Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

simik78
11. únor 2011

Teď jsem to shlídla a úplně se mi tajil dech...sledovala jsem to s úplně vetřešenýma očama a absolutně si nedovedu představit a ani nechci, že by to někdo prováděl s mým prckem. Když čtu a poslouchám co takový otřes může udělat s dětským tělíčkem, dere se do mě neuvěřitelný vztek...jak někdo tohle může provádět 🙄

mataharyy
11. únor 2011

@monaberuska1 No i já jsem tam šla z čisté zvědavosti, po prvotním šoku a nadávkách jsem si říkala že je nebudu odsuzovat na základě reportáže... Tak teď je odsuzuji na základě toho co jsem viděla 😀

lantana
11. únor 2011

@monaberuska1
Jó holka a to se ještě dozvíš, že na videu to vypadá jinak než ve skutečnosti apod.....

mataharyy
11. únor 2011

@lantana No to ano, to mohu osobně odpřísáhnout, na videu si člověk pořád říká že je to možná vtip, když to vidíš naživo je ti na omdlení... 😎

monaberuska1
11. únor 2011

@lantana předpokládám ještě šílenějc ne???
@mataharyy obdivuji já bych to nevydržela a čapla bych jí asi za nohy apřesně to dělala dle její instrukce 😀 😀 😀 😀

lantana
11. únor 2011

@mataharyy Chceš říct, že i paní "vyvítekdo" je ve skutečnosti ještě úlisnější a ještě "medovější"... a ještě..........
p o z i t i v n ě j š í ???? 😀

neumisa
11. únor 2011

@lantana nepochybně i dočista do čista odčervená 😀 😀 😀 😀

stardust
11. únor 2011

nestiham citat...co mate vsetky s cervikmi 😀 ?

neumisa
11. únor 2011

@stardust včera na idnes proběhla zpráva o farmářce, která tvrdí, že za úplně všechny choroby můžou červi ve střevech ... o pár stran dopředu je na to odkaz ... 🙂

lantana
11. únor 2011

@monaberuska1 ano.
Tady se ze začátku taky kroutilo hlavou, brečelo, vztekalo, nadávalo a snad i zvracelo (jak by ne). Ale po všech těch obhajobách "létajících" (na jiných serverech), nemožnosti se od kohokoliv z nich dozvědět o prospěšnosti - vyjma papouškování: o pocitech a propojení, upevňování důvěry a vyprdíkovávání, po "vyvítekom"; jejich přirovnávání k Vojtovce a šátkování, napadání lékařů (a jejich varování před "létáním"), že chtějí "vyvítekoho" zničit kvůli vlastnímu prospěchu, atd. si tady už z toho děláme srandu.

lantana
11. únor 2011

@neumisa už nedělá loužičky a nosí náramek proti blechám.... 😀

stardust
11. únor 2011

@neumisa v ceskej verzii alebo v slovenskej? Asi v ceskej, ked sa este neobjavil link od mojich znamych na FB 😀 .

neumisa
11. únor 2011

@stardust v české verzi 😉

mataharyy
11. únor 2011

@monaberuska1 však bych jí neutáhla, navíc jsem chvíli měla nutkání trochu do ní drcnout aby to vzala letem alespoň z toho okan, ale asi protože to špatné vlnění (byla tam ještě jedna holka naladěná na stejnou vlnu jak já) nějak cejtila, tak pořád držela nějaké dítě 😎
@lantana Si piš to je chodící aura s tak pozitivníma vlnama že by serfaři byli v sedmém nebi 😀

lantana
11. únor 2011

@mataharyy Serfaři si zahulej a jsou tam i bez ní a možná si i "zalítají" 😀 - ale dětem daj ve většině snad pokoj... 😀

monaberuska1
11. únor 2011

@mataharyy 😀 😀 😀 😀
@lantana ono to snad jinak nejde ...
já nevím ale někdo mi toto pustit na silvestraa nebo na Apríl tak to pochopím že je to žert ale jako takhle že to opravdu dělají .děs....

kubaka
11. únor 2011

@mataharyy te´d mám poprskaný monitor já - ¨po kom jsi zdědila ten smysl pro humor?? 😀
vyvítekdo se udržuje korpulentní v sebeobraně - kdyby jí někdo chtěl dát možnost si za letu odžít své porodní trauma. Být věchýtek a zároveň provozovat tuto činnost by mohlo skončit tragédií. 😉

mataharyy
11. únor 2011

@kubaka tak sorry no 😀 to víš mám velmi vtipného tatínka, tak nějakej ten gen jsem asi podědila 😎
@lantana zahulej, no vidíš třeba je tam před vstupem krapet sjednou, ale asi jen ty vyvolené... pač já nic nedostala... možná to je ten důvod toho špatného vlnění a nálepky ovce v stádu 😎 Sakra a už je mi to jasný, před létáním zčadit a hned to působí veseleji... 😨

mitote
11. únor 2011

@kubaka ja jsem chudkrevna, taky navrhnu cervi 😀

@neumisa curam tu skoro smichy nad tvym prispevkem 😀

teda holky ja dne sprimo kypim a srsim neagtivni energii, vetsinu dne jsem byl ana konferenci po Poruchach prijmu potravy, to je jeste ta pekna cast dne...ovsam nesamanska a lekarska, takze vlastne taky negativni 😀 mno a pak se to se mnou tahlo cely vecer, krapla jsem si telefon, bankomat me odmitl kartu, zapomnela jsem na recept atd 😀 chcete se nekdo nakazit? rada preposlu 😀

mitote
11. únor 2011

takze damry @neumisa @mataharyy @obla @kubaka ocekavam vas u me doma, s sebou hadirky a budete me cistit monitor...a vysvetlovat memu manzelovi, ze jsem se nezblznila se svymi vyprsky smichu 😀

kubaka
11. únor 2011

@mitote už nemůžu, balím to, dnes jsem se nasmála už dost 😀 Jdu se odvlnit do pozitivní postele , kterou mi zahřívá můj mrňous. Těhulím a ostatním přeji brou noc
@mataharyy
@lantana
@neumisa

neumisa
11. únor 2011

@kubaka tak dobrou a bacha na háčkování 😀 😀 😀

neumisa
11. únor 2011

@mitote máš kafe a bábovku? jinak nepracuji ... 😀 😀 😀

mitote
11. únor 2011

@kubaka no to ne, mas me tu drhnout monitor...na spani zapomen 😀
@neumisa kava z dolce gusto, pro babovku skocim do vecerky 😀

neumisa
11. únor 2011

@mitote dolce gusto beru, ale tu bábovku ... no nevím, nevím, to ten monitor jen ošudlám nasucho ... 😀 😀 😀

mitote
11. únor 2011

@neumisa ja ti dam nasucho, a pospes ji, uz ti to usycha

neumisa
11. únor 2011

@mitote ne-e, až bude domácí bábovka 😝

mitote
11. únor 2011

@neumisa ty si vymyslis, prvne me zaseres monitor a pak si jeste vymrucujes domaci babovku 😀 😀 😀

mataharyy
12. únor 2011

@mitote neboj nasucho to nebude, pokud jsi prskala alespoň kafe jak já minule... Ještě deset minut jsem sušila klávesnici 😀

mitote
12. únor 2011

@mataharyy kafe je jeste dobry, ja minuly notas opila vinem...bohuzel uz to chudak nerozchodil i kdyz mam doma ITaka