Liposukce a korekce břicha. Máte zkušenost?

micanek
11. led 2009

Ahojky Holky.
Po porodu jsem se rozhodla, že si nechám udělat liposukci a korekci břichá. Máte některá prosím skušenost.
Díky za odpověď.

markytkaaa
13. led 2009

nikka.vo: ono když se nad tím tak zamyslíš, tak to vůbec těžké není ... jíst často po malých porcích, mít dostatek pohybu ... jenže je to strašně moc o vůli, odříkání a dřině a to prostě né každá snese ...
Já nemluvím za vyžle ... já sama jsem macanda, flaxu mám taky, klokaní kapsu též ... mám po císaři, takže je celkem na houby pořádně cvičit břišáky, když jizva táhne ... Ale snažím se ... chci se pokusit s tím nejdřív něco udělat sama, než bych si lehla pod kudlu zvlášť když chci ještě děti ...
Já měla nedávno 23 ... do třicítky bych ráda loupla druhýho kouska a pak možná to třetí 🙂

PS: Až budu mít po dětech ... tak počítám s úpravou prsou ... určitě zmenšit a vytvarovat i kdybych si na to měla půjčit 😉

nikka.vo
13. led 2009

markytkaaa, ty jseš jedna z těch šťastných, co vůli a výdrž má, to ti přeju. Samozřejmě ,že je to v podstatě snadné, ale jak už jsi řekla - jak pro koho. Kdyby to bylo tak jednoduché přestat jíst velké porce, donutit se jíst častěji, sportovat, přestat kouřit, přestat brát dorgy, pít alkohol apod (zahrnuju do toho schválně i návykové látky, protože podle mě je člověk závislák i na jídle a na čokoládě 😉 jen samo v menší míře než na drogách a tak) tak by na tom světě bylo krásně 🙂 a všichni s krásnou postavou 😵 😅

Věc druhá, že micanek to cvičením nespraví a třetí , že znám spustu lidí, který cvičí na břicho a nepomáhá to... 😕

Ale je jasný, že je asi škoda vůbec nezkusit hubnout a zpevnit tělo a rovnou jít pod kudlu (netýká se micanka, ta nemůže).

Věkově jsme na tom skoro stejně, mě bude v únoru 24 a jsem ze své postavy nešťastná, když se koukám na fotky před těhotenstvím, na to ploché břicho, tak bych brečelo ☹ vim že takový už nikdy mít nebudu 😠 Ale protože mě to fakt trápí, tak držím dietu a fakt nehřešim a věřim si, už jednou jsem se o to kdysi pokoušela a nevydržela jsem, ale už jsem se na sebe pořádně naštvala, všude vyklábosila že budu hubnout a teď by mi byla i hanba to nevydržet 🙂 Naopak se těšim až řeknu těm lidem, kteří nevěřili, že to zvládnu, moje výsledky 🙂

Micanek, zkus se kouknout na diskuzi o 90 denní dietě, fakt to zabírá, už po týdnu mám 2 kila dole, ikdyby to byla zatím jen voda, tak to prostě zabírá a za chvíli to půjde doufám dolu všechno 🙂

Tak se mějte

janca.k
13. led 2009

Mic a na kterou kliniku by jsi šla? Nezkoušela jsi se na tu cenu poptat i na jiných klinikách? V Brně jich jsou mraky, třeba to někde budou dělat levněji..ale počkej až po druhým mimi...nebo na mě 😀

anngie
13. led 2009

zdar, mic já už ti svůj názor napsala. tak když nemůžeš sportovat co takhle zkusit pilates nebo power jogu? s power jogou mám zkušenosti a když budeš cvičit pravidelně tak se dostaví výsledek - zpevnění postavy a taky se super protáhneš, hlavně zkrácený svaly. A zdravá strava...jedno bez druhého nejde. No a břicho bych si nechala "opravit" až po dětech. Mě taky zůstal pěknej špek na břiše, snažím se ho zhubnout a stejně bude ještě jedno mimi a pak třeba budeme za vodou a budu si moct dovolit operaci i když teda já pro tyhlety zákroky nejsem. To už bych fakt musela vypadat strašně abych se uchýlila k operaci. A to jsem holky starší než vy, je mi 31 let. Jenže ona krásná postava taky neni všechno že 😉

micanek
autor
14. led 2009

Janiá ... tady na tuhle ...www.bodyestet.cz ... ale určo mrknu i jinam.

Nikka. na tu dietu určo mrknu ... ale jednou jsem držela tu mléčnou ... zhubla jsem po strašnejch útrapách 5kg za chvilku a jak jsem začla normálně jíst .. myslím si, že nejím nezdravá jídla ... tak to bylo fofrem spátky. Neříkám, že někdy nezhřeším .. to asi každej normální člověk .. ale například mastný vůbec nesmím, protože mi je hned zle.
Hodně se u nás doma baštěj rybky ... což je zdravé i na ten můj ekzem.

helcah
14. led 2009

Micanek mám známou která operaci břišní stěny musela podstoupit také protože se jí břicho nestáhlo ani cvičením - ty svaly jsou prý jakoby utrhaný. Ale každopádně to podstoupila až po druhém dítěti, protože je pravděpodobnost že u dalšího těhotenství se to utrhne zase. A když říkáš že jíš jednou denně a málo piješ tak to bys musela změnit stejně, protože po té operaci je důležité váhu udržovat. Myslím si, že i když někdo podstoupí liposukci a pak nedodržuje zdravý životní styl, má to za pár měsíců zpátky. A taky jsem měla problémy se zády a zakázali mi mé oblíbené sporty, ale skoro (neříkám že vždycky, nevím jak špatně na tom jsi) pokaždé se dá zvolit jiný sport, mě například poradili kalanetiku a dobrý je taky cvičení na balonu. A k hubnutí mi pomáhá nejíst 4hodiny před spaním a nepřejídat se.
No každopádně když se rozhodneš pro tak určitě napiš jak to probíhalo a jaký je výsledek, docela by mě to zajímalo a budu držet palce ať se to podaří!!!! 🙂

micanek
autor
14. led 2009

Helcah .. teď jsem ve stádiu, kdy nezvednu ani malího z postýlky .... ale 26.1. jdu na ortopedii a doufám, že mi pomůžou. Jenže ještě kojím, tak se bojím, že si moct pomoci nebudou moct, protože nemůžu podstouoit rentgen, rezonanci,CT ... a kuli tomu rzhodně kojit nechci přestat. jelikož jsem i silnej alergik a ekzematik, tak chci co nejdéle kojeníčkem Michálka chránit.
Dřív jsem sportovala hodně ... i jsem závodně tancovala.. jenže různé nemoci mi zakázali dá se říct skoro vše , co jsem měla ráda.
Jedině skusit fakt nějakou tu kalanetiku, jenže tady u nás se to nikde necvičí, to bych musela podle dvd .. jenže přes den klid na to němám a večer doháním,když malej spinká to co nestihnu. Rozhodně se s toho nechci vymlouvat ... no prostě doufám, že mi ty záda daj dohromady, protože moje obbvodní na to vždycky prděla arvala mi jen príšky od bolesti, tak jsem se na ní vyprla a šla rovnou na ortopedii .. akorát, že jsem to měla udělat dřív... 2x do mě nasolilo auto, a vždy jsem to dostala do zad ...

micanek
autor
14. led 2009

Ale pak určo vědět dám, ale asi to fakt nechám až po tom druhém dítěti.

artuse
14. led 2009

mic, rentgen při kojení nevadí, já při kojení absolvovala rentgen všech zubů

micanek
autor
14. led 2009

Art .. ale to ti rentgenovali jen hlavu .. mě by to šlo rovnou do mlíčka 😅

micanek
autor
16. led 2009

😀 😀 😀

artuse
16. led 2009

mic 😅 a to ti řekl dr., že rentgen vadí při kojení? mně to nějak nejde na rozum

micanek
autor
16. led 2009

né neřekl ... to si myslím ... zda vadí , či ne, tak se dozvím až 26.1.... ale sestra už mi do telefonu řekla, že neví, zda mi budou moct momoct a jak mám v úmyslu ještě dlouho kojit ... třeba to myslela kuli práškům .. nevím.

markytkaaa
16. led 2009

mic: pokud by měl vadit rentgen ... tak by vadil i rentgen hlavy 😉

artuse
16. led 2009

mic, osobně si myslím, že rentgen nevadí, to by vadilo i solárium, fototerapie, atd. A fototerapii jsem při kojení absolvovala a ta je vlastně škodlivá celkem dost...sestra si tě asi ptala kvůli práškům...no uvidíš, držím pěsti

micanek
autor
16. led 2009

Mě teď taky poslala na tu fototerapii .. ale začnu s tím až na jaře .. protože musím jezdit 3x tejdně a mám to 35km .. tak si počkám na lepší počasí.

alanis851
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristtin
21. bře 2009

Liposukcia nikdy, síce som ju neabsolvovala a ľudí čo poznám čo ju podstúpili sa sťažujú. Vlastne tam ide o to, že pri liposukcii ti odoberú tukové bunky, ktoré pri chudnutí sa sploštia a pri pribratí sú naplnené tukom. Pri liposukcii sú odobraté, ale nerovnomerne, tak že niekde sú úplne odobraté a niekde ti ostanú, tak si vieš predstaviť keď náhodou priperieš, že tie čo ti tam ostali sa ti začnú plniť a tam kde ich nemáš ostaneš chudá. Vyzerá to strašne. Teoreticky si zoberme (čo nie je možné), že ti odstránia tie bunky povedzme z nôh. Nohy ti ostanú chudé, ale pribrať priberieš na iných partiách. Vyzerala by si ako nafučaná lopta na paličkách.
No a u tej mojej známej čo si dala odsať tuk na bruchu, začala priberať a tuk sa jej začal nerovnomerne rozkladať, ale potom už niet cesty spať. Jedine, že by si si cely život držala váhu, čo predpokladám, že človek čo chce ísť na liposukciu nemá až taký vrelý vzťah k diétam. Ale keď píšeš, že sa ti uvolnil ten sval, to by som si dala urobiť, ale liposukciu nie. Môj názor, aj keď je to asi najrýchlejie zbavenie sa tukových vankúšikov🙂 a tomu sa ťažko odoláva.
Držím palčeky