Low cost letenky po Evropě. Máte tip?

aponchie
26. črc 2009

Prosim ,mate nekdo tip na levne letenky po Evrope?Nejlepe smer Londyn..chteli bychom se kuknout do Anglie a shanime levne letenky +ubytovani..prosim uprednostnim osobni zkusenost🙂
dik

emogeon
28. črc 2009

len vdaka 😉

herminka
28. črc 2009

Emogeon, my jsme u Raynairu platili za zavazadlo 260 Kč. Příruční je myslím v ceně (pokud kecám, někdo mě orpavte 🙂).

herminka
28. črc 2009

Pardon za Cimrmana 😀, neaktualizovala jsem stránku.

len
28. črc 2009

Já myslím, že je to tak u všech lowcostů, že se za příruční zavazadlo neplatí nic a za odbavované kolem 10 Euro... Akorát Click4sky to má v ceně všecko, právě proto, že to není klasický lowcost, ale prodává lety na ČSA 😉

herminka
28. črc 2009

Len, nejsou palubní zavazadla omezena do 10 kg? Nebo jen u nízkonákladovek?

len
28. črc 2009

Nooo... nikdy nám je zatím nepřevažovali. A vím, že konkrétně Easyjet se chlubí tím, že je to omezené pouze rozměry a tím, abys to zavazadlo dokázala zvednout nad hlavu a umístit ho do schrány nad sebou 😀 A když si představím, kolik vážil mámin příruční kufřík teď s tím Wizzairem... No, ona ho zvednout nedokázala, takže jsem ho tam nahoru rvala já, ale opravdu to nikde nevážili, jenom hlídali ty rozměry 🙂 Ono stejně u takovýchhle malých zavazadel se přes těch 10 kg nedostaneš - pokud teda zrovna nestěhuješ celé své zásoby zlatých cihel 😉

herminka
28. črc 2009

Aha, možná jsem si těch 10 vycucala z prstu nebo Ryan to tak má, ale nechce se mi to teď hledat 🙂 No, jasně, přece nebudu zlaté cihly nechávat doma 😀

Napůl s nadsázkou a napůl vážně jsem manželovi říkala, že příště letíme jen s příručníma, na Stanstedu jsme totiž museli strašně dlouho čekat, než byla zavazadla z podpalubí k dispozici. A pak jsem zírala, jaká to byla na zpáteční cestě v Praze rychlovka 🙂

len
28. črc 2009

Fakt? Já pokaždý čekala dlouho i v Praze 😝 Takže tentokrát jsem se vážně rozhodla letět jenom s příručníma - vypochodovaly jsme z letadla a za deset minut už uháněly směrem domů 😎 Akorát uznávám, že s malýma dětma na týden člověk asi dost těžko zabalí do pětadvacetilitrovýho batohu 😀

herminka
28. črc 2009

Aha, tak to jsme měli jakési velké štěstí; že by to bylo tím, že jsme přiletěli ve svátek 5.7. a letadlo bylo poloprázdné?

emogeon
28. črc 2009

herminka to my sme s ryanarom platili za baggage 20 eur...

len
28. črc 2009

No, ono platíš 10 Eur tam a 10 zpátky, no a pokud si to nezaplatíš hned při koupi letenky, tak pak na letišti jsou ty ceny dvojnásobné 😒

peppapig
28. črc 2009

Ikdyz na ryanair nadavam, porad koukam, zda se mi nepostesti neco levneho. Maji tam ted nejake akce, tak to stoji za kuknuti

herminka
28. črc 2009

Emogeon, 10 eur za jednu cestu jsem myslela (neměli jsme zpáteční letenky, letěli jsme pokaždé jinou trasu, tu sumu jsem si nevycucala z prstu, dívala jsem se na to do potvrzovacího mailu).

sumienka2525
29. črc 2009

Aj my sme platili na jednu cestu 10 eur s ryanarom, prirucna je gratis . Ale nam dokazili kufre. Kamoske dokonca chybalo koliecko a nemala si ako tahat kufor a raz jej zmizli aj cigarety z kufra, lebo ho nemala zamknuty . Ked som si potom vsimala ako s tymi kuframi zaobchadzaju , tak som nechapala. Ale inac ja som z Ryanair spokojna. Nidy som nejak dlho nemeskala, lacne letenky. A aj v nedelu s nim letim. 🙂

nanyka
29. črc 2009

ja som nedávno letela priamo z Blavy do Dusseldorfu-Weeze s RyanAir za 14,-€ + 10,- € poplatok za platbu kartou..
v cene som mala carry-on 10 kg limit..
špica, no nie? 🙂
jaj, zabudla som - a bola to SPIATOČNÁ letenka 😉

anna22123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz