Liposukce a korekce břicha. Máte zkušenost?

micanek
11. led 2009

Ahojky Holky.
Po porodu jsem se rozhodla, že si nechám udělat liposukci a korekci břichá. Máte některá prosím skušenost.
Díky za odpověď.

nobody
11. led 2009

někde tu je o tom thread
ale kdoví kde

janulle22
11. led 2009

a nedela se ta korekce az kdyz uz nechces dite dalsi...?jako ze mas dite a dalsi uz nechces tak si udelas tu korekci abys byla kocka... 😉 divala jsem se ti do alba a nepripada mi ze bys to potrebovala...a muzu se zepatt kolik to stoji...?

artuse
11. led 2009

jéé mic, to bych taky potřebovala, ale nevím, jestli bych se pro to fakt rozhodla 😕 teď se snažím trochu zhubnout...ty jsi už definitivně rozhodnutá?

anngie
11. led 2009

taky ted hubnu, a manža tu zrovna včera koukal na netu na ceník liposukce, tuším že komplet břicho, zadek, stehna bylo necelých 50tis., tak to jako opravdu se budu snažit zhubnout normálně. Teda normálně, ehm...furt to nešlo tak jsem zkusila začít brát C.L.A., první 3kg dole tak jsem zvědavá za měsíc. K tomu tedy sportuju a zdravě žiju...nic není zadarmo.

makelka
11. led 2009

Micouši nechceš radši cvičit, je to jednodušší ne? 😉

janulle22
11. led 2009

angie co je to C.L.A.?

nobody
11. led 2009

jani, kyselina linolová

janulle22
11. led 2009

nobody a k cemu je to dobre a k cemu nee..?

nobody
11. led 2009

zvyšuje svalovou hmotu a spaluje tuky
anngie ti řekne víc 😉

ajka83
12. led 2009

jestli muzu prihodit svuj prispevek : ja byla na liposukci bricha pred 3 roky .. a sice to nebylo po porodu ale opravdu jsem to poterbovala .. a na ten zazitek nikdy nezapomenu .. stravila jsem z celkovych 3 hodin operace 1,5 hod placem v bolestech .. a pak tyden pote jsem se ani nemohla zvednout z postele .. bylo to hrozny .. ale zase ted jsem za to vdecna .. protoze jsem z bricha mela opravdu mindrak 🙂 stalo me to 28 000

micanek
autor
12. led 2009

Holky .. důvod, proč tam chci hlavně jít, že po porodu mě povolil/ umřel sval na břichu. Dr. mi řekla, že to jde spravit už jen operetyvně. Vypadá to fakt hrozně .. jde to vidět v kalhotech , no příjde mi, že to jde vidět ve všem. Tak jsem se rozhodla, že si nechám udělat korekci břich a když už do mě fiknou, tak se nechám i vysát. Kamarádka dělá na jedné plastyce v Brně na recepci a říkala mi, že podbříšek stojí 9000,- nadbříšek taky 9000,-. Když celé břicho tak 16000,-. Za tu korekci břicha cenu ještě nevím, ale to pálka ještě peníze na víc.
Z bolestí taky počítám .. kamarádky si nechali dělat prsa aříkali, že to byla hodně velká bolest PO. A prej je to podobný s tou liposukcí.
Dítě druhé ještě určitě chci, ale jsem fakt s toho nešťastná .. kor mám ještě problémi ze zádama .. takža kdyby to břicho šlo spravit sklapovačkama, tak já je ani neudělám.

Co se týče jídla, tak z obžérstvím problém nemám a ani nikdy jsem neměla .... ale nejím celej den a pak se z manžem najím v klidu večer .... a to samozdřejmě vím, že není to pravé ořechové. 😅

janulle22
12. led 2009

mici a fakt si muzes udelat korekci a mit dalsi dite...?ptala si se na to...?a to za tech 9000 je teda co kdyz pises ze korekce je za 9000 jedna cast bricha a pak pises ze nevis kolik stoji ta korekce...tak ted nevim... 😅

marie_m
12. led 2009

micanku, jestli chces jeste jednou ditko, tak bych byt tebou a jak ti radi holky, taky pockala az po druhym...ja to mam taky, povisla brisni stena, taky to chci resit operativne, ale az po druhym porodu a s co nejnizsi hmotnosti

micanek
autor
12. led 2009

těch 9000,- je LIPOSUKCE jedné části a 16000 LIPOSUKCE celého břicha. Korekci .. tu nevím cenu.

Jinak se ještě na spousty otázek musím zeptat toho dr. Takže nevím zda to jde, když chci ještě jedno dítě. 😅
Písala jsem tam mejlíka .. tak jsem zvědavá , co mi příjde.
Vím, že bych to měla řešit až po druhém dítěti, ale jsem s toho fakt neštastná ... začínám se stydět i zeslíct před manžou .. vím, že se mu nehnusím, ale bez té flaxi by mě viděl rád. Kdyby mu to bylo uplně šumák, tak jak ho znám , by mu bylo líto penízků.

artuse
12. led 2009

mic, ale co udělá to druhý těhotenství, hlavně ta korekce? víš, jestli by to pak třeba nebyl problém pro tu rostoucí dělohu? 😕 já nevím, jen špekuluju, šla bych taky jedině až po druhým dítěti a já pod kudlu až v nevyhnutelným případě 😉 ale chápu, že jsi z toho asi hodně nešťastná...

anngie
12. led 2009

zdar mic: myslím že je to blbost nechat si dělat korekci a liposukci kor když uvažuješ o dalším mimču, to jsou vyhozený prachy

janu: prášky na hubnutí, kyselina linolová a je to dobré k hubnutí, taky jsem už byla zoufalá a prášky v kombinaci se zdravou stravou a pravidelným cvičením zabírají

markytkaaa
12. led 2009

mic: nezlob se na mě, ale je to blbost zvlášť když chceš časem druhé mimi ...
Myslím, že na modrým koníkovi (i jinde samo) najdeš desítky mamin co se stydí za svoje břicho a když se svlíkají před partnery tak musí být tma, že není vidět na špičku nosu ...
Ale než řešit operativní metody, zkus to nějak přirozeněji ... stravu si rozprostřít do celého dne po malých porcích, přidat pohyb, svižnější kočárkování, plavání, kolo ... lupnout sem tam nějakou toboli třebas toho CLA nebo těch placebo Correctia, Formia apod. Tohle řešení mi přijde dost radikální a nezlob se na mě, ve tvém věku, kdy tělo ještě spaluje výborně a dokáže si pomoct samo, zbytečné ...

micanek
autor
13. led 2009

Marky ... já to právě tak jednoduché nemám .. po havárce mám v prdeli záda, tak toho pohybu moc neudělám, jen co mi bolest dovolí. jelikož mám silnej at.op ekzem, tak nemůžu do bazénu, Pilule žádný rozhodně baštit nebudu, kor když ještě kojím
Dřív jsem jezdila hodně na inline - bruslích a chodila nordic-walking, jenže se mi zas odrovnali češky a dr. mi to zakázala. Věřím, že ve zdravém těle jde spousty věcí. jenže u mě bohužel ne ...
A dívat na sebe už se pomali ani nemůžu. Po porodu jsem měla o 6 kg míň, než před těhu .. jenže už se mi to vrací spátky a všechno do břicha.
Jediné co můžu změnit, je nejíst 1 denně .. ale o to už se snažím dlouho a nějak se mi to nedaří. Na houbelec i piju, takže te´d mám aspoň po každé místnosti všude petky z vodou, aby mi připoměli, že mám pít.
26.1. jdu na ortopedii, tak jsem zvědavá, co mi zase skvělího poradí ☹

boobinka
13. led 2009

Holčiny... poraďte nějaké pilule na hubnutí, které Vám při cvičení opravdu pomohli ..

ygreen
13. led 2009

mic: naprosto tě chápu, mám stejný problém + ještě 40kilo navíc. Já jsem pevně rozhodnutá pro plastiku břicha a chtěla bych i liposukci (plovacího kruhu kolem pasu) a taky nezavrhuju plastiku prsou. Vždy jsem měla opravdu hezká prsa cca 80D a teď E-F a gravitace působí. Ale chci ještě min. 1 raději 2 dítka, tak vše až po těhotenstvích. Manža to ví a rozhodně není proti. Když bude dostavěnej barák a budou peníze. Ale jak tu někdo psal, tak to chce nejdřív maximálně zpevnit svaly a zhubnout. Ale netuším jak je to s povolenou břišní stěnou. Je mi jasné, že když má někdo pevné svaly a jen povolenou kůži, tak je to něco jiného než plastika břišních svalů. A to si myslím že jde až po dětech. A jsou to vyhozené prachy, protože jestli máš geneticky blbou kůži, tak i po druhym děcku budeš mít "lalok" já s tím tedy počítám.
Tak si s manžou udělej te sourozenečka co nejdřív a máš to 🙂
My chceme tak odstup 2 roky (teoreticky bych mohla mít do 30 3 děti) a pak šup, nechat se osekat, vymodelovat, nadzvednout a vysát a budu kočka 😀 přece nebudu od cca 26 nespokojená s povadlejma prsama a lalokem jak mrož 😀

micanek
autor
13. led 2009

Hm .. tak právě mě přišla zpráva z klinyka ... 16 000,- liposukce celého břicha a 25 000,- korekce ... tak to fakt asi našetřím až po tom druhém dítěti. počítala jsem tak 30 000,- ☹

Yg. Já chci otěhotnět jak budou Mikymu 2 roky .. pokud to teda půjde. ... ale do 30ti to nestihnu 😅 teď 1.3 mi je 29 😠 ... je pravda, že jsem uvažovala i o 3tím ... ale to ještě nevím. Jenže chodit pořád nešťastná ... asi teda zůstanu u 2 a pak se hned nechám kuchnout ☹

ygreen
13. led 2009

mic: čoveče i tak jsem si myslela že to bude dražší a třeba budou v té době nové a modernější metody 😉 Mě je 26, v dubnu 27 🙂

micanek
autor
13. led 2009

Yg .. já asi taky počítala víc, ale nechtěla jsem si to přiznat 😀 je to mazec 41 000,- za pupek 😅

Jé to by bylo fajn, třeba že by nás jen vyfotily .. na počítači opravily .. fotku přiložily a ono by se to změnilo 😀

artuse
13. led 2009

mic, vydrž to do toho druhého těhu a až pak se nech kuchnout, myslím, že teď by to bylo asi fakt zbytečné, abys to podruhém těhu nemusela absolvovat nanovo 😉 a cena teda taky nic moc co 😅

micanek
autor
13. led 2009

Jé ahojky Artu .. jak se máte ze Stelinkou. ... no asi to nechám až po tom druhým ... ale trápím se trápím 😔

artuse
13. led 2009

mic, máme se dobře 🙂 ono to uteče, zkus fakt jíst 5-6x denně po malinkých porcích a trošku cvičit aspoň co můžeš 😔 můj bývalej švagr vážil 120kg, zhubnul 40kg, měla taky strašnej převis, a cvičil a je jak proutek

micanek
autor
13. led 2009

Ten sval cvičením nespravím .. ten je kapůt .. můžu zhubnout tu horu sádla, ale flaxa se mi tam bude houpat pořád ..ch jo.
rekord ... dnéska už jsem 1 jedla ... lečo ...mňam ana večer mám nachystaného pstroužka .. mňamínek 😀

nikka.vo
13. led 2009

Markytkaaa, ty se zase nezlob na mě, ale kdyby to bylo tak jednoduchý jak říkáš, tak máme všichni dokonalé postavy 😝 😝 😝

Micanek, já tě taky chápu, já se teď snažim hubnout a jsem zvědavá, jak se mi zmenší břicho, ale počítám s tím, že po tom císaři to břicho bude furt jakoby přeseklé vejpůl 🙄 jako je to sice v podbříšku, ale stejně mi to strašně vadí, takže jestli to ani po hubnutí a cvičení nezmizne, tak bych šla taky na plastiku 😉 Ale jak říkají ostatní holky, jdo do toho až po druhém, ono by se totiž mohlo stát, že tady vyplácneš 40 kolíků tak krásný břicho, otěhotníš a po druhém ho budeš mít zase vytahané a budeš zase šetřit? Radši bych ,,trpela,, teď 2 roky, než pak zbytek života, s tím, že si t měla fakt odložit 😉

Moje mamka je hubená, ale bříško po porodu má taky, ale ona vypadá jako by byla jen nafouklá, kdežto u mě je ten převis přes jizvu 😠 😠 😠

micanek
autor
13. led 2009

Nikka. Já nemám po císaři .. ale uvolnilo se mi to .. blbě jsem to napsala, né po porodu, ale asi poslední 2 měsíce před porodem.
Nejhorší je to, že si připadám jak ženská s kokršpanělíma prsama .. potí se mi to pod tou flaxou a je to dost nepříjemné. Ale asi doopravdy počkám až po duhém ... doufám, že se za tu dobu manžílkovi nesprotivím ☹

nikka.vo
13. led 2009

micanek, však já psala o sobě o tom císaři 😅