Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

beruska2x
2. čer 2010

@bibione ale tohle je vedecky podlozeny nazor lekaru a odborniku, ani rodic nema pravo ohrozit zdravi a zivot ditete, byt by to myslel sebelip.... proste je hranice kdy to uz neni na laickem uvazeni, treba i proto ze laik si ty nasledky nedokaze domyslet ani predstavit....

asi kazdy tyrajici rodic to nejdrive ve sve mysli bere jako dobre ☹

paveljanik
2. čer 2010

@bibione ne zcela chápu Tvůj příspěvek, ale řeknu k tomu něco málo z mého pohledu. Souhlasím, že v rukou mgr.Sudíkové dítě opravdu létá hodně ladně a krásně, ale stále zde jsou ony důvody proč se nám to nelíbí. Ten největší jsou potenciální rizika a nepřítomnost jediného pozitivního aspektu těchto artistických úkonů. Pokud by konečně začala diskutovat s veřejností a stále jen nemlžila a neodsuzovala negativní názory, tohle téma by již bylo bezpředmětné!

lenkavano
2. čer 2010

aa Pavel se nám odtajnil 🙂

beruska2x
2. čer 2010

@bibione znas Kurimskou kauzu?? taky do delali z lasky k detem 😒

@lenkavano ty se smejes ale koupila jsem tam bezva zampiony a malej na me vyzebral balonek 😀

paveljanik
2. čer 2010

@beruska2x ono tak ani nejde o to jeslti trestní oznámení pospíchá nebo nepospíchá, problém je v tom, že opravdu bez podkladů se k tomu těžko může někdo ze soudních znalců vyjadřovat, proto se dělá studie s panenkou. Sice příznivci už to dopředu odsoudili, protože viděli část, kdy policista zkoušel přetížení pří třesení dítětem a hend z toho udělali, že policajti nevědí jak létání probíhá☹

paveljanik
2. čer 2010

@lenkavano já se neodtajnil, jen jsem se konečně dokopal vložit fotku...jméno jsem měl celé🙂)))

beruska2x
2. čer 2010

@paveljanik no prave proto by meli pohnout, cim driv to bude off topic tim lip

lenkavano
2. čer 2010

beru no vidíš jak se ti Jičín vyplatil 😀 😀 😀
Pavle 😉

paveljanik
2. čer 2010

@beruska2x Tys zažila, aby v tomhle státě něco fungovalo rychle? 😀

bibione
2. čer 2010

pavel,comu nechapes...ani jeden doktor to nevidel na vlastne oci,nikto z nich za nou nebol,jedno je vidiet video a druhe je tam byt pri tom.. takze nejake podlozene svedectvo...o tom nemoze byt ani reci...videli len video nic viac....mne je to jedno,,,kludne si tlapkajte po chrbte,kto ako vasciu hovadinu na sudikovu zahlasi...aj ked sa vsetci postavite na hlavu,aj tak to pojde dalej...jednoducho niesom az taka zanietena negativistka ako vy vsetci tu,az na jednu vynimku
porody do vody obhajujes ci nie? altenativna medicina ano ci nie? homeopatika ano ci nie? je strasne vela veci,ktore tu predtym neboli,ktorym sme neverili,ktore sme odmietali...a kolko z nich dnes vychvalujeme?? co ty vies,co bude stymto lietanim o 10 rokov?? aby si nebol prekvapeny,ze v tvojej praxi budes robit prave toto...

beruska2x
2. čer 2010

@lenkavano nahodou jo 😉

@paveljanik no krome tunelovani nic, to je pravda 😀

beruska2x
2. čer 2010

@bibione za 10 a vice let muzou byt z techto deti tak na 50% slintajici idioti v dusledku poskozeni mozku letanim, nic jineho ani nepredpokladam, a to jsem od prirody velmi pozitivne naladeny clovek...

vsichni jsou spatny protoze odsuzuji podle videa - ok ty ale tvrdis ze neletas se svym ditetem, tak kde ty pozitivni nazory beres ty? mysli ze je to uuuplne stejne 😉

a ano vsechny ty veci co pises povazuju za blbost...

cocoska
2. čer 2010

mrkla jsem na tu Palbu a dnes asi neusnu 😖 . Jak je to mozne neco takoveho provozovat - vzdyt je to tyrani deti!!! Je mi uzko, kolik deti ma pomatene rodice.

bibione
2. čer 2010

beruska: vidis to 😉 presne o tomto som pisala...jedny vravia,ooo ake je to super a druhi ja ani za svet,kto to kedy videl?? a co sa ti nezda na tom nenormalne,na tych veciach co som opisala??

paveljanik
2. čer 2010

@bibione Argument, že je něco jiného video a realita už tady a na mnohých jiných diskuzích byl probírán a nesouhlasím s tím. V čem se změní působení gravitace na dětské tělíčko držené za jednu končetinu a houpané nad zemí v realitě a na záznamu videa? Nijak! Ano souhalsím s tím ,že skrytá kamera byla pro citlivého člověka zavádějící spoustou pláče a ponurou atmosférou, ale jako zdravotník si dokáži představit jaké zatéžení působí na ony děti. Takže kecy o tom že realita je něco jiné než videozáznam jsou jen kecy!
Nevšiml jsem si, žebychom se tady plácali po ramenou a psali na mgr.Sudíkovou hovadiny! Ale pokud to tak cítíš, je to Tvůj názor!
A co se týká ostatních Tebou jmenovaných alternativních přístupů, tak pokud Tě to opravdu zajímá: porody do vody mi příjdou jako zybtečné, ale pokud na to mněkdo trvá proč ne, rozhodně je to bezpečnější něž porody doma bez lékaře, homeopatika - placebo efekt = nevěřím, ale pokud to někomu pomůže, jeho věc, pokud ovšem toto nevede ke striktnímu odmítání medicínské vědy . Spoustu jsme toho zamítali a dnes děláme, stejně tak jako jsme toho mnoho uznávali a dnes to naopak zatracujeme, prostě se vyvíjíme a pokud se stane, že tato tzv.metoda bude uznána jako pozotivní přínos pak ji možná budu dělat, ael zatím nikdo žádné pozitivum nepřinesl, nebo snad o nějakém víš?

bibione
2. čer 2010

cocoska: to som pometena aj ja potom,lebo krpcovi nekupujem balene dojcenecke vody,ja ho totiz zabijam vedome dusicnanmi 😎 to bolo skor na berusku ako na teba 😉

beruska2x
2. čer 2010

@bibione jde hlavne o to ze je to pro deti nebezpecne a tomu pocit rodice tedy opravdu nadrazeny neni... 😅 pokud si to nekdo mysli, tak nema normalni pudove ochranarske citeni a mel by se lecit na psychiatrii 😖

paveljanik
2. čer 2010

@bibione tak to by mne zajímalo jak si to stou balenou vodou myslela?

beruska2x
2. čer 2010

@bibione vidim co vidim a neni to urcite filmovy trik... ☹ bohuzel...

cocoska
2. čer 2010

@bibione voda z vodovodu je mnohdy kvalitnejsi nez balena - staci si vyzadat expertizu vody. Ale kde je nejaka expertiza na prospesnost hazeni s ditetem?

paveljanik
2. čer 2010

holky: odběhnu od tématu,ale pozor abyste na bibione zase moc enútočili, ať se na jiných diskuzích zase neobjeví, že tady jsou jen nenávistné baby co neúznávají jiné metody a plácají se po ramenou a kdo nesouhalsí je vyštípán! 😝

cocoska
2. čer 2010

Myslim, ze ta pani z Plavacku si dela zase reklamu. Jsem si jista, ze tim se ji zvedne popularita a i prijmy. Urcite se najdou lidi, kteri to budou chtit vyzkouset- proti prdikum ...

bibione
2. čer 2010

paveljanik: tak nech sa zoberu vsetci ti nasi dr a nech ju tam prevetraju...nech upravia legislativu,ze musia kontrolovat aj co sa robi v kurzoch a nie len dat licenciu...pretoze my sa tu darmo rozculujeme,aj tak stym nic neurobime...a nehnevaj sa,ale 90% stran z tejto temy je,ze sudikova je krava,nebezpecny vrah a podobne utocnosti...minimalne kazdy druhy prispevok je o tom,ze ju treba vyvesit za nohy a tocit snou jak na centrifuge...zavrite ju,upalte ju...sak si tu neni prvy krat...a odkedy su homeopatika placebo?? to mi chces povedat,ze ked si zapal prsnikov vyliecim kapustnym listom,tak to som si len vsugerovala?? aspon netrep blbosti

bambulka77
2. čer 2010

No aj mne s manzelom to vcera ked som videla reportaz zdvihlo tlak 😠 a moja fantazia je tiez velmi pestra co by som vedela urobit tej blaznivej krave - ze vraj pani instruktorke, zavrela by som ju do kobky az by zcernala kaca jedna 😠 a tym rodicom by som pohrozila odobratim deti za ohrozovanie na zivote 😠 ja nechape,,ze taki blbci mozu mat deti.....ospravedlnujem sa za vybuch, ale mam maleho 1 a pol rosneho syna som v 30tt tehotenstva a rozhodilo ma to strasne, jednoducho by to cim skor mali oficialne zakazat a hotovo..kazdy NORMALNY clovek po zhliadnuti tohoto strasneho ''lietania'' musi zaplakat nad ludskou hlupostou!!!!!! no fuj...... ☹

beruska2x
2. čer 2010

@bibione neboj pracuje se na tom, cim vic se bude chtit rozsirovat tim driv to bude, od nas na zapad jdou takoveto veci velmi rychle 😉
navic co je na litani tak desne ze si ho nevyzkousi sama na sobe? s bezbrannym ditetem ktere nema jinou moznost je to snazsi 😖 jeste jsem nevidela dite co dava souhlas najevo placem...

mywiel
2. čer 2010

A pani instruktorka to predvadza s handrovou babikou a ti blbi rodicia to opakuju po nej s placucimi detmi, to bude nejaka sekta lebo také vyplachnuté mozgy si neviem inac vysvetlit... 😠 ☹

paveljanik
2. čer 2010

@bibione Hele děvče! Já jsem se snažil být slušný a řekl jsem jen svůj názor, ale tvá poslední věta se mne dotýká. Každý má právo na svůj názor, ale jsou jsité hranice slušnosti. Neřekl bych, že každý druhá příspěvek je útočný a chce mrg.Sudíkovou věšet, ale asis sis dělala studii, než si tahle slova napsala, takže je to Tvůj názor. S nápadem, dopřát ji za nohy točení kolem vlastní osy souhlasím, vždyť nic jiné ona těm dětem nedělá, upálit a zavřít jsou už silné názory, ale nikomu je neberu.
A co se týká homeopatik, můj názor je, že je to placebo a že mnohdy pomáhá :víra tví tě uzdraví! Opět je to můj názor, zdůraznil jsem to i v příspěvku, takže mě neurážej že plácám blbosti!

mywiel
2. čer 2010

Tato "vraj" metoda prisla z Ruska oni si uplne chori uz nevedia co by vymysleli za kraviny... 🙄

bambulka77
2. čer 2010

ospravedlnujem sa za preklepy.... 😕

bibione
2. čer 2010

beruska: napisala som niekde,ze je tato metoda perfektna a ze ju treba robit?? ja si nespominam!! tak si laskavo nevymyslaj...a pri vojtovke decko nevresti?? tiez sa mu to nepaci,povedala by som,ze ani jedno dieta sa pri tom neusmeje a nekrici stastim cele bez seba...takze o com sa tu bavime??