Levnější přebalovací deska na pračku. Kde ji seženu?

kachnik
15. led 2008

Ahoj holky, nemáte některá typ, kde sehnat levnější nějakou podobnou přebalovací desku, která by šla na pračku? Tady přikládám, co se mi povedlo najít: http://www.detskagalaxie.cz/?c=detail&id=2157
Mám tam zatím tu molitanovou desku, ale mám strach, až se malej začne vrtět, tak aby to nespadlo, dřevěná by se dala pevněji zajistit a navíc to má ty rantlíky. Díky předem.

zuzik.3
15. led 2008

Kachnik, já jsem si nechala udělat desku na míru u stolaře. Je velká 80x90 a stálo to 600. Na tom odkazu mě to přijde zbytečně drahé.

zanetka82
15. led 2008

ja si koupila v Ikei podlošku byla nafukovací měla i krajnice nafukovací ve vnitř měla molitan aby nestudila. stala kolem 300 kč, byla super

schnek
15. led 2008

my jsme si nechávali dělat nástavec na prádelník v učňovský truhlárně a super. Dali jsme 1200

pucik
15. led 2008

ahojky, my máme přebalovák,ale potřebovalijsme ještě na pračku, dkž jsem ho přendalvali, máme pod tím totiž vaničku a taky máme ten z ikey nafukovací, stál 149 Kč a je fakt super, je měkký a snadno přenositelný a danuška je na něm taky spokojenej, tak můžeu doporučit a vejde se tam v pohodě na tu pračku 🙂 😉

niega
15. led 2008

Já mám přebalovací podložku z Ikea za 150 Kč, jako Pucik. Tu mám položenou přímo na pračce (mám s předním plněním slim, je to akorát). Nafukovací okraje jsou fajn, podložka je krásně měkoučká. Ovšem dovoluji si odhadnout, že sebelepší podložka nezabrání obratnému miminku, aby se neskutálelo. Náš Edík se teď otáčí pořád, pořád, pořád, takže je lepší milou podložku šoupnout na zem a přebalit ho na zemi. Jinak riskuju, že mi sletí 😖 .

schnek
15. led 2008

jj, souhlas, ta nafukovací Ikea je prima. Používáme jí při cestování 😉