Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

mataharyy
11. únor 2011

Jináč jak dalkeo myslíte že jde zajít v lidské blbosti?? 😕 Toto je důkaz toho že asi není hranice... 😎

neumisa
11. únor 2011

@mataharyy vesmír a lidská blbost jsou nekonečné ... 😀

mataharyy
11. únor 2011

@neumisa Asi... No já si nedovedu představit že mi někdo dokáže namluvit že tím že mě přefikne, tak mě zbaví háčků od ostatních sexuálních partnerů, však to je kardinální hovadina... Stejně jako nechat si namluvit že mávání s dětma jim prospěje... No to už bych spíš uvěřila tomu odčervení 😀

lantana
11. únor 2011

@neumisa a to si ještě u toho vesmíru nemůžeme být tak úplně jisté... 😀

"Sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli", ale řeknu vám, holky, že mě z toho všeho na druhou stranu fakt mrazí. Tyhle manipulace, ať už nabízejí duchovno, snadný výdělek nebo "životní styl".... Myslím, že každý má, nebo měl ve svém životě období, kdy měl štěstí, že nepotkal nějakého manipulátora s nabídkou "pomoci a nejlepšími úmysly".

@mataharyy no já to vidím, že je to jako s tou žábou: když jí hodíš do hrnce s vařící vodou, vyskočí. Ale když budeš vodu pomalu ohřívat - uvaříš jí. (už nevím, kde jsem to slyšela, ale sedí to 😎 )
Je to "hra" s pocity, emocemi a zájmem o dobro konkrétní osoby, občas to končí izolací od rodiny a přátel. Takhle se lidé přesvědčí i k hromadné sebevraždě. V tomto kontextu je "háčkující Jára" ještě celkem príma a odčervování už je úplně fajn...

😅

mataharyy
11. únor 2011

@lantana No ono ano mrazí vezmi si kolik lidí se dá takhle zblbnout a když to pak pojme nějakej fakt magor, tak tací můžou být i velmi nebezpečný, taková "davová psychóza" . Když si to převedeš na příklad letců kamikaze... Nebo sebevražednejch atentátníků, taky jim někdo tu hlavu musel vyprášit... 😨

lantana
11. únor 2011

@mataharyy a vždy je to prezentováno jako věc dobrá, hrdinská, "čest pro sebevraha"... ☹ , předchází tomu příprava...
Teď to zase trochu odlehčím, sama jsem se dodeptala, sakra (asi mi sem došly nějaké ty vlny - nebo jestli mě K-S neuřkla, budu muset mrknou do jiného ze zdejších témat....)
Zkopíruji sem, jako kompenzaci za pochmurnosti, fór, co mi přišel mailem, doufám, že se admin nebude zlobit, není k tématu:

Počítačová konzultantka pomáhá pracovníkovi nastavit počítač a zeptá se ho na jeho uživatelské heslo.
Pracovník ji chce přivést do rozpaků a odpoví:
"PENIS".
S konzultantkou to však nic neudělá a tak toto heslo zapíše. Pochvíli sa však složí smíchy, když počítač odpoví:
"Pro nedostatečnou délku zadejte jiné heslo, prosím..."

😉

kubaka
11. únor 2011

@mataharyy máte pravdu, a smutné je na tom to, že toto chování je člověku hluboce přirozené. Nikdy to nebylo lepší. Celá tisíciletí ovládala takto lid církev, totalitní režimy - nic nového pod sluncem, jen se změnil předmět a rétorika. A fakt někdy nestačím koukat - třeba vedle to téma o uřknutí. Ony to berou prostě jako jasný fakt -prostě bába mi koukne na dítě, dítě večer řve, otřu mu ksichtít počůranou plenkou a dítě je vklidu. Prostě je to pro ně takový fakt, jako že je dítě opruzené . Za boha nedokáží pochopit, že celá černá magie a vůbec tyhle "duchovní" věci jsou o subesci, autosugesci, davové psychoze a selektivní paměti - pamatuješ si jen to, co potvrzuje tvou víru, ostatní vytěsníš. A když v něco silně věříš, vidíš to jako zázrakem všude okolo. A nechápou ten zásadní rozdíl mezi fakty a vírou.
Já jsem tam popsala mraky stránek - ani nápad - prostě začarovaná voda sirkama, otírání plínou obličeje je nejjistější recept na uřknuté dítě.
S tou žábou je to výstižné a přesné, zrovna jsem na to taky někde narazila.

lantana
11. únor 2011

@kubaka mysleli jsme obě dvě možná ve stejné chvíli na uřknutí - myslím, že zejména na Slovensku se teď dost miminek rozbrečelo! 😀 Také jsem měla snahu tam napsat - bez větší odezvy, jen už tam myslím místo počůrané plínky "jede" jen mokrá a velmi trendy je i svěcená voda.... 😀

kubaka
11. únor 2011

@lantana jo, to jsme myslely - zařadila jsem se až za tebe, psaly jsme současně. Svěcená voda a modlitba. Teď tam jedna ale věští - páchá dobro druhým - pozor - rozsévačka pozitivní energie. 😉

lantana
11. únor 2011

@kubaka ...rozsévačka pozitivní energie... to jako že tam taky napsala vtip? 😀 😉

kubaka
11. únor 2011

No, že pomáhá druhým, protože jim věští , nevidí na tom nic negativního - chtěla jsem tam napsat, zda by mi taky něco nevyvěštila, ale asi by mě smázli za provokování .
@lantana

anieanne
11. únor 2011

To je hrozný, mě napadají jenom samý sprostý slova... ☹ 😢

lantana
11. únor 2011

@kubaka tady jsi vyprovokovala mě, vezmu to za ní: "Dneska uvidíš nějaké muže a ženy (může se vztahovat i na noviny, časopisy nebo TV), na 99% se budeš starat o domácnost, až bude tma, tak tam vidím něco jako spánek a ráno vidím úplně jasně probuzení!" Doufám, že zítra napíšeš jestli jsem se trefila... 😀

kubaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubaka
11. únor 2011

@lantana 😀 😀 už teď se blížíš k padesátiprocentní úspěšnosti - vypráno, uklizeno, upečené housky, oběd snědený, teď tu kafrám na koňovi, večer kouknu do telky na nějaké fešáky a s tím spánkem - no, možná na něj taky dojde,kdoby to řekl,že - takže zítra dám vědět, zda to bylo na 100%

mataharyy
11. únor 2011

Člověk se do projít do obchodu plného špatného vlnění a zatím toto 😀
@lantana To je moc hezké s tou délkou 😀
Jináč nevím zda věštíš globálně ale nemusím čekat do rána abych ti řekla že u mě je to jasný 😀

lantana
11. únor 2011

@mataharyy U Tebe vidím ještě radostnou událost v nejbližší době. Buďto svatbu nebo dítě..... A,.... už se mi to vyjasňuje, ještě moment,..... jak se tak usilovně dívám na šedivý text pod tvými příspěvky.... už to vidím jasně - dítě! 😀

mataharyy
11. únor 2011

@lantana Hmm a nemohla by jsi mi ten porod vykoukat na cca první nebo druhý víkend v březnu, to by se mi nááramě hodilo 😀

monaberuska1
11. únor 2011

@kocule
@shaula souhlasím naprostá šílenost!!!!a když sem viděla na videu tu bezpečnost hned zanimi radiátory tak si opravdu říkám jestli by tyto matky neměli spíš seznámit s panem doktorem který dělá na kopečku 😲 😲 😲 😲 😲 😲

mataharyy
11. únor 2011

@monaberuska1 To je ještě slabej odvar na youtube jsem koukala na nějakého tatínka tuším z ruska co létání provozoval, z jedné strany kachle, z druhé postel za ním skříň, prostor na kterém létali byl cca půl metrovej... Při každém rozmachu jsem čekala o co tomu dítku rozlouskne hlavu 🙄

lantana
11. únor 2011

@mataharyy Hele...můžu ještě tak vyvěštit, že na 100% budeš jeho pravá matka, ale jinak měj sakra trochu pochopení, jsem začátečník! 😀 😀

mataharyy
11. únor 2011

@lantana Hmm tak nic no 😀 Ale teda začni se zdokonalovat, ne že nám zakrníš 😀

kukujka
11. únor 2011

strasne,malo by to byt trestne ved je to sialene takto ohrozovat deti

monaberuska1
11. únor 2011

@mataharyy panebože... tak to bych nechtěla vidět už tady přitomto sem trnula hrůzou a musela sem to v půlce vypnout jelikož toto není na mě hazardovat s živůtkem takhle to je katastrofa.... fakt tady na to nemám slov....nechci ale raději vědět co nějaká taková to maminka ( padlá na palici) ještě vymyslí dalšího??? 😠 😠 😅 😅 😅 😅

neumisa
11. únor 2011

@monaberuska1 no jen pokračuj v prohledávání, je tam ještě pár "chutných" odkazů ... 😀

mataharyy
11. únor 2011

@monaberuska1 No dál už to může pokračovat tak maximálně volným pádem z Loketského mostu, ale doporučuji jako předvoj nejprve házet maminky... 🤐 Ale nedělám si iluze on někdo za chvíli přijde s něčím ještě šílenějším, jak říkám budeme jedinej druh co se vyhubí sám a prokazatelně vlastní blbostí... 😅

monaberuska1
11. únor 2011

@neumisa
@mataharyy mě by teda jen zajímalo co je tak přesvědčivého ty ostatní myslím vedlo ktomu že to prostě šli a vyzkoušeli to 😲 😲 😲 to nechápu fakt mě nikdo toto ukázat ihned volám na blázinec... to je šílenost ..no chudáci tyto miminka prostě a jejich šílené matky jak je dokážou ohrožovat takhle....by to měl někdo snimi zkusit jimi samotnými aby věděli jaký to vlastně je pocit........

obla
11. únor 2011

Teď jsem to shlédla .. a nějak nemám vhodná slova, kterými bych to komentovala..
Snad jen, nejspíš sama "paní lektorka" při takovém létání přišla k úrazu. Přepokládala bych to na jednu, druhou stěnu a pak pád hlavou na zem, jinak si totiž tuhle, s prominutím kokotinu, nedokážu racionálně vysvětlit.
A za její uvědomělou osvětu a obhajobu, bych ji poslala podívat se na dětská lůžka neurologického oddělení a do ústavů pro mentálně postižené, aby měla zhruba představu co ten její "leteckej aerobik" může způsobit. 🙄

mataharyy
11. únor 2011

@monaberuska1 doporučuji návštěvu pražského áčka, pokud tam tedy ještě jsou a vyslechnout si úvodník a podívat se na vlastní oči... Pak buď pochopíš co k tomu ty další vede nebo utečeš a budeš si ťukat na hlavu po zbytek života... Jsem bohudíky druhý případ a tudíž těžko řict co k tomu ty lidi vede 😅

monaberuska1
11. únor 2011

@mataharyy já bych řekla že mi jsme teda ti normální.... nemůžu si pomoct ale krásně to vychytala @obla fakt bych řekla takhle to nějak je... je to fakt síla