Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

schwarzovka
7. únor 2010

považuje se v mnoha směrech za "alternativní" maminku, ale tohle je i na mě moc 😔
chudinky malinký... 😔 😔

allen1
7. únor 2010

Ale oproti nám všem si paní instruktorka užívá mateřství... 😅

aponchie
7. únor 2010

no jo alternativni je dneska i to co je naprosto bezne prirozene a delalo se driv viz latkovky zejo,ale to nikhoo neohrozuje a ba naopak detem muze prospivat nejaka latka nez chemicka plinka ale tohle je silene to uz hranici s tou sektou a vymyvanim mozku..me staci kolikrat na jednom serveru pro muze co jsou za odkazy z ruska nechutne jak mrskaji lidma detma v nemocnicih asi to tam tak delaji bezne v ramci poporodni pece ci co

shaula
7. únor 2010

Tak jsem to honem letěla přepnout, ale už je tam něco jiného... S tou sektou máte pravdu, hodně mi to tam připomínalo obdobné vymývání mozků a takové ty "testy důvěry", jak lidi padají jiným na ruce apod., nevím jak to líp popsat 😅
Já jsem stále v šoku, že ty maminy něco takového se svými dětmi provádějí...

simlenka
7. únor 2010

Ono u vojtovy metody decka taky placou a nikdo nezpochybnuje,ze ma velky prinos. kazdopadne tohle byla sila,kdyby se s tema prckama radsi pomazlily nez vymetaly kazdej priblblej kurz co je k dispozici. brr!

aponchie
7. únor 2010

ale u vojtovky deti nelitaji vzduchem,nedelaji rychle pohyby netresou s nema nerotuji ve vzduchu nebo jo?ja nevim myslim si to 😲

berenika39
7. únor 2010

no ale vojtovka je vedená odborníkama, má dlouhou historii, jsou s ní zkušenosti a používá se jen na doporučení lékařů a pod dohledem rehabky....tady ta ruská ruleta se lékařům nelíbí a dohled nad miminkama mají ženský, co sice mají akreditaci MŠ, ale na "cvičení". jak s dětmi cvičí, to už nikdo nehlídá....nevěřím že by to mohlo fungovat dál...možná dobře že to zveřejnili...

schwarzovka
7. únor 2010

no jasně, s vojtovkou se to srovnávat nedá...tohle je fakt úplná šílenost...to snad ani normální matku nemůže napadnout

simlenka
7. únor 2010

Ja taky nevim,tezko jen ze argument place miminek je pri srovnani s vojtovkou jaksi mimo,ale tim nechci rict,ze me ta reportaz nejak nadchla. naopak! je to des,sel mi mraz po zadech!

berenika39
7. únor 2010

simlenka, to nebylo na tebe nic ve zlým 😉 😉 😉 , já jsem tak strašně vytočená, že píšu jak tatar. jasně že dítě pláče i u injekce, ale tu potřebuje, když jde o zdraví...ale tohle trápení těm dětem dělají ty ženský schválně, viděj, že ty děti jsou vyplašený a vyděšený...a přesto to dělají. je fakt, že v tomhle případě jde taky o zdraví - možná i o život 😝 😝 😝
Představa krvácení do mozku, jen nějaká křehká céva, kosti nejsou kosti, chrupavka všude...moje nervy.

aponchie
7. únor 2010

nj sobeckost vitezi 😲

j.kriv
7. únor 2010

proboha to jsou krávy, to je neskutečný 😠 je mi z toho úplně zle, prďolky malý, místo aby byly v bezpečí náruče tak s nima hážou jak s hadrem, teda k tomu fakt nemám slov... 😨 ☹

evinka
7. únor 2010

Je to hrozný. Jinak celá skrytá kamera je na Facebooku na stránkách 168 hodin

fender
7. únor 2010

kristovanoho.... viděla jsem prvních deset vteřin pak jsem to okamžitě musela vypnout 😨

simlenka
7. únor 2010

Me tam hlavne udivila ta cernovlaska,jak se jen uculila,ze s doktorem to nekonzultovala,hihi. vylizana pipina,fakt! no nic,jdu se radsi tulit k cacorce,tady to stejne nevyresime.

jabber
7. únor 2010

tyjo, no to je teda něco 😨 🙄

germik
7. únor 2010

tak som to našla http://www.facebook.com/CT24.cz?ref=nf#!/pages/...
je to hrozné, vobec nechápem ako také ženské vobec možu mat deti ☹

zlatka
7. únor 2010

Maminy, taky jsem z toho otřesená- týýýýýýý voleeeeeeeeeeee! A jak tam ty děti plakaly, fakt síla a ty maminy nechápu.

morusa
7. únor 2010

..alternativní matky? to ,že někdo bude nosit dítě v šátku,ač osobně jsem proti tomu, tak to ještě překousnu,ale tohle?? tohle je vymývání mozků, naprosto nepřirozené a nebezpečné zacházení a každé matce, která tohle provede se svým dítětem, bych ho na místě vzala...

jabber
7. únor 2010

bera28 - pochybuju, že se tady někdo přizná 😀

simlenka
7. únor 2010

Nechapu,co je na satku spatneho,rekla bych ze je naopak prinosem.

morusa
7. únor 2010

simlenka: řešíme reportáž o létání miminek, ne nošení v šátku, možná jsem svůj názor na to mohla vynechat, uznávám, každopádně neni potřeba to ted tady řešit 😉

shaula
7. únor 2010

Tak jsem zkoukla ten Facebook, no slzy mi vhrkly do očí, zvýšil se mi krevní tlak a tep vyskočil na hranici infarktu... Jak můžou být ty matky tak vypatlané... No nic, jdu do vany a pak chrnět, ale mám obavy, že se mi celou noc budou zdát noční můry o létajících miminkách 😢 😢 😢 Dobrou.

berenika39
7. únor 2010

jednou se tu ptala nějaká mamča - že žije v Rusku, chodí tam s malým na cvičení a že tam s dětmi dělají přesně tohle, kromě jiných normálních cviků. ona sem psala, že se jí to nelíbí, že se bojí, ptala se, jestli to někdo nezná a tak, že tam tyhle "cviky" prostě dělat nebude☹((. Ted mi došlo, že to bylo tohle létání...v Rusku☹(((

zlatka
7. únor 2010

jabber, to teda si fakt ne 😀 , by ji tu všechny maminy ukřižovaly🙂 Umíte si představit třitýdenní miminko, jak je ještě vláčný, člověk se ho bojí víc dotknout, zmáčknout a oni tam s ním švihají, jak s plyšovým medvědem, drží za jednu nohu, no děs. Tohle se stát mě, tak to asi do konce svýho života nerozdejchám.

morusa
7. únor 2010

shaula: bohužel je spousta vypatlaných matek,co si myslí, že konají dobře..

simlenka
7. únor 2010

Asi tak,urcite to nedelaji s tim,ze jdou svymu diteti ublizit - spis naopak,ale rozum nad tim zustava stat...

aponchie
7. únor 2010

zlatka sak ona rikala aby se prej nebaly manipulace 😠

jabber
7. únor 2010

já bych se i bála, že mi to dítě někam uletí... 😅 taky asi musej, chudáci, blít jak aminy 😅 🙄

morusa
7. únor 2010

Ono je to logické, v budoucím životě veškerá manipulace vlastně probíhá tak ,že vás lidi točí za ruce nebo nohu nahoru a dolů, že...různě vás přehazují, je potřeba tomu předejít.. Ne,ja fakt nemám slov, tohle je moc, je mi upřímně líto těch dětí ..