním o zem, takže jsem hledala velký vozík, na ty, co tam byly, se mi zavazadla a kočár nevešly... Velký vozík byl jen pro letištní službu. no, mordovala jsem se s tím, až nakonec jeden letištní pracovník přišel a pomohl 😎 pak jsem hledala domluvený odvoz, došel mi kredit i baterka. utrhlo se ucho u jedné z tašek. při cestě domů nás stavěla rakouská kontrola a prohlíželi kufr. malý křičel, nechtěl sedět v autosedačce, no řekněte, není to nádhera, to cestování. 🙂