Levné prádlo ano či ne? Ovlivňuje cena kvalitu?

tomana23
6. čer 2013

Ahoj Holky, kde nakupujete spodní prádlo? Myslíte si že cena ovlivňuje kvalitu....máte zkušenosti s nějakými e-shopy?

zamilovanadonej
6. čer 2013

@tomana23 Pokud pro sebe a gaťky, tak mimo několika značkových krajkových kalhotek vedou ťamani, aneb bavlněným spoďárům za 29 kč se nic nevyrovná...Pohodlí, a není škoda je vyhodit 😀

anina32
6. čer 2013

Dnes založený nick, aby to zase nebyl nějaký fake 😕

tomana23
autor
6. čer 2013

ne není to fake 🙂
upřímně po ťamanech se mi nechce moc poběhávat, je však pravda, že to u nich moc nestojí.
Známá mi doporučila kalhotky-podprsenky.cz tak jestli neznáte něco podobnýho. Mám zkušenosti jen s bonprixem - tam mi to většinou nesedělo...

lv
6. čer 2013

obyčejné v lídlu..

janaj0
6. čer 2013

@tomana23 tak na těch doporučených stránkách máte předražené vietnamské věci. Takže tam bych nenakupovala, radši bych si k nim došla 😉

monad
7. čer 2013

to máš jedno hele, ono se to stejně šije všechno v číně... po eshopech mám namysli... kvalitní jedině hodně drahý spodní prádlo... 😉

tomana23
autor
3. črc 2013

ahoj, tak jsem vyzkoušela nakoupit v tom e-shopu na spodní prádlo. 24.6. jsme objednala a 25.6. jsem měla prádlo doma. Vzala jsme si toho víc abych měla dopravu zdarma nad 999,- překvapilo mě, že vše co mi přišlo mě sedělo.
Posílám typ na dobrou sportovní podprsenku, vzala jsem si je i v jiných barvách a jsou super. Nosím po doma i na běhání a posilovnu.

http://www.kalhotky-podprsenky.cz/podprsenky-11...

salomee
3. črc 2013

Zrovna jsem nakoupila asi pět různých podprsenek po netu ...a příště asi raději osobní nákup, všechno stejná velikost dle značení, ale ve skutečnosti každá jiná.. Ta, co vypadá největší, z té mi při chůzi vypadává “vybavení “, pod oblečením ty hrbolky přes okraj podprdy nevypadají nic moc a spravovat to furt je děs (koupená z bazaru, ale nepoužitá, původně z Makra)..Pak mám jednu z levnějších z Quelle, ta je spíš menší a moc toho nepodepře...no na nic si nehraje, to je fakt. Můj favorit- krásně tvarovaná, ač jsem se bála, že bude malá, tak krásně sedí, nikde nic nevyčnívá, žádný boule: zn. Triumph..takže tady se osvědčilo připlatit. Od vietnamců jsou občas dobré takové ty obyč. hladké s kosticí bez švu přes prsa...bez vycpávek...a za pár korun.
Stejně bych ale potřebovala tu paní, jak vždy radila v Nahá jsi krásná, aby mi řekla, jakou mám velikost vlastně🙂.