Má rok a nemá rád plyšáky

dukie
10. zář 2009

😵 Ahojte maminky. 🙂

Máte doma také některá dítko, kterému v roce věku plyšáci vůbec nic neříkají? Náš malej si je sám na hraní nevezme (narozdíl od čehokoli ostatního), sáhne na ně jedině když před ním s nima udělám nějaký tajtrliky... a to ještě jen tak, že si ho vezme do ruky, tak tři sekundy na něj kouká, zahodí ho a jde si pro něco jinýho.

Jako není to nic tragickýho, nedělám z toho kovbojku, prostě se mu asi víc líbí jiný věci. Ale na druhou stranu je mi trošku líto, že nemá třeba alespoň jednoho milého plyšáka... že by měl s čím usínat v postýlce a tak...

jezevec
10. zář 2009

dukie, kdyz se nad tim zamyslim, tak nas malej taky preferuje radeji auta, knizky, kostky, cmarani a co se plysaku tyka, tak sem tam nejakeho veme, maximalne ukaze oci, usi, pusu, nekdy mu teda i pusu jakoze da 😀 ale taky zadny velky hrani s nimi, akorat ma rad plysovou postavicku krtka, to jo,ale ze by se s plysakam nejak extra mazlil ci usinal, to taky ne..ani mne nenapadlo to resit 😀 proste kazdy ditko si vybere neco jinyho a holt asi chlapaci budou vice na ta auta..jo obcas si vsimam, ze v hernickach jde po panenkach, neb prohlizi ruce, nohy, hlavu, pupik atd, asi proto ze doma panenku nema, tak je to neco jineho, noveho 😀 😀 😀

jezevec
10. zář 2009

jo a zapomnela jsem dodat, ze my mu vlastne ani plysaky nekupujeme, takze kdyz uz, tak je spise dostava ci dostal, ma i usinacka co byl u nestle mlik,ale neusina s nim, nekdy si veme do postylky radeji fakt to auto, jezdi, jezdi a usne 😀

dukie
autor
10. zář 2009

jezevec: Tak jsem ráda, že v tom nejsme sami. 🙂 Každopádně jsme na tom ale o to "hůř", že ani očíčkama a čumáčkem se u plyšáků neobtěžuje... natož aby jim dával pusinky. 😀

A je Váš malej jde po panenkách je fakt logický, musí je přeci prozkoumat, že jo, to dá rozum... 😵 😀

dukie
autor
10. zář 2009

jezevec: Tak mu mám dát na noc do pelíšku auto, říkáš, jo? 😀 😀 😀 No proč ne, už mě to taky napadlo, jen se mi to zdálo nějaký divný... 😀 😀 😀

jezevec
10. zář 2009

dukie: ja mu tam dam obcas auto, knizku, proste to co ma rad, kor kdyz nemuze zaspat..ale jinak je nas malej mazel, objima rad deti i nas, takze citove je v pohode 😉 jen ty plysaci ho tak nejak neberou no 😀

to ukazovani tech oci atd je samozrejme ve spolupraci se mnou, sam od sebe to tolik nedela, to spis kdyz se "ucime" kde co kdo ma.. 😀

jezevec
10. zář 2009

mmch dukie mas krasnyho cvrcka 😉 ta fotka v lednici mezi pivkama je bozi 😀 je moc peknej!!!

dukie
autor
10. zář 2009

jezevec: Vidíš, náš je taky mazel. 😵 Já si právě nedávno říkala, jestli to není tím... že se s náma hodně mazlí... a tak nemá potřebu tulit se ještě k plyšákovi. 😵 Těžko říct...

Taky máš krásného chlapečka. 🙂 Mně se zase líbí ta fotka s tou hadicí... 😀 Taková hezlá letní... 😀

mobina
10. zář 2009

Dukie tak my máme zase opačný problém. Oblíbeného slona nedá z ruky a musí ho mít všude. Prát ho můžu jen v noci, kdy dítě spí, jinak bez něj neusne a vlhkého zase potají vracet, protože se v noci budí a hledá ho. Teď jsem tedy naštěstí sehnala ještě jednoho, tak mi to trochu ulehčilo práci. Ale představa, že ho někde ztratíme je pro mě až panická 😀 Ostatní plyšáci ho taky dvakrát netankují, ale na slonu je opravdu fyzicky závislý.

malovani
10. zář 2009

Eva taky plyšáky vůbec nebrala, nejvíce ji zajímaly knížky a to teda trvá stále, i když teď už má asi dva, tři plyšáky se kterýma si hraje, ale jinak nezájem... ani v hračkářství ji nezajímají...

sylvka
10. zář 2009

jééé,martínek nemá rád žádné hračky,ještě jsem ho neviděla s něčím si krát(krom koštěte,skleniček)plyšáci jsou úplně mimo.prostě soi ještě vůbec nehraje.

anke
10. zář 2009

my taky neplysakujem a na usinani je nejlepsi plysoun maminka 😀

matodato
10. zář 2009

Tak Tomášek si nevytvořil vztah k plyšákům nikdy, vždy ho zajímaly jen auta. Před usnutím mu stačilo přečist knížku, prohlížel si obrázky. Mladší Martínek plyšáčky šmudlí před spaním, občas je tahá chvilku v náručí, ale když někam jdeme nebo jedeme, tak si na ně ani nevzpomene

j.a.n.u.s.
10. zář 2009

mam plysaku plnou krabici 😀 ...a ani ji neotevre...

barmborka
10. zář 2009

Holky mám tři děti ,dvě starší snad ani neví co to plyšáci jsou,nikdy je nebraly,to knížky a kostky u nás vedly a vedou a malá jak pozoruju tak zájem taky veškerý žádný.Jsem ráda aspoń se o ty lapače prachu nemusím starat 😀 😀 Co dostali tak jsme po určité době odnesli do nemocnice na dětské oddělení. 😉 a děti byly pyšné,že udělali radost nemocným dětem. 🙂

nikka.vo
10. zář 2009

U nás též nezájem, až teď má rád na spaní plyšového Elma, ale čistě jen na spaní a to ho ne vždycky vyžaduje.

sisi.v
10. zář 2009

co jsou to plyšáci 😉? u nás skončily všichni v jedný bedně v pokojíčku, vůbec jí neberou...ani se na ně nepodívá. ale vede u nás velký miminko, to taháme všude 😵

eppik.m
11. zář 2009

dukie: ahoj, Michal měl 1,5 a plyšáky ho vůbec nezajímají taky, zato do aut, motorek, letadel a knížky s touto tematikou je blázen a to doslova 😀 na usínaní ani na mazlení jsme nepoužívali nic ... snad jen maminu náruč a dudla ...

anta
11. zář 2009

Tak my taky máme spoustu plyšáků, Honzíkovi je 14. měsíců, ale že by k nim pociťoval nějakou velkou náklonnost, to se taky říci nedá, spíš ho zajímají knížky, autíčka, naběračky a tak. Ale jeho sestřenice má krásnýho velkýho plyšovýho Mufa a to ho jí teda vrátit nechtěl 😀 😀 😀

ygreen
11. zář 2009

absolutní nezájem - jede auta, náklaďáky, košťátko a smeták, ovladače, angličýky, lopatky, klávesnici, myš...atd 😉

jaav
17. zář 2009

nás taky neberou plyšáci. Max ukáže očička, ouška, nožičky a flák s tím an zem. V posteli mu jednoho "nutíme" až asi půl roku, ale spíš ho tak srpí, než že by ho měl rád :o) Jo plechový auto, to je do postele nejlepší!! 😝

zazukje
19. zář 2009

máme dvě děti a ani jednomu plyšáci nic neříkají, když se ji dotkli, tak se otřásli "hnusem" a konec, máme toho plnou krabici, syn usínal zásadně s takovou tou obrovskou tatrovkou co děti vozí na písek, takže mu v postýlce zbylo asi tak 10cm místa na spaní, kolečka měl otlačené na tváři a vzít mu ji když usnul? nemožné, do 5 sek byl vzhůru řval kde je tatrovka, dcera má místo plyšáka maminku a kdyby si do postele narvala kočárek ani by mne to nepřekvapilo