Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

artuse
12. únor 2010

berusko, já chodím i na AP diskusi a AP maminky z té konkrétní diskuse s dětmi nelétají, to jen pro upřesnění 😉

artuse
12. únor 2010

soanpe, ok, napsala jsi to, když já zrovna psala příspěvěk, takže ok 😉

lenkavano
12. únor 2010

tak na vyjádření matouše určitě něco je ,ale bohužel jsou tu názory pediatrů a ty mluví úplně jinak.a že sektář musí žít v lese?no to opravdu nemusí.nevím ted co si mám myslet.

zeez
12. únor 2010

Berusko nezlob se na mne, ale odkud beres, ze "vsechny ty AP matky" sic delaji pokusy na vlastnich detech. Kdybys trochu patrala na netu zjistis, ze jsou stejne znepokojene jako vy tady, ale neblijou nadavky hlava-nehlava jako vetsina maminek tady.

lenkavano
12. únor 2010

zeez no já bych blila ale úplně z něčeho jiného.promiň. 😖

artuse
12. únor 2010

zeez tvůj příspěvěk 11:36 přesně tak 😉 holky, vy děláte hrozně unáhlené závěry

a ještě kukněte na otrlé ruské ženy: http://www.shantala.pl/mama/bawki.html

lenkavano
12. únor 2010

artuse už se nebudu na nic koukat,už jsem viděla dost. ☹ 😒

beruska2x
12. únor 2010

to si samozrejme nemyslim ze vsechny letaji ale myslim si ze to dost odporuje te AP technice - delat vse prirozene ne?
vsimliy jste si nekdy ze i zvireci mama necha mlade v brlohu a jde lovit a potravu mu prinese, ze ho netaha za jednu nohu sebou?

smary
12. únor 2010

beruska prepáč, ale tvoj príspevok o AP matkách sa ma dosť dotkol...nevieš, nepoznáš, nesúď!!!
zeez, artuse 😵

ikarkulka
12. únor 2010

všimla jsem si, že beruška hází do jednoho pytle - rusáci jsou podle ní dementní alkoholici a všechny AP matky létají a jsou úplně blbý. opravdu konstruktivní názory.

kveluse zase neviděla nikdy v parku nikoho létat nebo co, tak to prostě zamítne jako nemožnou věc.

neznám = neexistuje. to se to pak diskutuje jedna radost.

a nejlépe to vystihla ewelyne - všechny taky akorát meleme hubou, ale je to tak, v reálném životě máme většinou všechny klapky na očích, držíme hubu a krok. je to tak.

nety
12. únor 2010

Milá Karkulko kdybych držela hubu a krok tak už jsou mé děti v ...ale díky tomu že tu hubu nedržím a nejdu se stádem jsem tam kde jsem .

ikarkulka
12. únor 2010

nety, ano tvoje děti, to je něco jiného. ewelyne mluvila o cizích. opět vůbec nečtete.

artuse
12. únor 2010

lenkavano, jen se klidně podívej, tam ani tak o létání nejde 😉 a právě, když hledáš více a více informací z obou stran mince tématu, tak zjšťuješ, že to asi z té ruské povahy tak něnak vychází...znovu říkám, že nic neobhajuji, ale diskuse mě nebaví, protože si jen přitakáváte, že je to hnus, a právě proto sem ani nepřijde žádná létající matka říct svůj osobní názor, což je možná trochu škoda...diskuse by se tak právě obohatila...

nety
12. únor 2010

Já bych řekla,že jak ewelyne,tak i ty jsi to psala velice obecně.

beruska2x
12. únor 2010

ikarkulka.. kazdy si chrani a bojuje predevsim za sve deti, to je snad normalni, prirozene ne?
co by se podle tebe melo dit?

cizi deti muzes chranit jen tim ze zavolas socialku, kdyz jsou tyrane (osobne to z okoli neznam tak nemam zkusenost) nebo naservirujes matkam info k otevreni oci, spousta lidi nejen ze rizika nezna, ale spis si je nechce priznat...

beruska2x
12. únor 2010

navic vy do toho pletete spoustu jinych veci.. dudliky, kocarky, a ja nevim co vsechno ale to se neda srovnavat, prece musite znat rozdil mezi nevhodnym a nebezpecnym, to jsou nebe a dudy....

lenkavano
12. únor 2010

artuse já bych byla ráda kdyby sem přišla létající matka ,ale byla bych taky ráda ,aby nám to objasnila,aby jsme to pochopily,nebo aby nám řekla co a jak.tady nejde o to že jsme to hned šmahem odsoudily,i přesto sem mohla některá klidně přijít a diskutovat s náma.žádné obhajování,ale vysvětlení toho co my nemůžeme po shlednutí videí pochopit.mě by nedělalo problém sem vlézt i přes negativní reakce.pokud bych proto měla logické vysvětlení klidně bych se tady postavila za létající matky a orodovala.

lenkavano
12. únor 2010

aartuse já bych byla ráda kdyby sem přišla létající matka ,ale byla bych taky ráda ,aby nám to objasnila,aby jsme to pochopily,nebo aby nám řekla co a jak.tady nejde o to že jsme to hned šmahem odsoudily,i přesto sem mohla některá klidně přijít a diskutovat s náma.žádné obhajování,ale vysvětlení toho co my nemůžeme po shlednutí videí pochopit.mě by nedělalo problém sem vlézt i přes negativní reakce.pokud bych proto měla logické vysvětlení klidně bych se tady postavila za létající matky a orodovala.

lenkavano
12. únor 2010

omlouvám se za repete příspěvek 😒

ikarkulka
12. únor 2010

beruško, jak typické.

když zalovím v paměti, tak se mi vybaví, jak vás tu na začátku spousta vykřikovala, že půjde do toho a-centra a rozbije jim tam hubu, profackuje je apod. a kdo z vás tam tedy včera byl?

ano, všechny si chráníte především to svoje. v soukromí každý ví, jak by to udělal (nemusíme chodit daleko, kdejakej taťka doma u televize přesně ví, jak by ve finále ms v hokeji porazil rusáky/kanadu/švédy) a jak by se všema zatočil.
ale jak jde o cizí, a pokud to nějak neovlivní vás samotné, tak to je najednou ticho po pěšině.

ikarkulka
12. únor 2010

lenkavano, to je už opravdu směšné. po všech konkrétně tvých příspěvcích napíšeš něco takového. 🙂 měníš názory jak ponožky a nevidíš si do pusy, nezlob se na mě. tenhle poslední příspěvek totiž protiřečí všemu, co jsi sem dosud napsala.

máte pravdu, tohle téma už dávno není o létání dětí a já k tomu taky přispívám, takže toho taky radši nechám. stejně tu ani jedna ani druhá nic nevyřešíme, protože jsme to vlastně od začátku ani neměly v plánu. všichni tu řekly svůj názor a tím to končí.

artuse
12. únor 2010

lenkavano, myslím, že létající matka by to tady měla skutečně velmi těžké, stačí si přečíst ty celkem vulgární příspěvky a celou úroveň diskuse, myslím, že to tady není otevřeno opozici...

jo holky pražandy, proč jste některá nezašla do toho A-centra na létání kouknout čistě z vědeckých důvodů? 😅

beruska2x
12. únor 2010

no, vzhledem k tomu ze to mam pres 100km bych o tom ani neuvazovala a mluvit za druhe opravdu nebudu...

vidis a presne o tom mluvim v hokeji jde o nervy ale ne o zivot a o zdravi (vetsinou teda) ale prava nekoho kdo se nemuze sam ozvat by mmela byt legislativne osetrena a myslim ze to je to, o co tu vetsine holek jde, aby se stanovila hranice .. jak je mozny s jinym clovekem nakladat a jak uz ne...

opet pletes hrusky a jabka

lenkavano
12. únor 2010

ikarkulka já už na tebe nechtěla reagovat ale mě to prostě nedá.jako fakt nechápu tvé napadání,ale co semě nejvíc dotklo je tvá poslední věta.zaklepej si prosím s hlavou .kdo tady nepochopil celou diskuzi jsi očividně ty.je mi z tebe smutno.

ikarkulka
12. únor 2010

nepletu, beruško, nepletu. a myslím, že kdo chce, ten to naprosto jasně pochopil.

lenkavano
12. únor 2010

ik mám na mysli tvůj příspěvek 12.05
a myslím že si vůbec neprotiřečím to že někoho nazvu krávou nebo bestií ještě neznamená že by sem nemohl někdo přijít a vyvést mě z omylu.byla bych fakt i ráda už jen kvůli těm dětem.

nety
12. únor 2010

Ikarkulko a myslíš že kdby se slova proměnily v činy bylo by to ku prospěchu??Násilím se ještě nikdy nic nevyřešilo a mnohé z nás byly po shlédnutí reportáže tak natlakované,že to prostě muselo ven.A to že bojujeme"od počítače"...vem si kolik lidí se spojilo,kolik lidí bylo osobně podat žalobu na Polici Čr a díky tomu se celá ta šílenost prošetřuje.
čím více lidí se toto dozví,tím lépe.

lenkavano
12. únor 2010

a věř že kdybych byla z prahy určitě bych tam šla.

zzuzca
12. únor 2010

ikarkulka,

hlasim sa ze som pochopila 🙂

nety
12. únor 2010

A pokud bych osobně nějakou takovou maminku znala,asi bych jí nějaké to ostré slovo řekla.