Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

bubulacik
1. čer 2010

ahojte ja som teraz videla prvy krat na markizeale je to nieco strasne zevraj si na to aj ta mala asi 4 rocna zvykla ale ej matka asi bola hlucha ked mala plakala a vravela ze ju to bolíí. A mama conato povedala... asi si si uz odvikla no je to matka to je s prepaceni za vyraz poriadna krava a taka by sa mala dat liecit a tie miminka no chudatka vsetky tie co to praktizuju nech sa daju liecit alebo nieco take no normalne ma to nanevalo........ 😠 😠

linette
1. čer 2010

baby a neda sa nejaka peticia napisat nech si ta zena ide do p... ???

bibione
1. čer 2010

bubulacik tak to si este vela nevidela 😎 ako zacala tato tema tu na konikovi,tak to slo akurat na nove alebo prime,uz neviem,ale to tajne video bolo neco 😠 staci ked si date do googla " letani miminek" video a kukajte...ale nic pre slabe nervy

linette
1. čer 2010

ja este nemam dieta, ale mi je zle z toho, normalne zasnem na co su ludia schopny 😠 😠 😠 .. by som to ani zvieratu neurobila nieto este cloveku a uz vobec nie takemu malinkemu .. ☹ ☹ ☹ 😢 😢 to akoze ta matka nema srdce?? alebo tam idu take, ktore svoje deti nemiluju?

bubulacik
1. čer 2010

no idem to kuknut a maly by tu zensku zavret a robit to jej a ked sa je to pacit nebud tak by to mli robit znova a znova ako ona to robi tim miminkam a tie matky by to mali zazit tiez aby vedeli co robie svojim detom........... 😠 😠

bibione
1. čer 2010

linette: ale jasne,ze miluju...len su sproste...mohla som to slovo pouzit,ze? 😅 ta pani ich presvedcila,ake je to super pre dieta a ked sa tam strtene tolko mamiciek,...no napadne ta,ze to asi neni s kostolnym poriadkom?? obhajuje sa tym,ze je to super na koliky,ale pozname aj lepsie a bezpecnejsie metody,ze?? 😠

linette
1. čer 2010

bibione ja by som sa na to nedala ani kebyze je tam samotny prezident .. sa nedam lahko ovplyvnit .. ale ked tie mami vidia a pocuju ze placu a robia to nadalej aj vtedy si myslia, ze to je v poriadku? ..
je velice dobre, ze to idu davat konecne v tv aby sa mamicky stihli vopred pripravit a nenechat sa 😉 mali by to dat aj do najpredavanejsich novin 😉

paveljanik
1. čer 2010

Palba na Markéze má být ve 22:00 ... už jsem doufal, že je to za námi, ale jak vidím je to tady zase. Na stránkách Plaváčka (http://www.plavacek-deti.cz/plavani-s-detmi/vzk...) píše Sudíková, cituji "...Já vím, co dělám, pánové z ministerstva asi těžko, když žádné naše dítě neviděli a tak je zde jakákoli naše reakce zcela zbytečná. K neprofesionálnímu vyjádření se vyjadřovat nebudu, jen už nevěřím žádným statistikám ani varování ministerstva, když jsem na vlastní kůži zažila, jak je nepravdivé, lživé a nereálné..." Bohužel, slibovala komisi z odborníků a skutek utek. Uvidíme, co zmůže policie a jak to bude vypadat na Slovensku.

paveljanik
1. čer 2010

Bibione ... tenkrát to šlo na Čt1, diskuse se pak rozhořely všude, ale madam Sudíková se stále staví do pozice chudinky, kterou nikdo nechápe a jen ji chce ublížit.

linette
1. čer 2010

uz to ide 😕 😕 😕 😠 😠

paveljanik
1. čer 2010

Tak tohle je už na mě moc ... právě jsem shlédl Palbu a začínám opět propadat zoufalství. Ta blbost rodičů už hraničí s debilitou a arogance paní Sudíkové je nezměrná. Nejkrásnější je věta o přírodních národech, kde tohle provozují, protože děti potřebují správné návyky pro houpání na větvích. Dodnes jsem měl za to, že tato metoda přišla z Ruska a tam nějak žádné přírodní národy houpající se na větvích neznám. Kdyby to nebylo tak šílené tak je to komické, bohužel je to nebezpečné a to je to nejhorší ☹

gabika7706
1. čer 2010

mna "pobavila" ta veta o vzajomnom vztahu rodic-dieta, ked matka pracuje s vlastnym strachom...a to motto, ze matka ma mlieko, tatinek letani, no comment. Je to chore cele. Mali by ju zavriet a tych rodicov tiez postihovat, lenze ako ten pan z CR povedal, kym sa nikomu nic nestane, dovtedy nemozu zasiahnut. Smutne.

paveljanik
1. čer 2010

Bohužel je to tak, dokud nedojde k poškození zdraví, a to musí být průkazné, že jako následek létání, což půjde těžko, protože nikdo dobrovolně neřekne v nemocnici, že s miminkem létal a ono se mu něco stalo, spíš řeknou že spadlo z přebalovacího pultu nešťastnou náhodou. A kdyby se to přece jen prokázalo, mgr.Sudíková bude tvrdit, že si za to mohou rodiče nikoliv ona.
Jak řekl profesor Janda, "bláznivé" matky byly, jsou a budou.
Ač sám zrovna nemusím různé léčitele a podobně, protože si o nich myslím své, nikdy jsem svou ženu neomezoval, protože ona tomu věří, ale kdyby mi přišla domů s touhle šíleností, asi bych ji .... naštěstí má žena je rozumná!

lucinusa
1. čer 2010

Nikdy by som toto nikdy s mojimi detmi nerobila,v telke ta malinka plakala to su ti rodicia chori ?By som ich zavesila tak ako oni tie babetka a robila im presne to iste .To by som chcela vidiet kto znich by to takto vydzal .Neviem prestat na to mysliet je mi luto vsetky tych drobcekov .Je mi do plaču .

frankzappa
1. čer 2010

...pani magistru zavrieť a zahodiť klúče...patrí na psychiatriu rovnako ako rodičia čo robia toto svojim deťom

sisiska
2. čer 2010

mamicky, neviete, ako je to s tym syndromom trasenia dietata? mne ked zacal pipat monitor dychu a nemohla som prebrat malu, tak som nou zacala triast...ale nie tak, ze vo vzduchu zvislo, ale normalne, ako som ju mala v zavinovacke na rukach vo vodorovnej polohe, tak som s nou zatriasla tak, ze sa jej hlavicka hybala zlava na lave a prave usko...ale nemala ju vo vzduchu, normalne ju mala polozenu na zavinovacke, lebo na nej lezala...a teraz mam strach, ci som jej neublizila...

bibione
2. čer 2010

sisiska: ked nevies prebrat dieta,urcite snim netras,to ju radsej daj dole hlavou,ale bez perinky,proste ju drz za nozicky a ona sa opat nadychne...aj ked to moze zniet divne,tak je to ucinne 😔
k tej palbe...normalne ma to sklamalo...a ked povedala Sudikova,ze sa tesi na slovensko,tak ma az pichalo pri srdci...hnusna falosna babizna 😠

korkusa
2. čer 2010

A to akoze naco je dobre toto robit s detmi?to koli comu robia?nechapem podstatu toho ,,lietania,,.

gabika7706
2. čer 2010

@korkusa okrem ineho vraj aj kvoli tomu, aby vedeli lozit po stromoch, toto ked som pocula 😀 no, je to na zaplakanie fakt ☹

andrea999
2. čer 2010

a ešte vraj na "prdíky" je to dobré...teraz bude niečo v teleráne o tom po osmej hodine..
nemám na to slov,to je choré.je to ako sekta a všetci sú tam zmagorení..

nis
2. čer 2010

Po ránu docela silné kafe....nejmladšímu dítěti jsou tři týdny...
K lezeni po stromech, to delaji hlavne opice a nikdy nikde jsem nevidela neslysela ze by takhle hruzostrasne "litaly" se svymi mladaty. Je mi z toho zle

korkusa
2. čer 2010

Aby vedelo lozit po stromoch ?😀 😀 😀 otazne je v ktorej dobe ziju.Mozno chcu naucit deti naozaj lietat ktovie.horsie na tom je ze sa nasli rodicia ktory to praktizuju.Ak sa im to tak strasne paci mali by si to lietanie vyskusat najprv na vlastnej kozi.

zuzkat1
2. čer 2010

ahojte ja som o tom tomto kedysi davno... moze to byt uz rok, citala v dakom casaku, ale tam to vykreslovali dost pozitivne,bol to skor jednostranny nazor tej babizne... to uz mala za sebou navstevu slovenska...tusim bola v samorine.. myslim ze ked si maminy precitaju,len takyto jednostranny nazor tak ich to moze dost pomylit a myslia si,ze ake je to uzasne... inak podla mna tiez hroza..mali by ju stihat za tyranie

jonatanka
2. čer 2010

zavriet tu zensku zavriet, preboha ziveho, toto vcera sledoval moj a povedal, ze keby videl niekde nejaku zensku toto robit z dietatom tak ju zatkne na mieste a vola socialku,

inac j aked si spomeniem ako sme pelichali nase dvojcatka ked sme si ich doniesli domov, ani zamrkat nemohli, len opatrne na ruky,zbytocne nenatriasat, proste panika vsak co keby nahodou a taketo matere tocia svojim dietatom ved to je chore, zobrat im tie deti ked im dobrovolne ublizuju 😔 😔 😔

uz su teraz v telerane

atrami
2. čer 2010

Ja som to videla na inej televízii, robila to nejaká cudzinka- černoška. Myslela, som , že človek, nieto ešte žena, z kultúrnej krajiny, dokáže toto robiť. 😢 😢 😢 😢
Zavrieť ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jonatanka
2. čer 2010

aj moderatori telerana boli zhrozeni ☹

linette
2. čer 2010

mne ta zenska vobec neni sympaticka, ked rozprava akoby sa tomu vytesovala akoby cerila zuby .. sprosta 😠 😠 .. este su tie deti aj nahe, to aby sa lepsie vyzivala? .. 😠 😠 😠 ja len nechapem tie matky to ich ukludnuje pocit, ze ich deti budu vediet liest po stromoch a vysiet na konary?? 😠 😠 😠 😕 😕 😕 no comment .. kebyze sa da nejaka peticia aspon hned by som podpisovala aj stokrat .. veru pravda, ze zvierata sa lepsie chovaju k svojim mladatkam ako tamtie individualne panicky..
sa spamataju za par rokov ked sa im nedajboze nieco stane .. ☹ ☹ 😢

jonatanka
2. čer 2010

presne keby bola nejaka peticia, tak to podpisem hadam aj za celu rodinu, len nech mam istotu, ze to zakazu 😔

zuzkat1
2. čer 2010

nikomu nezelam nic zle,ale mozno keby sa niekomu nieco stalo tak by to konecne zacali riesit

nis
2. čer 2010

by me zajimalo kolik tech mamin by si skocilo bunge jamping, vzdyt je to fajn vzruso ne??