Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

mataharyy
2. bře 2011

@lantana Asi jsem taky přízemní 😅 ale jo létání propojuje s hrobem... 😖 Ale teda ten "hod dítětem" je ještě lepší... Myslíš že to tam dělají všude, že šlehnou děco z baráku?? Teda nevím ale ten pán vlíž ke kameře mi připadal že sebou šlehne... 😎 A pak jak si to dítě podávají, to si jako potom rodiče můžou vybrat které si vezmou, jestli to více, či méně placaté?? 😅

marecek4
2. bře 2011

zrovna jsem na to koukla-je to starý,už někdy vloni to ukazovali i v telce,je to jakýsi náboženský rituál jako jinde obřízka,už si to ani pořádně nepamatuju co k tomu říkali,ale je to stejně děsný,ale když si vezmeme i jejich povolenky na to mít dítě tak bych asi těžko dovolila s ním toto provádět-holt jiný kraj jiný mrav,na nás by asi taky koukaly jako na exoty když kolikrát vozíme děti v kočárku a oni šátkují aby ho měly pořád u sebe,ale holčičky jsou pro ně podřadné

mataharyy
2. bře 2011

@marecek4 teda podřadné nebo ne, je to děs já fak u toho prvního myslela že ho házejí na zem 😖 Fuj... znovu už na to koukat nebudu, je to pro mě momentálně ještě o stupeň šílenější než létání (to už jsem chvála bohu dlouho neviděla) 😅

marecek4
2. bře 2011

@mataharyy nic si z toho nedělej,šílený věci se dějí-někdě v rámci zocelení,někde v rámci náboženství nebo sekty-já už taky na takový věci radši nekoukám a s dětma dělám takové věci,které cítím,že jsou bezpečné a hlavně že je zvládnu sama-ono přejít se dvěma dětma u kočárku dvouprodovku uprostřed s tramvají je občas taky adrenalin 🙂,tím nechci zlehčovat co se kde děje,ale po aférách které se dějí u nás mě to zase už tak moc nebere,přece jen domácí je blíž

jo a s tím házením-když jsem to tenkrát viděla tak jsem i zařvala a podle mě i když jsou děti hodně gumový,to není zrovna nej pro jejich vývoj a myslím tím hlavně duševní,nebyly tam jen malinký miminka,ale i tak půlroční prckové a ti z toho jakýs takýs momentální rozum mají,sice si to nepamatují do dospělosti,ale určité trauma z toho můžou mít

mataharyy
2. bře 2011

@marecek4 Ano uznávám u nás dojít na autobus je sport který by hravě strčil do vrecka létání všeho druhu 😀 No že z toho nemají trauma rodiče, já bych tomu pánovi nahoře pomohla z toho ochozu, abych se ujistila že je to "bezpečný" 😀 😀

marecek4
2. bře 2011

@mataharyy no po dopadu by se ujistil že to bezpečný není,jeho by ta plenta asi neudržela 😀(doufám),naštěstí u nás se žádný takový fanatismy nepěstují,zaplať pán Bůh,že jsme u nás v Čechách a na Slovensku,a jestli si chce někdo s prckem zalítat tak ať se staví na nějaké atrakci na matějský-tam se mi z některých dělá taky zle jen je vidím ☹,já jsem za zlatou klasiku ve výchově i v ostatním,novinky nezatracuji,ale nemusím mít a zkusit vše

mataharyy
2. bře 2011

@marecek4 tak tak 😀 Jináč na protržení té plenty bych spoléhala, případně na to že by ho to vypružilo a letěl by ještě kousek, než by dopadl na tlamu 😀

marecek4
2. bře 2011

@mataharyy no ještě je jedna varianta-lapači se leknou a utečou 😀

mataharyy
2. bře 2011

@marecek4 Jo tak ta je nejlepší sice do plenty, ale hubou na beton 😀 Třeba by se mu rozbřesklo 😅 😀

marecek4
2. bře 2011

@mataharyy 😀😀😀

mitote
2. bře 2011

@lantana k odkazu: nevim jeslti se mam smat, brecet, nebo co...nemam slov a ani emoci

mitote
2. bře 2011

@mataharyy tak to jsi me pobavila (A pak jak si to dítě podávají, to si jako potom rodiče můžou vybrat které si vezmou, jestli to více, či méně placaté?? ) manzel zase na me cuci jak na debila jak se tu tlemim

mitote
2. bře 2011

jinka ja se mam dobre, s vypovedi se mi ije dobre, s hledanim prace hure, ale porad lepsi 😀
jak jsem vam hazela odkaz na ty kurzy co poradaji mi drazi sefove, tak jeste nemaji ani jednoho prihlaseneho 😀 😀 😀

mataharyy
2. bře 2011

@mitote A já myslela že o to bude boj a zájemce budou muset odmítat 😀 😀

lantana
3. bře 2011

@mitote Že by už drtivá většina neovcoindních odrodila "nelotosově"? 😀 Jistě si teď mnoho z nich "drbe hlavy" 😀 Konkurence je velká, internet plný článků na podobná témata a ty ceny v dnešní době... Ale i tak se divím, dle nabídky totiž rozumí úplně všemu...! 😀 Jen mi tam chybí přednáška na téma: Hluboký, zážitkový, vědomý, komunikační, úspěšný, propojený - sex! (1000,- pár/ s sebou ručník, 400,- jednotlivec s sebou foťák, tužku a papír...) 😀 😀 😀

neumisa
3. bře 2011

zdravíčko, po dlouhé době ... můžu poprosit o krátké shrnutí toho odkazu? NEJDE MI TO OTEVŘÍT ... (sorry, caps) 🙄

mitote
3. bře 2011

@mataharyy no jak to tak vypada, je nas hodne ovecek 😀 meeeeeeeeeeee 😀

@lantana neblbni, ja se tu v praci nemuzu smat tvemu navrhu o kurzu sexu 😀 😀 😀

@neumisa www tecka lotosovyporod tecka tvorivaskola tecka cezet 😀

lantana
3. bře 2011

@mitote BÉ!, mitote, my ovce zásadně béééééé! Možná pod vlivem mého návrhu kurzů "vědomého sexu" = asociace "kozy" = koza = "mééé". Jinak si to neumím vysvětlit. 😀 😀 😀

janocka951
3. bře 2011

To je ale poriadna hrôza nerozumiem takým maminám ktoré dokážu týrať vlastné deti 😠. Takym maminam prajem aby sa im stalo to isté čo urtobia svojím deťom 🙂.

lantana
3. bře 2011

@janocka951 To bohužel nejde, protože jejich rodiče už by je neunesli....a zřejmě je něměli ani dost rádi, nebo jim přímo způsobili nějaké újmy, když nabyly dojmu (pravda, některé nejspíš hlavně pod vlivem "masáže" Vyvítekoho), že milovat svoje dítě, chovat ho a mazlit se s ním nestačí a je potřeba dobrý vzájemný vztah "vylétat". 🙄

mitote
3. bře 2011

@lantana nene ja delam meeeeeeeeeeeeeeeee 😀 hele a co ty marky privazat na podvozek letadla akrobatickeho a nechat proleteet? to by tak mohlo odpovidat ne? 😀

lantana
3. bře 2011

@mitote 1) trvám na Bééééé 2) ráda bych věděla jak u vás teda hovoří ty kozy! 😀 😀
Jinak letadlo bych neriskovala, představ si, že by se ty matky s tím letadlem propojily a potom by jim furt lezly do hangárů.... 😀

mitote
3. bře 2011

@lantana jezis to ne, chudak letadla 😀 to bych jim neprala 😀
u nas delaj vsichni meeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

mataharyy
4. bře 2011

@neumisa Pokud myslíš ten poslední tak to je vítání občánků.... Vezmou dítě, hoděj ho z ochozu dole ho pár maníků chytne do prostěradla, pak ho podají za sebe do davu a rodiče si vyberou (ale nevím zda vždy to svoje, o tom už tam řeč není... 😅 )
@lantana No kurz sexu, hlavně s tím foťákem a tužkou mě totálně rozebral... Já si vás snad vezmu k porodu, smích perj uvolňuje, tak to by byl jinej fofr 😀
@mitote Ale můžeš se smát však už ti běží výpovědní lhůta 😀 😀 Každopádně u nás taky ovce dělají béééé a kosa mééé, tak teda nevím kde tožiješ?? 😕 😀 😀
@janocka951 Kdyby to bylo tak snadný, tak by to bylo i vtipný... 😉
Takové akrobatické letadlo a za ním plápolající matka bez dechu spojující se s letadlem... Parádní představa 😀

neumisa
4. bře 2011

@mataharyy no tak to je lepší, že jsem to ani neviděla, už tak je mi tenhle týden zle na duši, nemusím se týrat ještě pohledem na video ... dík za objasnění 😉

mitote
4. bře 2011

@mataharyy nahodou ta predstava matky a letadla je nadherna, asi to zacnu propagovat, jako nahrazka za to, ze s nimi nebylo letano v detstvi 😀

@kubaka @neumisa @mataharyy @lantana @janocka951
co takhle si zalozit soukromou skupinku?

mataharyy
4. bře 2011

@mitote S názvem ovečky co dělají mééé? 😀

neumisa
4. bře 2011

@mitote no klidně, jen se obávám, že tady už dlouho nepobudu ... 😀

nady
4. bře 2011

@bera28 neabsolvovala ,ale chci jen říct ačkoliv bych se této metody bála ,že tahle reportáž byla hodně zmanipulovaná ,což vím nejen od oné paní instruktorky ,a ona jinak pomohla spoustě dětem ,a pracuje s dětmi dlouho ,rozhodně není žádná šílenkyně.

mataharyy
4. bře 2011

@neumisa Japato...? Někam se chystáš 😕 😀
@nady Dovolím si nesouhlasit, reportáž možná byla zmanipulovaná, ale já to viděla na vlastní oči i s onou paní instruktorkou a teda brrr... 🤐