Lidl. Co tam máte rádi?

ia.
5. únor 2012

ahoj holky,
otevřela jsem téma s názvem Lidl. Moc ráda tam nakupuju, jsou tam vysoce kvalitní potraviny a taky takové "vychytávky", na které občas přijdu, jako třeba vlhčené ubrousky, kterýma utírám kuchyňskou linku, záchod apod. Miluju jejich šunky s vysokým obsahem masa, sýry apod. Chtěla bych vědět, co ještě máte rády v lidlu, resp. s čím máte dobrou zkušenost co se týká kvality? já tam kupuju hodně lososové filety, jsou úžasné, těsto na pizzu, listové těsto, toal. papír, ubrousky, a tak. Nekupuju tam maso, pže jsem si na etiketě přečetla, že je z polska a to mi vadí.

mamkamarketa
5. únor 2012

ahoj, do lidlu jedeme zitra-pro tu knihovnu a svetlo 😀
pry jim dopadl dobre v Dtestu kecup a rybi prsty, teda nekupuju ani jedno...
sunky maji bezkonkurencni,maso bych tam nekoupila,na to jsem moc vybirava 😅
testo na pizzu si delam doma, jeste tam si manza kupuje skrob ve spreji-na zehleni kosil.
pry bezvane dopadl v testech i ten jejich praci prasek,ale jaksi nemam odvahu ho zkusit 😅
@ia.

mamkamarketa
6. únor 2012

@ia. jinak koukala jsem na toho lososa a teda toho bych nekoupila 😒

ia.
autor
6. únor 2012

@mamkamarketa prací prášek jsem taky nezkoušela, ale tablety do myčky mají taky supr a za bezva cenu. Rybí prsty nejíme, ale zkusím kečup, díky 😉
hele a proč ne toho lososa,pže je mražený? jako nám chutná hodně a když ho rozmrazím, žádná voda, fakt krásné filety...

mamkamarketa
6. únor 2012

@to,ze je mrazeny mi nevadi. vadi mi,ze je z umeleho chovu. umele chovy na lososy to je hnus. krmi je ATB a hormony 😖 takze ja kupuju morsky ryby vyloveny z more. ryby kupuju v Marks&Spencer
tablety do mycky,jo? fakt jsou dobry? bych mohla zkusit. jeste pouzivam ten penovy cistic wc,to je taky dobra vec

verbalinka
6. únor 2012

ahoj, občas do lidlu taky zajdu, ale ten jejich kečup mi vůbec nechutnal, takže kupuju ty klasický nezdravý, bez rajčat 😀 Ale jíme ho fakt málo, tak to neřeším. Z lidlu mám ještě gel na praní s marseilským mýdlem a hezky voní a normálně pere. Ale třeba manželovy špinavé kalhoty vypral až persil. Ale pro vyprání běžně špinavých věcí je dobrý. Na tablety se chystám, až mi doma dojdou. A šunky mají super 🙂

helcenka
6. únor 2012

My tam taky čas od času zajedeme. Kupuju tam hlavně šunky - ty jsou super s vysokým podílem masa, pak sýry, různé gyg. potřeby jako je toaleťák, kuch. utěrky, houbičky na nádobí.., pak ovoce a zeleninu, pak ten rajčatový protlak, co není protlak a je opravdu z rajčat - nevím, jak se jmenuje. A pak taky manžel si tam kupuje nějaké mňamky, když mají např. mexické, italské, francouzské a jiné dny... Jo a já jsem schopná zblajznout celej pytlík rozinek v čokoládě na posezení.
Co tam ale nekupuju je kosmetika a pleny a maso. Po plenách se syn opupínkoval a kosmetice moc nevěřím, protože mám s dětma citlivou pokožku, tak používáme speciální. Maso kupuju u řezníka.
A teď si už nemůžu ani vzpomenout, co tam vlastně všechno kupuju, takže až tam příště vyrazím, tak napíšu všechno, co jsem koupila... 😀 😀 😀

ia.
autor
7. únor 2012

@mamkamarketa fakt jo? tak to jsem s tím lososem nevěděla...ale oni tam právě mají dva druhy mraž. lososa. Jeden je právě z toho uměl. chovu a druhý je přímo z moře....
tablety do myčky fakt supr. Kupuju W5 All in 1, na obrázku je ta tableta ze tří barev, je jich tam 40 a stojí 99 a fakt jsem spokojená, všechno čisté, naleštěné, spokojenost velká.

@helcenka tak ty rozinky v čokoládě sežeru na posezení do několika minut 😀 z kosmetiky kupuju jen tekuté mýdlo, je na dolním záchodě, papírové ubrousky, a malýmu jsem zkusila koupit dětskou pastu. Maso taky u řezníka...polské maso bych nekoupila ani v nouzi největší 😀

helcenka
7. únor 2012

@ia. - tablety do myčky taky příště zkusím koupit, přemýšlela jsem i o tom pracím prášku, ale neznám nikoho, kdo ho používá. Já musím některé prádlo předpírat žlučovým mýdlem, aby vůbec pustilo (odolné skvrny ze školky, manželovo oblečení ze zahrady...) a někdy ani tak nepustí. Měla jsem ale ten čistič myčky a výsledek mi přišel stejný jako u jiných čističů, které když nejsou v "akci", tak jsou pěkně drahé. 😉

bachovyesence
7. únor 2012

Začala jsem tam nakupovat nedávno. Mají tam občas zajímavé věci nepotravinové. Minule jsem koupila laminovačku za 400 kč. Jinak výborné už zmiňované šunky.
to nepotravinové zboží mají vždycky tady: www.lidl.cz

weri1
12. únor 2012

@ia. prášek na praní formil je prej dobrej, ale já ho nekupuji 🙂

weri1
12. únor 2012

jinak mě chutná džem....teď si nevzpomenu na název
jinak tam kupuji ovoce zeleninu, šunku, vlhčené ubrousky,,,,nic víc jsem zatím nezkoumala

verde198
13. únor 2012

Ahoj, ja jsem se teda odvazila a koupila prasek na prani a zatim pere dobre. Jen vune nic moc, ale ta stejne za den vyprcha 😎 Pred tim jsem pouzivala Persil.

timbouctou
13. únor 2012

@mamkamarketa v marks a spenceru mají ryby?? A kde?

My kupujem v lidlu marmelády, mají vysoký podíl ovoce a jsou výborné. Pak ovoce a zeleninu, chlebové směsi a kapesníky 😀 těch spotřebujem spoustu 😀 a mají tam úúúplně nejlepší tousťák. No a freeway kolu, když se u nás slaví, tak jí vypijem dost. Na praní nám nejlíp vyhovuje gel Persil, prášek nám moc nepere, máme tvrdou vodu. A plíny tam taky nekupujem, v žádném případě se tu neshoduje kvalita s cenou. V lepší kvalitě a levnější jsou zelené Tesco Essencials.

weri1
14. únor 2012

@verde198 tak já peru v persilu a prádlo mi voní krásně pořád i když si ho obleču třeba za 3 dny

alti
15. únor 2012

Tak já v lidlu beru ovoce, zeleninu, drogérku na WC (jsem spokojená s tabletama do WC jak s těma do nádržky, tak do mísy), tablety do myčky jsou dobré, ale když potřebuji na hodně mastné přidávám kapku jaru nebo dám ty jarové tablety ty spec. jsou nejlepší. Kupuji i tablety do pračky, prací prášek mě zklamal po vyzkoušení všech novinek se vždy vracím k persilu. Jinak směsy na chleba jsou bezkonkurenční. Koupila jsem i jejich pekárnu na chleba Silver Crest a super pěju jen chválu. Taky kupuji oblečení pro děti - ty německé a různé vychytávky v akcích. Máme rádi i ty jejich rybičky se zeleninou ty velké. Jak mají v akci (americké dny) marschmellow bílé ty letím nakoupit - dělám z nich potahovku na dorty a džemy. Taky jejich velké bílé jogurty jsou perfektní do krémů ap. Určitě je to dobrý diskont! 😉

mamkamarketa
15. únor 2012

@timbouctou treba na adndelu ma Marks&Spencer velky vyber mrazenych jidel (i tech ryb) vlastni pekarnu. fakt doporucuju.

tumela
15. únor 2012

Ahoj holky, já občas v Lidlu také nakupuji, mám ráda jejich marmelády Maribel, ty jsou bezkonkurenční, používám jejich tablety do myčky, třívrstvý toaleťák, šunky a sýry mají výborné a také jsem minule koupila kysané zelí v plechovce a to je taky super. Také mají dobré slané bramborové lupínky v modrém pytlíku cca za 13 Kč myslím 😉 A miluju jejich teplé čokoládové kroasantíky z pekárny a bagetky 😉

babulinkab
15. únor 2012

sice tam moc nenakupujeme, ale tento týden jsme koupili skříňky do koupelny a myslím, že za tu cenu jsou dobrý a minulý týden sekáček silver crest, taky docela dobrej

timbouctou
15. únor 2012

no jo, zapomněla jsem skřínku do klučičího pokojíku, s vlkem 😀 a taky dokonalý popcorn 😉

@mamkamarketa díky, rozhodně to omrknu. Taky máme rádi rybišky, hlavně lososa, a tady se nedá sehnat slušný za slušnou cenu.

medakote
16. únor 2012

Já v Lidlu kupuju šlehačku, takový hranatý papírový kelímek, dobře se mi šlehá a cenově vychází docela dobře. Chodím tam občas na ovoce a zeleninu a taky mám ráda ty tematické světové týdny. Jinak jsou docela dobré těstoviny (zelený obal,myslím značka Combino). Potrpíme si na kvalitní, ale ty bývají dost drahé a tyhle se nám na tu cenu zdají poměrně dobré. Se šunkou souhlasím, mám ráda jejich Kladenskou. Pak ještě sýr (Brie 200g, vychází to teď snad levněji než Hermelín a je také dobrý. A arašídy pro manžela. No a občas něco z nepotravinových věcí.

ia.
autor
16. únor 2012

dneska jsme byli zase v Lidlu a koupili jsme multicereální chleba, je fakt bezkonkurenční. Je to taková kostka. Fakt výborný, teď ho mají v akci, a mají i výborné takové tmavé bagetky cereální. Jinak šlehačku taky kupuju, od Pilose, fakt paráda. Manža si i pochvaluje uzené šproty a makrelu, má to rád. Jj ty zelené těstoviny jsou supr...

berynka
16. únor 2012

Já Lidl nikdy moc nemusela 😅, ale od té doby, co vedle práce máme Lidl centrálu s jejich vzorovou prodejnou, tak jsem nadšená 😉 . Jednak je tam neskutečně čisto, všechno skvěle označené a zásobené jedna radost 🙂 . Oblíbila jsem si jejich uzeniny a jogurty, moc dobré jsou koblihy s borůvkovou náplní a zelený čaj s citrónem Siti (teď je zrovna v akci). A rozpustné kafe 2 v 1 mají za 20, které třeba od Jakobs už stojí skoro 50Ká a chuť stejná 😝.
Líbilo se mi tam i dětské oblečení. Už před časem jsem nakoupila oboustranné fixy, velký skicák a papírové krabice s obrázky.

domule
21. únor 2013

Já mám Lidl přímo na proti baráku a nakupuji tam skotŕo každý den 🙂 Určitě bych doporučila mražené bagety do trouby nebo těsto na pizzu... oblečení tam mají také pěkné 😉 Šunku tu máme nejraději kuřecí a bratr zbožňuje energetické drinky 😉 😝 Ale výběr a ceny mají opravdu lákavé 🙂

consti
24. únor 2013

Já do Lidlu nikdy moc nechodila, teď se tam občas stavíme s kolegy. Co mi tam vyhovuje je to, že tam nehraje žádná příšerná hudba.. 😀 a pak různé zboží, co mají vždy v tom prostředku (oblečení a tak, tam se dá občas narazit na něco levného a kvalitního). Jinak z jídla nic extra, max. tu šunku, ale já veškeré uzeniny a maso kupuji v řeznictví, ne v supermarketech. Mléko Pilos jsem ochutnala jednou a nechutná mi, připadá mi, že má takovou zvláštní příchuť. Občas tam koupím zeleninu, tu mají většinou dobrou a velký výběr. Jinak studuji dost etikety a podezřele levné zboží většinou neobsahuje nic moc kvalitního. Jsou ale výjimky, posledně jsem tam koupila nakládaná sušená rajčata za pár korun a dobré. Drogerii tam nekupuji, to vám zase dám tip na dm, tam kupuji značku Denk mit a maximální spokojenost. Tablety do myčky, prášek na praní, aviváže, wc bloky, vše mnohonásobně levnější než ostatní značky a a kvalita super. Často vyhrávají nezávislé testy 😉.

bbberta
26. únor 2013

sunka me teda nenapadla, ale to asi proto, ze obecne uzeniny u nas moc nefrci. kupuji tam rada bile jogurty (nevite nekdo, jak je to s kvalitou pilosu? matne si pamatuji, ze by meli byt ok - podobne holandii a chocenaku??), ten baleny chleba - mnam, syry, i obcas detske obleceni a spokojenost. diky za tip s protlakem a marmeladami, omrknu.

fidac
2. dub 2013

Mě Lidl nebyl nikdy moc sympatický, ale teď co pozoruju testy potravin, tak tam mají většinou hodně kvalitní potraviny....takže tam sem tam zajdu...co tam většinou nakupuju, tak právě ten kečup, protože je opravdu výborný, zrnkovou kávu - mívají tam Lavazzu za dobrou cenu, taky jsem tam koupila domácí pekárnu a někdy i oblečení...ale třeba i výborné sýry, ale ty je potřeba teda dost vybírat, třeba ty tavené bych tam nekoupila nikdy, protože mamka pracuje v mlékárně, kde pro Lidl tyto sýry dělají a prej je to něco jako odpad...ale jinak jsem dost spokojená... 🙂

llluckaaa
2. dub 2013

Taky jsem byla k Lidlu hodně nedůvěřivá, ale v poslední době jsem se naučila v něm některé věci kupovat. Takže do Lidlu vyrážíme obvykle pro toto: ovesné vločky, šunka, tvrdé sýry, mozzarela, kešu oříšky, máslové tyčinky, čokoláda na vaření, rozinky, mandle, jogurty.
Na zkoušku jsem vzala pleny a hlásím, že dobré 😉 A mám od nich i cyklistický dres. Mám na zkoušku i lososa, ale zatím je v lednici. A mají i docela dobrou zeleninu a ovoce - aspoň v porovnání s ostatními supermarkety u nás ve městě.

lv
2. dub 2013

oblíbené - chlazené listové těsto, Grana Padano sýr, mažená kukuřice, Formil prací gel /na běžné prádlo, trička po 1dni, ne hodně špinavé/, šunky s hodně masem, čistící ubrousky na úklid, jo a holky nemají už ty tablety do myčky 3v1, jen obyč., ke kterým se musí přilévat leštidlo a sůl a to mi nevyhovuje. Neviděla jste je některá?

oqoq
2. dub 2013

oblíbené - Extra silný čistič W5 (i 40 let stará koupelna s extrémně tvrdou vodou vypadá konečně slušně 🙂), prací prášky Formil (na bílé i barevné), chlebové směsi, šunky Dulano, čokoláda na vaření (200g s německým nápisem v béžovém obalu), bazalkové pesto, listové těsto, v létě vanilková zmrzlina ...
Z domu mám nejblíž Lidl, tak nakupuju hlavně tam.

janapavlik
3. dub 2013

Také kupuji čistič W5 (bezvadná je pěna na trouby), perfektní ústní voda (je bez alkoholu a vyšla v testech slušně), lososa, ale toho dražšího, je lepší, zmrzlinu, kečup a samozřejně sezónní věci - nedávno jsme si koupili trekingové hole, povlečení atd...