Má někdo zkušenost s e-shopem outlet-obleceni.cz?

mimco
4. bře 2011

Zdravím,
ráda bych se informovala, zda má také někdo zkušenost s těmito podvodníky, případně se ke mě přidal v řešení.
7. 2. 2011 jsem si objednala 4 třička v hodnotě 1500,00Kč a ač to nikdy nedělám, tak jsem to zaplatila předem převodem.
Zboží mi do dneška nepřišlo, může se stát, že se opozdí, ale jde o to, že nikdo nezvedá ve firmě telefon a na maily také nikdo nereaguje.
Ano za blbost se platí, ale nechce se mi to nechat plavat. Napsala jsem podnět k prošetření na ČOI.
Tak mě napadlo, že asi nebude jediná, tak jestli se někdo najde, ozvěte se, prosím.
Jedná se o firmu Alfa Group Limited s.r.o., jednatel je Michal Hráček, Haasova 1599/54, 616 00 Brno
Díky.

martinajel
29. bře 2011

Zdravim vsechny diskutujici o outlet-obleceni.cz,

u teto firmy nakupuji pravidelne a nikdy jsem zadny problem nemela. Vse probehlo v poradku, pan z firmy se mnou normalne a seriozne komunikoval. Platila jsem taky prevodem a zbozi mi bezproblemu prislo. Muj posledni nakup jsem uskutecnila 15.3. 2011 Maji opravdu velky vyber a vsem mohu doporucit!!!

nela117
3. dub 2012

Dobry de.
Skoda, ze jsem si Vas prispevek a jine neprecetla, nez jsem si u firmy objednala. Objednala jsem dceri 6x dziny skoro za 6000,- A to 1.2.2012. Dceri nesedely ani jedny, ale podarilo se mi 1 ks udat kamaradce. Pri objednavce se mnou taky komunikoval pan, ze se objednavka zdrzi, ze neco nemaji skladem. To by nevadilo. Zbozi prislo 7.2.2012. Po vyzkoudeni jsem zdytek dzin presne dle pokynu zabalila a s vyplnenym reklamnim prokolem a v zakonne lhute do14 dni poslala s dodejkou na jejich uvedenou adresu. Nevratila se ani dodejka, telefon nikdo nezveda a stranky maji ve vystavbe. Na internetu jsem je nasla i v kategorii podvodne firmy. Takze nedoporucuji v zadnem pripade. Pokud se mi nijak neozvou, podam podnet na COI.

mamalaka
14. led 2013

ahoj všem podvedeným chudákům, tento pán mě také podvedl, objednala jsem si v létě 3 trička skoro za 3 tisíce velikostí xxl. trička mi sice přišla, ale byly tak velké, že ani mojí tříleté vnučce, by nebyly. reklamaci jsem udělala hned do druhého dne a do dnes, mi nepřišla ani koruna.na pana Michala Hráčka, jsem už podala trestní oznámení protože, stále po mě chtěl číslo účtu a po třetím odeslání mého účtu mi napsal že nemůže moji reklamaci vyhledat, tak už jsem minulý týden podala trestní oznámení, protože si pan Hráček nevybral správného kořena

krontys
11. bře 2017

Patřím také mezi podvedené. Je to už nějakou dobu ale občas se na pana Hráčku podívám zda má nějaké nové aktivity. Jen aby jste byli informovaní, tak pan Michal Hráčka si pravděpodobně za naše peníze opravil barák a udělal si z něj hotel. Klienti ho hodnotí jako příjemného ubytovatele a ve skutečnosti netuší co je to za podvodníka co sprostě okradl spoustu lidí.

Nechtěl by se někdo z Prahy spojit a jet na výlet na Haasovu 52 do Brna do Haas Apartments?

Možná by nebylo na škodu informovat jeho klienty přes jeho fb stránky hodnocením o jeho minulých aktivitách, které vedly k desítkám možná i stovkám podvedených.

https://www.facebook.com/HaasApartmentsBrnoCzec...

Přidá se někdo z podvedených?

jarmilka17
19. bře 2017
Uživatel jarmilka17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarmilka17.

hele zrovna s tím e shopem zkušenost nemám, ale mohu ti doporučit vyzkoušet třeba tenhle, mají tam hodně kvalitních věcí, některé jsou možná dražší, ale určitě se můžeš porozhlídnout po něčem 🙂 http://www.ipropagace.cz/e-shop-vivantis-cz/?a_box=nre8hc9w