Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

lenkavano
22. kvě 2010

ahoj lidičky teda já myslela že létání už skoro pominulo a ted se zděšením zjištuju že to tak není.to je hrůza na odkazy se raději dívat nebudu. ☹ 😠

paveljanik
22. kvě 2010

Upřímně, jsem dostal od jedné maminy odkazy na ruské stránky a tam je to horší☹ Humus! Musíme počkat co řeknou zkoušky policie s panenkou. Uvidíme! Snad se maminy vzpamatují!

paveljanik
22. kvě 2010

Shaulo ... TY si jasnovidec?
😝 😀

kocicinka
23. kvě 2010

Létání určitě nepominulo.V A centru kurzy pokračují a je o to zájem.
Minulý týden jsem viděla lítat miminko na vlastní oči. V jednou mateřském centru po přednášce o zdravé výživě to jedna maminka se svojí holčičkou dělala. Mimoto jsem se dozvěděla o dvou mých kamadádkách, které doma s dětmi lítají. 🙄

lodgermaniacka
25. kvě 2010

prvy a posledný krat som si to pozrela 😔 tie dementky 😠 a dementi 😠 by si zaslužili, aby s nimi do konca života lietali niekde medzi štyrmi stenami, fuj je mi z toho zle 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

linette
31. kvě 2010

na markize v palbe budu davat: 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹
http://www.markiza.sk/clanok-relacia/palba/5287...

daducha
31. kvě 2010

ja v podstate ani neviem slovami vyjadrit to co som videla , je to hrozne, sialene, hnus ,ja by som tie deti ich mamam vzala.Ved to je normalne verejne tyranie.Tie matky nemôzu byt normalne ked toto robia s vlastnymi detmi.Vlastne by som ich ani nemala nazvat mamami,lebo toto maminy svojim detickam nerobia.Ja som v takom soku a tak mi stiahlo zaludok, ze z neho vyletia asi aj vcerajsie ranajky.Som zdesena , tym detom sa to ocividne " paci " ked tak kricia .Od dnes, ked sa mi bude nieco pacit, budem hystericky kricat a plakat ..
Tej sialenej lektorke by som zakazala nie ze porodit, ale aj vôbec otehotniet .

lenkavano
31. kvě 2010

kocicinka a jak to na tebe působilo když jsi to viděla na vlastní oči?jak ta holčička byla velká? 😖

warholette
1. čer 2010

jezisi, skoro ma kleplo ked som sa na to pozrela. musela som to video normalne vypnut v polovici, fuj. 😲 😲 😲

gabika7706
1. čer 2010

malo by to byt trestne ☹

linette
1. čer 2010

zapni tv v markize v spravach to budu ukazovat 😕 😕

nikollette
1. čer 2010

Akurát som to chcela napísať 😉

nikollette
1. čer 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😔 😔 😔 😔 😔
Bude o tom podrobnejšie aj v Paľbe.

linette
1. čer 2010

hrozne 😢 😢 😢 😢 ako to mozu robit??? .. vsak ten maly mozocek, este makkucka hlavicka, vsak tie klby .. ☹ ☹ ☹ preco taketo spinave veci sa uplatnia u nas a netrestaju ?? .. 😕 😕
v tej reportazi teraz v tv novinach ukazovali uz take vacsie dievcatko jak ju mama krutila a ona sa rozplakala, ze ju to boli ona ju potom zdvihla, ze prepac.. tak ked ta mater s prepacenim vidi, ze jej dieta to boli preco tam ide znova a znova?? .. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bibione
1. čer 2010

tak na to som silne zvedava ako k tomu bude pristupovat nasa slovenska tv a nasi doktori...velmi zvedava...to si rozhodne nencham ujst!!!

linette
1. čer 2010

ano dnes bude palba 😉 😕 😕 ☹

nety
1. čer 2010

Oni s tím ještě neskončili ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 , jak někdo může takhle týrat dětičky???

bibione
1. čer 2010

nety: pretoze tie maminy nikto do toho nenuti,chodia tam dobrovolne,dobrovolne za to platia a robia s detickami to co robia...nieje to akreditovane ministerstvom zdravotnictva...je to proste len kurz 😠 ale aky,ze? 😔

linette
1. čer 2010

a ta veduca ci zakladatelka toho kurzu ma vobec dieta?? .. robi to aj so svojim? .. mi to pripada akoby nenavidela vsetky deti, ze tu mate .. 😠 😠 😠 inak si to vysvetlit neviem .. ved zdravy rozum toto nerobi .. ☹ ☹

nety
1. čer 2010

Holky a ta osoba co ty kurzy vede je ta naše paní češka ???? 😠 😠

bibione
1. čer 2010

no jasne ze ta nasa ceska 😠 ano,robi to aj so svojim dietatom a teraz to skusa aj na nasich slovenskych...ale pevne verim,ze konikove maminy uz vedia co je zac a neprihlasia sa !!!

monkula
1. čer 2010

Ja by som rodičov zavesila na taký ten žeriav (jeřáb), čo sa točí dokola a pekne by som ich točila a točila, s úsmevom na perách ,veď je to prospešné...

vercak.
1. čer 2010

nechápu, jak někdo může svoje dítě do těhle kurzů přihlásit a takhle je trápit. děti rodičům jednou pěkně poděkují, až budou mít v dospělosti problémy a zničené klouby. 😔
A normálně bych ty lidi soudila za ohrožení na zdraví 😠 😠 😠

tilly
1. čer 2010

dnes to bude v palbe, budu sa k tomu vyjadrovat aj doktori, urcite to bude aj na internete www.markiza.sk

linette
1. čer 2010

mne je cudne uz na kolotoci (som velmi davno uz nebola) ked ide stale dokola .. a ked si predstavim tie malinkate telicka a este ako placu 😢 😢 😢 ale tie matky nechapem ktore tam dobrovolne nosia deti a cvakaju za to ... 😠 😠 😠 minimalne to iste im spravit ale na 24 hodin !!! 😠 😠

vercak.
1. čer 2010

@tilly a v kolik to dávají??? nebo to bude na internetu až zítra???

dali4
1. čer 2010

Ahojte... jaj normálne stále mám pocit že sa mi toto sníva. Ved to je niečo strašné, ako niečo také možu dovolit. Ja som tu palbu nechcela pozerat ale tuším si to kuknem, normálne mám nervy na to 😒 ☹ 😖 🙄

dali4
1. čer 2010

a akože na čo to má byt dobrééé 😠 ? ☹

vercak.
1. čer 2010

Linette - na 24 hodin a 7 dní v týdnu 😉 také to jinak nechápu, přeci každou mámu píchne u srdce, když vidí, že je její dítě neštatsné a pláče. Tohle musejí být nějaké ... nechci být sprostá 😝

bibione
1. čer 2010

ide to nieco pred desiatou vecer,ale bude to do obeda aj v archive na markize...na toto sa obzvlast tesim,lebo viem,ze v Palbe im to nedaruju a pojdu potom ako po vrahoch...mame sikovnych vyPalnikov 🙂