M-bank. Máte někdo zkušenost?

susik77
28. bře 2008

Ahoj, uvazuji, ze si zalozim zvlast ucet. Manzel mi navrhoval m-bank-ze pry maji nizke poplatky.Mate tam nekdo ucet? Prip. elektronic. bankovnictvi? Jak jste spokojeni?

nobody
28. bře 2008

jsem o tom přemýšlel, ale zůstanu, kde jsem 🙂
ale zní to dobře

přečti si toto http://www.mesec.cz/clanky/mbank-recenze-a-zkus...

ene
28. bře 2008

My tam prave prechazime, nez zavedou vsechny sluzby, zustaneme jeste castecne u sporitelny. Poplatky nejsou zadne, prvni tri vybery z bankomatu (jakehokoliv i v zahranici) zdarma. Smlouvu jsme podepsali pred tydnem, tak teprve otukavame, ale doporucil nam to i znamy, coz byl pro nas posledni impuls, abychom do toho sli.

majka07
28. bře 2008

Též přemýšlíme, že přesídlíme k této bance, takže též uvítám zkušenosti. 😉

slunicko27
28. bře 2008

Já už tam jsem a max spokojenost!!!!!! 🙂 Nemají žádné poplatky a kartu Visa zdarma a elektronické bankovnictví funguje taky super!

ene
28. bře 2008

Hodne se nam libi sluzba, ze ke kontu je i sporici ucet, ktery uroci 3,5% - zadne zvlastni smlouvy, proste kdyz mate, prevedete tam penize, kdyz nemate, nic se nedeje, kdyz potrebujete, muzete kdykoliv vybrat 🙂

gedren
28. bře 2008

Mame Mbanku i Fio a jsme spokojeni s obojim! Na mbance je super ta Visa karta zdarma, platili jsme s ni uz na internetu. U sporky jsme za embosku (pac ty jejich elektro jsou na hovno) platili 4 kila rocne, pak aspon stovku mesicne za transakce, no proste zlodejarna!!

betule007
28. bře 2008

Já tam jsem taky a jsem maximálně spokojená. 😉