Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

petruna
7. únor 2010

jabber : 😀 😅

martimarti
7. únor 2010

Ženský, já si nedovedu představit, že by někdo tohle prováděl mně 😢 😢 normálně bych se zhroutila ☹ co teprve miminko. Bála bych se, že mu v mozečku praskne nějaká cévka, třeba ☹ ☹

lenkavano
7. únor 2010

teda holky video jsem neviděla a ani se na to nepodívám stačilo mi přečíst si vaše názory a je mi do breku.na vlastní oči bych to asi neunesla.okamžitě bych jim děti vzala a normálně je vybrala aby už nemohli mít další. ☹ 😠 chudáci děti. 😢

kubaka
7. únor 2010

no jsem v šoku - to odporuje všemu jemnému a něžnému zacházení s miminkami, které nám velí pudy. To vymyslela stalinská expertka na mučení.
Na jedné straně klubíčkování, nošení v šátku a pak tahle šílenost. Doufám, že tu kr..vu, co si říká instruktorka, někdo zastaví. Ovšem je mi jasné, že některé "alternativní" masochistické matky jsou schopny se toho chytit a tvrdit, jak si to děti užívají. Ten pláč v pozadí mluvil za vše. fuj. 🙄

jabber
7. únor 2010

marti - já taky ne a to na pouti atrakce tohohle typu zbožňuju 😵 🙂 Ale jdu tam kdy já chci a ne když mě někdo popadne a usmyslí si, že teď já budu lítat 😝

collette
7. únor 2010

"Ze začátku brečí, protože na to nejsou zvyklé, pak už ne..." Nebo něco v tom smyslu tam plkala... Já bych taky strachy pak ani nešpitla, ale rozhodně by mi museli vyměnit plínu 😅

martimarti
7. únor 2010

Jabber..u mně stejný, pouť mi nevadí, kolotoč, horská dráda je super adrenalin...ale aby mně někdo popadl za nohu a točil se mnou a přehazoval, jak se mu zlíbí...to bych fakt nevydýchala a řvala zděšením ☹ ☹

dont_speak
7. únor 2010

Ten pláč těch miminek hovoří za vše 😒

kocicinka
7. únor 2010

Tak jsem to zkoukla. Ve CT jdem do Acka na prednasku o jidle, tak jsem zvedava, jestli tam bude nejaka odezva. Je to sila tedy. Hlavně bych měla strach z toho, ze může dětátku prasknout nějaká céva v mozku ☹ ☹

berenika39
7. únor 2010

v tom případě - nikomu z nás se to tu nelíbí - přesměrovat do tématu "Hrozné matky" 😀 😀

Nene, nechci to zlehčovat, naopak, v noci se mi bude zdát o té reportáži.

lenkavano
7. únor 2010

berenika jsem z" hrozných matek "ale věř že ani jedna z nás by tohle svým dětičkám nikdy neudělala 😉 😝 ☹

jabber
7. únor 2010

No jo, zvyknou si....jasně, však člověk si zvykne na všechno....... 😅 🙄

jabber
7. únor 2010

lenka - no právě, vy jim vůbec nedopřejete tu skvělou zábavu a uvolnění 😝 😀 Jste hrozné matky 😉 😀

mufinka1
7. únor 2010

vite co nechapu? vsude ve svete se vi jak nebezpecny je "shaken baby syndrome" a jako fatalni nasledky jakokoliv treseni a hazeni miminky to ma a ona to ta slepice instruktorka verejne propaguje... 😢 ja ted myslim na chudacky ty deticky a chce se mi fakt brecet, kdyz si predstavim, ze nekdo takhle svoje bezbrane miminko tyra

lenkavano
7. únor 2010

jabberjo takhle já jsem ale nechápavec,už jsem si myslela že se berenice nelíbíme ☹ 😉 no tak v tom případě jsme ty nejhorší matky,když se s dětma mazlíme a málem brečíme při jejich držkopádech 😀 😀 😝

berenika39
7. únor 2010

lenka!!!!! naopak!!!!! si vás tajně čtu.....a jste málo hrozný! tohle je ještě hroznější!

lenkavano
7. únor 2010

mufinka jo a pak až ty dětičky budou mít postižené mozečky a budou invalidní tak je strčej do ústavů a poříděj si další aby jim mohly dělat to samé. ☹ 😠 😢

teessa
7. únor 2010

je to hnus to je bez debat ale docela by mě zajímalo jak to toho človíčka ovlivní dobudoucna...jako nákej strach z výšek nebo tak myslim že to dítě pak musí být docely "vymyškovaný" když ho někdo chce zvednout ne??

berenika39
7. únor 2010

lenka, to byĺ sarkasmus - nejvyšší stupeň ironie - už jsem na MK taky nějakou dobu a umím číst.....

lenkavano
7. únor 2010

berenika a proč tajně ?tak se někdy zastav,třeba by ses k nám taky hodila 😀 😉

berenika39
7. únor 2010

nevím, ale pokud se diskutuje o škodlivosti "vybrečení" pak lítání musí být určitě na néjvyšší příčce pomyslnýho žebříčku vlivu na psychiku prcka

lenkavano
7. únor 2010

berenika já si myslím že to už není ten pláč jako pláč z nedostatku něčeho,ale vyloženě z děsu nebo tak něco.

jabber
7. únor 2010

teessa - no to těžko říct, jestli ho to může ovlivnit v tomhle směru 😅 Jak jsem psala, já mám takovýhle (pro jiné) šílený záležitosti ráda, výšek se taky nebojím a určitě se mnou naši nic takovýho neprovozovali....

mufinka1
7. únor 2010

holky mrknete sem...stoji to za pridani prispevku...alespon to snad odradi nejake maminky, ktere by tam na tento kurz chtely jit....

http://www.plavacek-deti.cz/plavani-s-detmi/vzk...

berenika39
7. únor 2010

lenka, nepochybně bych zapadla - jenže tady na konovi hlásám samý takový všeobecně prospěšný moudra - co by si pak o mě kdo pomyslel🙂)))))
(dělám si srandu, je mi 41 a mám fakt nadhled - něco je důležitý,něco míň...)
.

teessa
7. únor 2010

jab já su taky ujetá na podobný adrenalinový serepetičky ale jak už ste psali sme dospělí....

petruna
7. únor 2010

psala jsem to do toho plaváčka (celou diskuzi nečtu, protoze se tam ozyva par propagatorek tohodle mučení a ja na ne nemam zaludek)

zpusob jak se zbavit rodicovskeho strachu ? diteti znicit klouby a způsobit mu nitrolební krvácení....

ale hlavně že se to miminku líbí (ovšem jak kterému)
a já mám hřejivý pocit, že jsem alternativní matka...

chápu, že matky, co to s dětmi provozují mají milion argumentů a tzv. důkazů, jak je to pro děti prospěšné...
ale zdá se mi nesmírně sobecké dítěti poškozovat zdraví jen aby bylo psychicky v pohodě...(jestli vůbec)
radši budete mít nemocné dítě, jen proto , aby vás náhodou sem tam neobtěžovalo pláčem ?
neskutečné sobectví !!!! neskutečná pýcha !!!!

lenkavano
7. únor 2010

berenika no co by si kdo pomyslel,že to s těma tvýma moudrama nebude tak horké a že jsi vlastně hrozná matka 😉 😎 .a copak my jsme tak hrozné? 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
7. únor 2010

petru jak se to může miminku líbit když u toho brečí?to je teda divný projev radosti 😒 ale s nima se asi nemá cenu dohadovat ,jsou to sektářky ,co nikdy neměly mít děti. 😠 😠 😠