Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

mataharyy
13. únor 2011

@mitote 😀 😀 😀

mitote
13. únor 2011

@mataharyy hej to neni prdel, otec me treba nesl na ramenou a zapomnel ze dvere maji futra a krap s mou hlavou do futer... 😀 trvale nasledky jsou zretelne 😀 😀 😀

mataharyy
13. únor 2011

@mitote No tak to už pak není co řešit, ty jsi jasná u vás sice nebylo létání ale třískání 😀 novej druh upevňování vztahů mezi dítětem a rodiči 😎

mitote
13. únor 2011

@mataharyy nevidim rozdil jeslti dite neses a trisknes s nim do futr nebo jestli s nim litas a trisknes s nim do skrine 😀 ale je fakt ze sve odice miluju 😀

mataharyy
13. únor 2011

@mitote Tak ono na tom asi něco bude...
Ale zas na druhou stranu jako psycho.... nevím co by jsi měla vědět že i týrané dítě své rodiče miluje... 🤐

mitote
13. únor 2011

@mataharyy to ja samozrejme vim 😉 ale ono je to spise o tom, ze tyrane dite samo sebe nenavidi a za vse pripisuje vinu sobe, takze si podle sebe vlastne to tyrani zaslouzi...navic casto pokud to ma od temer narozeni si mysli, ze je to normalni...to je ten pruser

mataharyy
13. únor 2011

@mitote No alespoň něco že víš 😀 Fuj jdem na jiné téma nemám ráda týrání dětí 🙄

mitote
13. únor 2011

@mataharyy no litani je tyrani 😀

mataharyy
13. únor 2011

@mitote to každopádně 😒

neumisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neumisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neumisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neumisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lantana
17. únor 2011

Tedy holky, co jste tu probírali "nelétavého", že vás smázli? 😀
Jinak, kdo ještě neviděl: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/apmimi/album... 😀

neumisa
17. únor 2011

@lantana kafe na monitoru a úklid za bábovku 😀

mataharyy
17. únor 2011

@lantana Hmmm tak když jsem tento institut navštěvovala, tak jsme měli kde co, ale kojící panenku fááákt ne 😀 😀 Já tam koukala dokud tam bylo o montessori, ale na waldorf nám opravdu averzní vztah, takže když vidím tu "barevnou dokonalost k oblbnutí lidí" zvedá se mi kufr 🙄 🤐 Tak už do toho alba raději moc nekoukám... 😅

paveljanik
17. únor 2011

lantana: Už jsem si myslel, že jsem zažil vše a že mě nic nepřekvapí, ale rodíví panenka - to je na mě moc...asi jsem prudérní a staromódní, ale lidi jsou opravdu šílěně blbí ☹ Je mi zle☹

mataharyy
17. únor 2011

@paveljanik No co si budem povídat i mě panenka s bradavkama, tedy patentkama celkem šokovala a to jsem mezi podobným byla šest let 😀 Když to člověk vidí je rád že si může vybrat kam dítě poslat na studium 😉

lantana
18. únor 2011

@paveljanik Asi tak. "Pusinkapatentek" na "prsopatentek" mi připadá megamorbidní, ač věřím, že úmysl byl jistě dobrý. Připomíná mi to pomůcky pro vyšetřování zneužitých dětí pro psychology. Možná časem někoho napadne i udělat panenky pán/paní s daleko větším patentkem v "rozkrůčku" a vlněným ochlupením...

@mataharyy včera jsem četla diskusi, kde jedna diskutující psala, že tady, je WŠ leckde opravdu ještě "v plenkách" a občas působí až sektoidně (což je samozřejmě hlavně o lidech), ve světě je to prý jiné ("volnější"), dle slov snad její kamarádky, která WŠ studovala a právě v zahraničí v tomto působí - vzpomněla jsem si na Tvoje "fajn" zážitky.

mataharyy
18. únor 2011

@lantana Mě nevadí WŠ jako taková, mě vadí to co provozují v čechách, pač oni krapet nepochopili o co go... 😅 Třeba v německu (konkrétně v drážďanech) tak škola fungovala naprosto jinak a ku prospěchu žáků, ano je to alternativní, ale na druhou stranu tam nevychovávají magoři další generaci zmagořenejch lidí 😖 I co vím o škole v anglii, tak je to naprosto něco jiného, vzdali dobrou myšlenku a udělali z ní dobrou věc, školu... Jen prostě v čechách z toho udělali poslední útočiště pro duševně slabší rádoby učitele, kteří ne že psobí jako sekta, oni jsou sekta a ta škola co jem jí navštěvovala úzce spolupracuje, či v tu dobu spolupracovala s obcí křesťanů (ač škola má učit o různých náboženstvích nemá být výhradně jednostranná) a vím o holce kterou normálně na drzovku nechali pokřtít, pač počítali s tím že bude nějakou pokračovatelkou, či co 😀 A smutné je že v čechách je tato škola v plenkách už bratru osmnáct/devatenáct let a pořád se nic moc nezměnilo ☹

mataharyy
18. únor 2011

@lantana Jináč teda možnost "souložících" panenek na patentky mě pro dnešní den asi naprosto odbourala 😀

lantana
21. únor 2011

Tak holky, dneska se na mě někdo špatně podíval, neboť mám zažívací problémy (na mm se někdo špatně podíval už v pátek), přemýšlela jsem čím si mám otřít obličej, nebo co si kam uvázat, ale nakonec jsem si přecejen raději vzala dvě kapsle Enterolu... 😀 😀
Teda řeknu vám, živné půdy pro obrany před uřknutím, "létání" i guru Járy apod., je stále dost - bohužel.

mitote
21. únor 2011

@lantana @kubaka @mataharyy @neumisa drahe pritelkyna, kdo se chcete dozvedet neco o svem ovcovstvi, tak hura na to, co poradaji mi sefove 😀
wewewe tecka lotosovyporod.tvorivaskola tecka cezet 😀

mitote
21. únor 2011

ovsem damy panenka nema chybu 😀

lantana
21. únor 2011

@mitote ten odkaz mi nefunguje ☹ jenom lotosový nebo tvořivá zvlášť. Cítím se být "vlněná" a ochuzená.... 😢 😀

kubaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz