Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

jabber
12. únor 2010

sisa.b - já jsem třeba ikarkulku nekritizovala za odbočení od tématu, jelikož to se prostě v diskuzích normálně občas stane, no 😉 hlavní je zase se k tématu vrátit 🙂 Předpokládám, že mluvíš o těch 4 minipříspěvečkách výš, tak to snad ani nestojí za řeč 😀

lenkavano
12. únor 2010

jabber proč se tu pořád řeší takové kraviny,vždyt je to až trapný.někdo příjde a osočuje jiného že někomu něco řekl.mě je jen líto těch dětiček,nic jiného.

nety
12. únor 2010

Proč?,je to jasný jako facka,ta dotyčná chce rozpoutat hádku.

lenkavano
12. únor 2010

nety ale pak zrovna u tohoto tématu to prostě nechápu.

inffinity
12. únor 2010

nic mi do toho není ale nechejte toho..založte se tému hádky a můžete se hádat a máte to vyřešené 😀 😀 😀 😀

Ale vážně já si to neumím představit a ani nechci že bych s Mišutkou takhle házela už tak nevím jestli ji vůbec můžu vyhazovat (trochu) nad hlavu jak se chechtá..a netož toto 😖 😖

nety
12. únor 2010

Spíš nechápu proč někdo u tohoto tématu řeší takový blboviny jako je jadrnější výraz-třeba můj chlap nenadává,ale když se o tomhle dozvěděl chrlil na adresu těch ženštin slůvka,která ani já neznám.

inffinity
12. únor 2010

nety tak tak i můj přítel je nazval tak že se mi o tom ani nezdálo.. ale co s nima nemám slov na ně..

nety
12. únor 2010

Pořád sleduji nové zprávy,pokud koukáte na Plaváčka tak tam píše pí.Blanka že ji kontaktovalo ministerstvo aby ji ubezpečilo že žádné kroky vůči ní nehodlá podnikat 😠 😠

inffinity
12. únor 2010

tedka jsem někde našla debatu a prý nejmladší mimi tam mělo tři týdny ☹ ☹

lenkavano
12. únor 2010

nety tak to neříkej ani z legrace,tak to by byl konec.ministerstvo schválí týrání dětí.

civavava
12. únor 2010

to je strasne, je to vobec pravda??? alebo mozne?? ved to by som ani so svojim psom nerobila! sodoma gomora....je mi do placu.... ☹

inffinity
12. únor 2010

jůůj ani to nemůžu číst..

nety
12. únor 2010

Civavo můžu mít dotaz??O této "kauze"ses dozvědela tady ze stránek,nebo to vysílaly i u vás na Slovensku v Tv jako nejnovější "český hit"??

Fakt by mě zajímalo,zda se o tom mluví i v zahraničí a čr má z ostudy kabát

civavava
12. únor 2010

nety, tu na nete som sa to docitala.... 😠 😖

ewelyne
12. únor 2010

co z toho robite taku vedu??? viete od kedy to uz "fici" ja som o tom pocula uz asi pred 3-omi rokmi a nikto nic neriesil. media su ina vec... kolko je kurzov a cviceni ktore by sa takto "mohli" pretriasat... a fici to po celom svete... a odrazu velky boooom... 🙄 trapne fakt...
osobne som sa s tym nestretla, ale nejako velmi vas to tu traaaapi 😀

lenkavano
12. únor 2010

ewelyne 😕

ewelyne
12. únor 2010

a preco to pisem takto??? ruku na srdce, riesite tu virtualne podla vas "tyranie deti"... som zvedava kto kedy dokaze a podlozi, ze to ma vplyv napr. na psychiku a sposobuje to traumy, pripadne, vysetri tie deti a naozaj podlozi, ze fyzicky to nieco poskodilo....
...ale zamyslite sa, ako to tu vehementne odsudzujete... ti rodicia to urcite nerobia s umyslom ublizovat...
ale, opytam sa vas, kolko krat ste sa zastali v REALNOM ZIVOTE nie vo virtualnom svete nevinneho a bezbranneho dietata... napr. keby ste vedeli, ze susedia tyraju svoje deti, kolki z vas by to nahlasili??? ako reaguje vacsina? do toho sa radsej nestarat, ze??? alebo napr. rodiny, rodinny prislusnici, napr. vidite, ako napr. svagrina, sestra, brat robia nieco zle... upozornite ich??? viete co spravi vacsina? nebude sa do toho miesat pre pokoj v rodine a pre to, ze kazdy ma "vlastne vychovne " metody, ze??? napr. vonku, opite matky, otcovia s detmi... riesili ste to niekedy??? riesili ste, ked rodicia bili na verejnosti nevinne dieta hlava nehlava??? aspon pol slovom??? pochybujem.... vacsina si povie, to nie je moja starost... - a to je to... tyranie, ktore vidite a mate v okoli a nic neurobite, lebo to nie je moja starost, ale budete tu virtualne riesit rodicov, ktori to urcite nerobia so zlym umyslom. ale tych ktorych ciny a umysly su zjavne negativne na psychiku dietata v reale ignorujete pre svoje dobro.......

...keby ste videli ako to niekto robi v reale niekde v parku al. proste niekde, ozvali by ste sa? ci to len tu na internete ste hrdinovia vsetci?

kveluse
12. únor 2010

ahoj, já to nestíhám všechno číst, tak se omlouvám. Pořád tu na mě někdo visí. Asi jí budu muset dál lekci létání na zklidnění 😉 .

ewelyne, takže nám radíš jít s davem mlčochů, kterým je to jedno a nebudou to řešit ani diskuzí?
Nikdo mi tu nepřipadá jako hrdina, jen se hrozíme, diskutujeme atd. Jak jsme mohli někde někoho vidět to dělat v parku, když je to tak tajné? A nemyslím, že je potřeba v téhle diskuzi hájit sebe a vypočítat tu všechny svoje zásluhy na záchraně nevinných a týraných. Taky jsi mimo téma.... Možná máš nějakou špatnou zkušenost s lidmi kolem sebe, to mě mrzí a kdybys byla moje kamarádka snažila bych se ti pomoct. Ale sem to prostě nepatří.

ewelyne
12. únor 2010

kveluse, to nie je vobec tajne, ja som to videla uz pred tromi rokmi 😉
a vidiet to mozes aj v parku 😉
Co vyriesis "len" diskusiou???

Negat. skusenosti nemam nastastie ziadne.
Ide len o to, ze je kopec roznych cviceni atd... a odrazu to niekto najde a velke bububu...

A o to, ze ste taky hrdinovia vsetci, co budes behat a spisovat peticie? pomahat statu to zastavit???
Aby si sa nemusela hanbit za CR, ze to niekto u vas vyhrabal???

Objavili sa tu hlasky, "ze zobrat im deti a zatvorit tie bestie do blazinca"....??? To mi pripada scestne...
Prepac, ale ako som nacrtla uz v predoslom prispevku, su iny "blazni" ktori tam patria a detom skodia daleko viac...ako rodicia nejakym "lietanim".
Nejde o to, ci si niekedy "zachranovala" nevinnych a tyranych" v reale, ale o to , ako ich tu vsetci VIRTUALNE zachranujete a v REALE by ste mozno drzali v takych situaciach tykajucich sa NEVINNYCH deti "BOBRIKA MLCANLIVOSTI" a zatvarali oci....
je lahke diskutovat, ale konat je dolezitejsie...

kveluse
12. únor 2010

Já to tedy nikde v parku neviděla....
Nepsala jsem, že něco vyřešíme, jen, že to řešíme. jak můžes soudit reálné činy lidí, které vůbec neznáš? A už sjem tu psala, že jiné případy se uričtě řeší i jinde na diskuzích i v reálu, ale to sem prostě nepatří.
Tobě se to "nějaké" létání zamlouvá? Napiš svůj názor na toto téma - jestli jsi to psala už dřív, tak se nezlob, ale nestíhám to číst všechno zpátky.

jaaty
12. únor 2010

Ja som to videla asi pred 2 rokmi v reportáži z Ruska niekde na Prime. Okrem samotného lietania chodili s mličkými detičkami do sauny a potom s nimi lietali vonku v snehu. Neverili sme vlastným očiam a to, že sa začalo s lietaním v Česku tiež nepovažujem za "normálne".
Je to nezdravé, absolútne neprirodzené. Vždy sa hovorilo, že s dieťatkom sa nemôže moc triasť, pretože to môže spôsobiť ťažké poškodenie mozgu (prípady týraných detí, keď s nimi rodičia triasli, aby sa utíšili).
A čo toto? Veď s tými detičkami sa hádže ako s handrou 😠 . ...a samotný fakt, že dieťa plače znamená, že sa mu to nepáči. Aj pri plávaní, ak dieťa pri ponáraní plakalo, tak sa jednoducho neponáralo.
Podľa mňa chce niekto zase zarobiť na niečom, čo tu ešte nebolo. ...a bohužiaľ, niektoré mamičky sa toho chytia.
toľko môj názor, ktorý určite nezmením. pekný deň

keminek
12. únor 2010

Pokud jde o opice, tak jde o to, že člověk má určitou fyzickou výbavu a nemůže létat.. jako např. opice, které mají silné paže a chápavý palec. Netopýři zas v pohodě visí hlavou dolů a kočky se orientují v prostoru, takže zpravidla vždy dopadnou na všechny čtyři, navíc nemají pevně kosti klíční, tak víc pérujou. Ale fakt nejde vyjmenovat celou zoo ani srovnat všechny fyzické znaky člověka a jednotlivých zvířat. Myšlenka je v tom, že "létání" je pro člověka nepřizozené a nemá na to uzpůsobené tělo.

keminek
12. únor 2010

mimochodem jdete dneska někdo do toho A-centra? viz www.materstvi.cz

jabber
12. únor 2010

lenka 😉

ewelyne - ale to že se to neřešilo před 3 roky neznamená, že to bylo správně, ne? Tenhĺe argument totiž nechápu - ví se o tom dávno a neřešilo se to - no tak teď se to řeší, no, a co jako?

lenkavano
12. únor 2010

souhlasím s kvelusí 😖

beruska2x
12. únor 2010

keminek ale to setkani bylo vcera 😉

holky no to jste asi na slovenski mnohem otrlejsi nez my v CR, myslim ze kdyz by se to sem dostalo pred 3 lety tak by byl poprask uplne stejny, tady to fakt zname neni a krome jedne uzavrene skupiny kolem pi Blanky to nikde jinde neprovozujou... neni divny uz jen to ze nemaji skoleni pro vice instruktoru? prece kdyz je neco tak dobre tak se to snazi rozsirit ne?

a nepochybuju ze kdyz by to delal nekdo s deckem v parku/na ulici tak ho lidi nahlasi...

ono drzet pusu a krok tu uz bylo a nic dobreho z toho neni 😒

keminek
12. únor 2010

beruško, hups.. no jo vlastně 😀 tak nic.. Hm.. tak v té knížce Porod doma, kde je o Aně Goršině je i o té sauně 😅

soanpe
12. únor 2010

ježiši, to snad není ani možný.
tady bylo založený téma o docela závažném problému a pár jedinců tu řeší slovní obraty, co kdo komu... 😝
debata se přestává být debatou díky 2-3 lidem 😝

jabber
12. únor 2010

přesně soanpe - odbočíš 2 příspěvky někam jinam a pak abys na 5 stránkách vysvětlovala proč 😀