Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

elischka
8. únor 2010

křest arabských dětí:
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=19838-uda...

taky síla, adrenalin hned od malička

shaula
8. únor 2010

Další příšernost do sbírky:

https://www.youtube.com/watch?v=A7pijb7_AQ8
lenkavano
8. únor 2010

holky nekoukám nedám to. ☹

nety
8. únor 2010

Leni tohle video jsem si pustila,ale obrečela jsem ho.
Shaulo,tenhle muž by měl být potrestán a tvrdě.

momin
8. únor 2010

Proboha!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢

vitty
8. únor 2010

Koukám, že je to běžná praktika ve spoustě rodin. Nějak mi uniká důvod a taky mě zaráží, že ty děti neblinkají. Klouby, mozek...to bude v budoucnu pacientů. 😒

aleachim
8. únor 2010

lenkavo, taky s nima nesoucítím, ale odebrat jim děti, když i přes tohle to budou třeba skvělé mámy... nevím. Každpopádně o legislativě v téhle oblasti bychom mohly založit novou diskuzi.

aleachim
8. únor 2010

já jsem to dneska viděla poprvé - myslela jsem si, že létání miminek je létání s mimčem v letadle. Tohle jsem fakt nečekala, ale jak se zdá podle těch videí, tak je to docela populární. A že to dělají chlapi mě šokuje, vždyť ty bývají obvykle racionální.

cikilik
8. únor 2010

Magoři,kdyby se ty děti tak mohli hned pomstít!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stači jeden špatný pohyb a dítě má přinejmenší vykloubené rameno,jestli to přežije.
FAKT HRŮZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aleachim
8. únor 2010

poslala jsem to dřív. Chtěla jsem dodat, že můj manžel nechtěl vzít Lucku ani na sáňky, aby nám nevypadla. Ale možná je to jen tím, že u nás jsem já ten blázen.

lenkavano
8. únor 2010

aleachim ty sis dotedka myslela že se tu bavíme o lítání dětí v letadlech?

peroli
8. únor 2010

na tady to video s tím magorem mi už před několika měsíci dávala jedna kamoška odkaz... tehdy jsem to vypla po asi 10 vteřinách... teďka jsem se to už pokusila vydržet a zkoukla ho celý... ale mám úplně slzy v očích a začínám brečet... 😢 😢 😢 😢

aleachim
8. únor 2010

nee, na začátku, když jsem otevírala tu diskusi. 😀 Zas tak blbá ještě nejsem. 🙂

lenkavano
8. únor 2010

aleachim aha tak to jo promin,ale už jsem ze všeho nějak mimo.

aleachim
8. únor 2010

peroli, ten chlap to má místo posilovny, to, že je guma m u kouká z očí.

vitty
8. únor 2010

No když si vezmu to letadlo...mě tam dítě zvracelo téměř pokaždé a to je jinak vcelku odolný 😎
Tohle by asi nerozchodil. ☹

Článek: http://www.vitalia.cz/clanky/pozor-na-bajecne-l...

lenkavano
8. únor 2010

holky napište mi jentak povrchně co v tom videu je.

aleachim
8. únor 2010

lenkavo, v pohodě, rozesmálo mě to (ten tvůj dotaz), jinak uznávám, že je to hrozné a nechutné k tomu. Když vidím ty videa, začínám se přiklánět k tvému názoru, to totiž hraničí s týráním dětí.

lenkavano
8. únor 2010

teda já sem píšu víc jak do hrozných matek,ale nemůžu si fakt pomoct,nemůžu to dostat z hlavy.

aleachim
8. únor 2010

leni, je tam chlap, který hází s miminkem sem a tam a tlemí se u toho, jakoby měl orgasmus. To mimčo je jak hadr na koštěti, teda nebrečí spíš mi přišlo, že nereaguje vůbec.

aleachim
8. únor 2010

musím jít něco dělat, Lucička si mě žádá. Pozitivum této diskuze vidím v tom, že to považujeme za děsné, a že snad když to bude nějaká "maminka" zkoušet, tak jí to snad odradí.

peroli
8. únor 2010

jsem si musela jít pochovat Fifíška a opusinkovat ho a vyobjímat abych se trošku zklidnila.. ☹ ale pořád mi v očích ty slzy stojí...

lenkavano
8. únor 2010

ježiš to je hrozný no koukat nebudu.
aleachim no vidíš a co by se mělo dělat s týranými dětmi?odebrat je trýznitelům.a jsme u toho.

lenkavano
8. únor 2010

aleachim no nakonec z nás budou zase kamarádky. 😉 😀 😀

peroli
8. únor 2010

na ten článek jsem jen mrkla.... ty vole já ji dám takovej rozvoj duše že se jí protočí panenky ludře jedné 😠 😠 (zbytek si domyslete 😅 jinak by mě admini smázli 😅 )

peroli
8. únor 2010

ten prcek v tom videu vypadá skoro jako kdyby neměl kosti... ☹

lenkavano
8. únor 2010

peroli možná by v tomto tématu byly admini schovívavé,ale samozřejmě domýšlíme 😉 😝 😠

aleachim
8. únor 2010

lenkavo, kamarádky z nás mohpu být, i když máme odlišný názor. 😀 😀

lenkavano
8. únor 2010

aleachim 😉

nety
8. únor 2010

Peroli podobná slově mě taky napadaly ☹