Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

mitote
8. únor 2011

@mataharyy @kubaka @inkinka a dalsi 😀

myschka
8. únor 2011

@mitote hm a 300 milionu lidí co umřelo na španělskou chřipku?? 😀 😀 Asi měli špatný přístup 😀 😀

neumisa
8. únor 2011

@myschka nejspíš měli spoustu negativní energie 😀 😀 😀 😀 To je nářez, nevím, jetli se mám smát nebo brečet ...

myschka
8. únor 2011

@neumisa 😀 😀 no tak to se vysvětlilo 😀 jako nechápu proč tak plašili s tou ptačí a prasečí chřipkou, stačil by jeden pan šéf a bylo by to vyřešený a ta úspora 😀

inkinka
8. únor 2011

@mitote pre tvojho sefa plati to, co minule pisala @mataharyy : "na lidech se jejich prace podepisuje" ,sefovia casto stracaju zdravy usudok a to jednanie: to je bossing ako vysity! 😖 😠 chapem, co chcel asi povedat: ze jedinci so zeleznou psychikou nemaju oslabenu imunitu, bla, bla, v urcitych pripadoch to plati, napr, matky ked opatruju chore deti s nakazlivou chorobou nou neochoreju, lekari pri epidemiach, pretoze "nesmu" , maju silnu stimulaciu, ale to nie je tvoj pripad, tu nehrozi , ze by niekto umrel alebo sa nieco zrutilo, ked ty ochories. A este by si mal uvedomit, ze prave tymi stresmi, ktore ti zapricinuje sa tvoja imunita oslabuje! Drz sa, bude lepsie 🙂

mataharyy
8. únor 2011

@mitote No jasný taková otevřená zlomenina je vlastně taky způsobena špatnou energií a je to pouze psychosomatické 😀 Jináč jsem tě ráno viděla... 😀
@myschka Jéé to je jasný jen si neuměli pořádně přitáhnout pozitivní energii, protože málo trénují, asi se nenarodili lotosovým porodem a měli autosedačku 😀
@neumisa Je to hnusný, ale na dálku leda smát... Mít to v práci tak pláču... 😎

mitote
8. únor 2011

@myschka @neumisa holky diky, uz nebrecim nasranim ale smichem 😀 😀 😀

@mataharyy jezis kdeeeee 😀 a ze se neozves 😀

mitote
8. únor 2011

jo a jeste poznatek, chudak pani primarka psycholozka, co nas ucila psychosomatiku, je velice zaostala pokud nevi, ze chripka je psychosomaticka 😀

mataharyy
8. únor 2011

@mitote Hádej a můžeš třikrát 😀
@mitote No to teda a co teprve ta zlomenina... Bože a to učí kam to školství spěje 😀

mitote
8. únor 2011

@mataharyy co ja vim 😀 u zubare? v trolejaku?

mataharyy
8. únor 2011

@mitote v telce... 😀

mitote
8. únor 2011

@mataharyy jezis nestras, jamela vcera malem infarkt

mataharyy
8. únor 2011

@mitote No a dnes večer budeš zas 😀 Tuším až do pátku 2x denně 😎 Infarkt, ten je zapříčiněn čím, taky energie??

mitote
8. únor 2011

@mataharyy ne tim ze to vcera zase visilali, bleeeeeeeeee 😀 kdo na to ma mit zaludek? 😀

mataharyy
8. únor 2011

@mitote Jo opakují, prý bude další kolo... Já jsem říkala že markíza upsala snad duši ďáblu... Od úterý do pátku běží Sežerezáda 😀 v hlavním čase, kolem šesté se mi tu vdáváš od pondělí do pátku... Bohatej televizní program 😅 Což je bomba když není kam přepnout a nemám už co číst 😒

mitote
8. únor 2011

@mataharyy pojd koukat na ceske programy 😉 😀

jinak holky uz rozesilam zivotopisy jak o zivot, do konce tydne sej je pryc, pa ja jsem dva dny na horach a ve stredu mu jako darek privezu vypoved, jupi jou, je 😀 svit ana lepsi platy, sice uz nikde nebudu mit takovy plat, ale myslim ze me psychicke zdravi a udrzeni si sireni negativni energie me za to sotji 😀

mataharyy
8. únor 2011

@mitote Jsem socka, nemám na kabelovku 😀 Takže mám tři možnosti STV1,2 a markízu... Případně DVD 😖

mitote
8. únor 2011

@mataharyy tak u nas uz frci jen digital :-P

mataharyy
8. únor 2011

@mitote nemáme digital... Jsme zakopaná ves 😀

mitote
8. únor 2011

@mataharyy no u nas na to prechazi cela republika :-/ a postupne nas vsude odpojuji od klasiky :-/

kubaka
9. únor 2011

@mataharyy
@mitote tak mám taky špatnou energii - skočila na mě horečka s nevolnosti. 😝 Během hodiny třesavku a přes 38. Prudká negativní energie.
Rozhodně žádné prachy za tenhle duševní teror "slizkým pozitivnem" fakt nestojí.
Oni si trochu pletou co je psychosomatika, že - že při stresu se oslabí imunitní systém a tudíš chytíš první bacil, co jde okolo není psychosomatické. Člověk ve stresu a unavený je častěji nemocný... Tak jim můžeš říct, že tu chřipku jsi měla z nich 😀
Jdu zalehnout. pa

mitote
9. únor 2011

@kubaka no ja mam vsechno z nich 😀 s manzelem jsme zacali makat na dvou eshopech a meli by snad muj polovicniuvazek pokryt a bude to vklidku domova a na svem policku 😀

mitote
9. únor 2011

tak si zase torchu rejpnu do vosiho hnizda, mrknete na clanek a hlavne na diskusi pod nim 😀
http://www.novinky.cz/diskuse?id=226776&article...

lantana
10. únor 2011

@mitote klasika, standard... 😀
Mám také "lahůdku": http://zpravy.idnes.cz/odcervovanim-se-lide-zba...

mataharyy
10. únor 2011

@mitote
@lantana
Já bych chtěla aby se očkovalo proti blbosti a paní by si měla odčervit hlavu... Nebo já, teď nevím, ležím tu a mlátím se smíchem 😀

neumisa
10. únor 2011

@lantana no a je to jasné, za chřipku může negativní energie a za ostatní choroby červi ve střevech - jak jsem mohla být do teď tak strašně zaostalá ... 😀 😀 😀 😀 No a očkování komentovat nebudu, na toto téma už jsem se rozčílila tolikrát, že mám vybráno do konce života (dají-li červi, tak dlouhého 😎 )

mitote
10. únor 2011

@lantana @mataharyy @neumisa ovsem tohle je nejleposi veta, to jsem se malem pocurala smichy, nejhorsi je, ze je to rpoavda "S medicínou to nemá vůbec nic společného. Bohužel někteří lidé na to slyší. Kdyby jim předepisovala destilovanou vodou, vypijí ji,"

mitote
10. únor 2011

jinak k ockovani, bratrnaci meho manzela nebyli ockovani proti obrne, spadli do let, kdy to nebylo povinne...a...? oba ji chytly, oba dnes v 18ti a 19ti letech jsu silne metalne retardovani a i telesne problemy maji...

mataharyy
10. únor 2011

@neumisa Neboj červi dají 😀
No že by jsme to udělali tak že si ty červi necháme naočkovat... 😖
Jináč u očkování chápu že pokud jedno dítě mělo hodně blbou reakci tak u druhého se rodiče bojí (znám takovej případ, dokonce u druhého ofiko doktorka řekla že by zaočkovat nenechala, pač první málem umřelo, ale veřejně se k tomu nevyjádřila... 😕 ) a prostě očkovat nenechají, ale v globálním měřítku... no škoda slov

mitote
10. únor 2011

@mataharyy no ja osobne jsem naockovana na vse a jsem rada, dokonce i proti rakovine delozniho hrdla...mozna to je je jen lobbistyky tah a vyrobce si mne ruce, ale jestli je aspon minimalni sance ze to muze zabranit rakovine cipku, tak nemam nad cim uvazovat 🙂