Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

arietiska
9. únor 2010

Nemám se čeho chytit, už nevím kdy to bylo, na jakým kanále, jak se pořad jmenoval, prostě nic ... ale hodilo by se to pro srovnání.

paulla
9. únor 2010

shaula - líbí se mi jak bojuješ proti těm lidem na webových stránkách té blanky, moc se mi líbí názor toho Oldy, který je trenérem fitness. Škoda slov! Dokud ten byznys nikdo nestopne, tak s tím my maminy asi nic neuděláme!

lenkavano
9. únor 2010

jo shaula fakt zaslouží pochvalu a uznání. 😉

shaula
9. únor 2010

Paulla - děkuji, ale už jsem tam skončila. To nemá cenu, všechno, co jsem chtěla říct, tam už je, snad to alespoň někoho donutí k zamyšlení...

nety
9. únor 2010

Také čtu příspěvky na Plaváčkovi,Shaula a Olda mají mé uznání.Zajímavé je,že přes noc jaksi vymizely veškerá videa z Youtube týkající se "létání"týrání.Již tento krok mluví za vše.

nety
9. únor 2010

Shaulo mám pocit že je to jak mluvit do dubu,oni si stejně pořád budou mlít to svý a jsou jak zfanatizované mouchy co jdou slepě za světlem.
Kdo chodíte na Facebook,ve skupině Stop létání dětí je podobná slípka 😠

lenkavano
9. únor 2010

nety dej prosím odkaz 😒

paulla
9. únor 2010

Kopíruju článek od instruktora fitness:

Milé maminky, jsem trenér a instrukror fitness -20let praxe, 2 děti od malička s nimi provozuji mnoho sportovních aktivit.
Prosím neubližujte svým dětem !!!
Fyzická kondice člověka ,kterého můžete držet za jednu ruku a zatočit s ním se dá postupně vypěstovat soustavným tréninkem za dlouhou dobu (a u dětí za několik let od narození)bez vysokého rizika poškození vazu a kloubů.
Ty miminka na to vážně nemají! Věřte lékařům!
Pro ty maminky, které pomalu chápou, je možné si to ověřit pokusem na sobě. Přivažte se za zápěstí na lano k rameni jeřábu a poproste strojníka, ať s vámi zatočí. Určitě se budete bavit a posílí to váš vztah a důvěru k jeřábníkovi.

aleachim
9. únor 2010

shaula, a kde to je??? Jsem nějak mimo, celý den jsem byla pryč a teď nevím, co se děje.

aleachim
9. únor 2010

paulla, s tím jeřábníkem je to výstižné.

nety
9. únor 2010

Leni ona se tam vyjadřuje snad ke všemu,diskuze je veřejně přístupná,hledej PAULA,link je tady...http://www.facebook.com/group.php?gid=291863052458

shaula
9. únor 2010

Aleachim - kde je co? Ta diskuze na Plaváčkovi? Tady: http://www.plavacek-deti.cz/plavani-s-detmi/vzk...

peta.cz
9. únor 2010

Ari - viděla jsem podobnou reportáž o ukrajinské holčině, která je nejsilnější holkou světa a cvičí s tatínkem v cirkuse - ukazovali soukromé video jak s ní podobným způsobem cvičili od úplného miminka- ta holka se jmenuje Varya Akulova...ale na youtube jsem to nenašla..teď nevím jestli to vysílali na barandově nebo kde...

paulla
9. únor 2010

aleachim - přesně, ten jeřábník mě pobavil, proto jsem to sem dala

helulicek
9. únor 2010

shaula, mohla bys sem hodit odkaz na tu diskuzi o tom létání? nějak to nemůžu najít. Moc díky 😉
Jinak jsem ráda, že tu převládá zdravej rozum 😉 protože to je fakt děs 😠

paulla
9. únor 2010

ještě mě zaujalo toto:

Znaky sekty:
1. Autoritářství - paní Blanka jako jediná správná osoba, která ví vše nejlíp
2. Fundamentalismus - v tomto případě alternativní rodičovství, přesně a do puntíku plněné
3. Uzavřenost - neochota paní Blanky podílet se o detaily jejího konání, z důvodu "nechtěné popularity" (její slova)
4. Utajování a výběr informací - viz výše

Nějak moc shody,né??

lenkavano
9. únor 2010

je to sekta to je jasný. 😒

lenkavano
9. únor 2010

holky ted jsem si přečetla dotaz karono na "uklidnění miminka" o dvě pole dolejš a úplně mě to pohladilo po duši.

editah222
9. únor 2010

Když jsem viděla jak ty miminka "lítají" kolem hlav svých matek tak jsem si nejdřív myslela, že je to nějaka novinářská kachna, nevěřila jsem tomu, že taková hrůzostrašnost u nás může existovat. Vždycky jsem tvrdila, že matka nejlíp ví, co je pro jeji ditě dobré, ale teď už si tim nejsem jistá.

helulicek
9. únor 2010

jé já si nevšimla, že už tu odkaz je 😅

arietiska
9. únor 2010

peta.cz jdu hledat!!! Díky za tip, třeba je to to co hledám...

mystique
9. únor 2010

Mám pro paní Blanku taky kurz

https://www.youtube.com/watch?v=-rssLz4KLNM
peroli
9. únor 2010

mysti - pokus dobrej ale bylo by to potřeba trošku poupravit.. takhle to vypadá moc pohodlně.. být to za kotníky tak bych ji to možná i přispěla 😝 😀

peroli
9. únor 2010

pardon oprava - ne za kotníky ale kotník 😉 😝 😀 to bude vončo 😎

spalka
9. únor 2010

ja som v soku!!! 😲 toto musim predychat, to nie je pravda, ake mozu byt niektore matky bezcitne

dagina
9. únor 2010

Mysti, to je sakra slabý odvar 😀

aleachim
9. únor 2010

peroli, a aspoň 10 min, tenhle tam byl tak cca 1min. a vypadal, že toho má dost.

peroli
9. únor 2010

ale prdlačky... 😉 když už tak už ne? 3 hodiny... 😅 😀 aspoň 😝 😀 😀

aleachim
9. únor 2010

per, máš pravdu, ať si to užije. 😀

lenkavano
9. únor 2010

ten bagr teda nic moc ted jsem to zkoukla myslím že ty děti to mají mnohe horší.on se tomu třeba nějak podvědomě brání a hlavně ví co ho čeká,tady to je o něco horší. ☹