Lidl. Co tam máte rádi?

ia.
5. únor 2012

ahoj holky,
otevřela jsem téma s názvem Lidl. Moc ráda tam nakupuju, jsou tam vysoce kvalitní potraviny a taky takové "vychytávky", na které občas přijdu, jako třeba vlhčené ubrousky, kterýma utírám kuchyňskou linku, záchod apod. Miluju jejich šunky s vysokým obsahem masa, sýry apod. Chtěla bych vědět, co ještě máte rády v lidlu, resp. s čím máte dobrou zkušenost co se týká kvality? já tam kupuju hodně lososové filety, jsou úžasné, těsto na pizzu, listové těsto, toal. papír, ubrousky, a tak. Nekupuju tam maso, pže jsem si na etiketě přečetla, že je z polska a to mi vadí.

speedygon
3. dub 2013

V Lidlu nedáme dopustit na některé druhy zmrzlin za skvělou cenu, mají taky krásně voňavé sprchové gely za super cenu(1l za 39Kč tuším,zn Cien) a některé jogurty ovocné...víc mě nenapadá 😀

fidac
7. dub 2013

Holky nemáte náhodou některá pekárnu z Lidlu???nebyly byste tak hodná některá anenaskenovala mě návod prosím??? 🙂

kotito
11. kvě 2013

Z W5 doporučuji pěnovej čistič na okna .... bez leštěni za minutku hotovo!

babulinkab
11. kvě 2013

kupujeme šunku, párky (značka Dulano), mají i Pikok, ale ten dopadl špatně v testech
rybí prsty
hořčici, rajčatový protlak Mikado
poslední dobou kupujeme i sýry - korbáčiky
houskový knedlík
listové těsto
dále oblečení, občas boty, manžel si tam kupuje různý nářadí

maximka33
18. kvě 2013

v Lildu nakupuju ráda, znám ho z Irska, tam je taky dost oblíbený. důchodci ráno před akcí stáli taky před vchodem. hodně jsem se inspirovala výsledky Dtestu, kde velice dobře vychází rybí prsty Ocean Trade, kečup Mikado, majonéza Mikado. kupujeme i těstoviny, rýži basmati v akci,šunku Dulano, aspikovou misku, protlaky. hodně i oblečení a spotřební zboží. je super, že není problém s výměnou či vrácením otevřeného zboží. ráda se naučím kupovat další věci 🙂 zkusím určitě chlazené těsto na pizzu a sýr Brie i ten čistič W5.

maximka33
18. kvě 2013

a ještě masové konzervy PIkok - něco jako lančmít, vyšel nejlíp v pořadu Peklo na talíři.

salomee
18. kvě 2013

Mám ráda jejich pesto, tu nebalenou vánočku, řecký jogurt, to jejich zahuštěné mléko v tubě- úplně jak Salko a Pikao...no a jinak nic moc, Týdenní nákup potravin já tam prostě udělat nedokážu...bohužel Lidl máme blízko, zbytek je daleko, kterýkoliv jiný bych brala víc.

berynka
19. kvě 2013

Můžu ještě doporučit uzeniny, jejich jogurty, nakládaný sýr (hermelín, má dobrý nálev) a vytahovací ubrousky 😉, částečně nedoporučuji ovoce a zeleninu.

maximka33
18. črc 2014

obnovuji totto téma. našla jsem tam smetanový jogurt s 10 % tuku 500 ml asi za dvacku. dá se jíst jen tak jako zakysaná smetana, jako dezert nebo namíchat s méně tučným.. je to lahoda.

maximka33
18. črc 2014

obnovuji totto téma. našla jsem tam smetanový jogurt s 10 % tuku 500 ml asi za dvacku. dá se jíst jen tak jako zakysaná smetana, jako dezert nebo namíchat s méně tučným.. je to lahoda.

leonakv
18. črc 2014

Jéééé do Lidlu taky občas zajdu, manžel miluje jejich donuty s cukrem, kupovala jsem i nějaké čističe W5 ale nic moc, obzvlášť ty na WC, výborný je sýr Gorgonzola, rybí prsty a samozřejmě denní a noční krém Q10 ten dopadl v DTestu úplně nejlíp, kus stojí 60Kč a je naprosto perfektní 🙂 škoda jen že ho mají skoro pořád vyprodaný, už mi dochází. A co prací prášky, máte někdo zkušenost?

leonakv
18. črc 2014

jo a ještě je výborné slunečnicové semínko pražené solené jen tak na mlsku k TV a máme i malou komodu na hračky s vlkem, je moc krásná a praktická 🙂

maximka33
26. črc 2014

@leonakv jo prášek používám ten jejich na barevné, a na bílé s marseilleským mýdlem. taky kdysi vyšly dobře v Dtestu a nejsou předražené. ten sýr musím zkusit, rybí prsty taky jen od nich.

maximka33
26. črc 2014

@leonakv fakt jsou tak dobré ty krémy? to jsem ještě nezkoušeela.

helcenka
26. črc 2014

@maximka33 - o těch krémech jsem také slyšela a v Dtestu jsem to pročetla. Krémy Q10 proti vrástkám z Lidlu se umístili na prvním místě tuším skoro srovnatelně s Eucerinem proti vráskám, který je nesrovnatelně dražší. Také dětský opalovací krém z Lidlu byl teď v červencovém Dtestu na prvním místě ještě s jedním nebo byly těsně za sebou.
Tak jsem si je tam chtěla taky koupit a vyzkoušet, protože už přeci jen mě nějaká ta vráska zkrášlila tvář, jenže jak píše @leonakv, tak je nemají a kdy budou, to je prý neví...
A ty prací prášky jsou dobré? Já jsem vyzkoušela kde co a zatím jsem spokojená s práškem z DM...
A ty rybí prsty taky vyzkouším.

maximka33
26. črc 2014

@helcenka jo mám prášek na bílé a teď právě gel Formil na barevné, mají akci, vychází to litr pod čtyřicet korun. jo ten opalovák 50 chci taky zkusit.

zuzume
16. zář 2014

prosiiim kto by mi v lidli kupil kufrik na stikeez?

texetka
17. zář 2014

V Lidlu skoro nic nekupuji, nevyhovuje mi jejich - jak to říci - kultura nákupu ? Mám ráda věci na váhu - sýry, uzeniny , maso tady vše mají jen balené . Zeleninu mají snad jen po velkých balení - třeba mrkev ☹
Když tam už jdu , tak koupím tvaroh , nějaké pečivo a rozinky v čokoládě - na těch ulítávám 🙂 Prostě tam svačinu, ale jinak nakupujeme jinde.
Muž má ale z Lidlu nějaké oblečení na kolo a je spokojený.

texetka
17. zář 2014

@kotito Opravdu bez leštění ? Jestli jo, tak tam z práce skočím a vyzkouším. Chystám se na okna a je to moje noční můra , aby byla bez šmouh a abych u toho netrávila mládí :-/

kotito
17. zář 2014

@texetka ano je to perfektní

texetka
23. zář 2014

@kotito tak jsem zakoupila, vyzkoušela a musím jen poděkovat. Fakt paráda!

kotito
23. zář 2014

@texetka bezva 🙂

maximka33
23. zář 2014

@kotito a je ten čistič i na tv nebo jen na sklo?

aaa
23. zář 2014

@texetka Taky ho mám připravený a chystám se na okna, jsem zvědavá 🙂

kotito
23. zář 2014

@maximka33 myslím jen na sklo, ani zrcadla tím nedělám 🙂

punky
23. zář 2014

v lidlu nakupujeme casto jen mi trochu vadi ze tam nemaji zdravejsi potraviny,tofu,soju,ryzove sojove mleko,vice lustenin atd.jinak ho meme radi 😉

sasanka033
23. zář 2014

nakupujeme tam: zitno-psenicky chleb se slunecnicovymi seminky, ruznou zeleninu, kterou maji vybornou, lepsi jsem nikde nevidela, sunku (vysoky obsah masa), syry - platkove, mozzarelu a balkan, lasagne, termixy, dezerty, v akci - tiramisu a pannacotu, recke pochoutky - plnena rajcata, papriky.. dale olivy, testoviny, mandle, smetanky do kafe, vejce, z drogerie pak velka baleni sprchacu, kterymi naplnim davkovacna mydlo na umyvadle, odlicovaci tampony, kapesnicky v krabici i balene a ted jsem koupila a vyzkousela (vysel v testech jako nejlepsi) jejich sampon znacky Cien a je super!

ema_dvor
24. zář 2014

Nevýhoda Lidlu je pro mě zelenina, velké balení, ale teď jsem začala kupovat kysané zelí a je skvělé, má chuť, na rozdíl od jiných 🙂

hany_bany
24. zář 2014

Já mám nejradší francouzské, řecké a italské týdny 🙂
pak taky kupuji ovesné kaše, francouzský kamembert, rajčatové omáčky na těstoviny, těstoviny
z chlazených pak občas paštiky, pomazánky (např. lososová), sledě v hořčičné omáčce, šunkový závitek s křenem, schwarzwaldskou šunku, listové těsto, tvarohy, ...
jo a francouzská vína 🙂
dobrou pověst má ta jejich kosmetika, ale ještě jsem nezkoušela.

martula02
24. zář 2014

Momentalne ujizdime vsichni na buchtach z dopekarny, konkretne tvarohove 🙂