Malá prsa a posměšky druhých. Jak byste reagovaly? Jak jste se s tím naučily žít?

alilali
28. led 2022

Ahoj holky 🙂

mám opravdu malá prsa, zhruba tak jak holky v pubertě, kterým začínají růst. Mám po dvou dětech a zhubla jsem od prosince nyní 8 kilo a bohužel, hlavně prsa (ale i břicho ❤️).
Trápí mě to, dřív jsem to brala jak to je, nenosila podprsenky a cítila se sexy, ale teď prostě ne, protože každý byl zvyklý za ty dva roky, že mám prsa (těhotenství, kojení) a teď když vidí změnu, tak přísahám, za týden mi třeba i 3-4 lidi řeknou "Kde máš kozy?".... Jak kdybych si to vybrala, ani nevím jak reagovat, jak je odpalkovat. Blbý je, že mi to většinou říkají ženský, co mají X kilo nadváhu a nebo chlapi, co jsou hulváti, ale i přesto je já neumím a ani nechci urazit napřímo jako oni mě.Jak byste reagovaly, jak jste se s tím naučili žít (malá prsa)? Prosím o reakce hlavně ty, které to fakt znají a ví, jak to dokáže srazit sebevědomí. Jinak si myslím, že jsem celkem pěkná ženská, mám 156 cm, 58 kilo, větší boky, zadek,
štíhlejší pas. Bohužel, ale.timto.ty malá prsa ještě víc jdou vidět. Žádné push up podprsenky nosit nechci....

Děkuji všem ❤️

j.a.n.i
28. led 2022

@alilali Problém nebude v prsou, ale v tom, ze si lidi k tobě dovolí jen to, co jim dovolis ty. Takže neres prsa, ale sebevědomí a to jak pusobis na okoli. A jinak prsa nemam vlastně zadna, i do B kosicku nemam co dat, ale nikdy se mi nestalo, ze by to kdokoliv komentoval.

esmeralda11
28. led 2022

Já mám taky celý život hodně malá prsa. Ale za celou dobu jsem se s nějakým komentářem setkala tak maximálně 3x a to ještě spíš jen v narážce. Že by mi to někdo takto vmetl do tváře si neumím představit. To spíš já si z toho v určitých situacích sama dělám srandu.
Jinak pokud by to bylo takhle, asi bych chodila zásadně v podprsence a nenosila moc velké výstřihy, aby to nebylo na první pohled tak znát. Pokud je někdo ale tak primitivní, že ti to takhle řekne do očí, tak s tím se asi nedá nic dělat. Maximálně mu to můžeš vrátit, ale to dělat nechceš a já se ti nedivím. Nebo zkus vymyslet nějakou vtipnou hlášku, kterou bys na to mohla odpovědět. Aby to alespoň před dotyčným vypadalo, že ty si ze svých prsou fakt nic neděláš a takovýhle blbý kecy tě nemůžou urazit. Ty svá prsa těžko změníš, co oni říkají také nemůžeš ovlivnit, nezbývá než si to zpracovat v hlavě a neřešit to.

odula
28. led 2022

@j.a.n.i hele já nemám dát co ani do acek :D a opravdu je to o přijetí sebe. Zrovna tohle jsem vždycky brala jako přednost, protoze jsem byla atletickej typ a trojky by na me prostě vypadaly bizarne. Partner s tím žádný problém nemá, ještě si z toho někdy oba děláme srandu ( když ležím na zádech třeba, tak pochválim že našel :D ). Takže - zkus se nejak zamyslet proč ti to tolik vadí. (A blbý kecy ostatních s zkus nebrat k srdce - twe, co je jim po tom, fakt že jo,). Já po posledni zkusenosti s mamografem a biopsii zjistila, že miluju svoje prsa hlavně proto, že jsou zdravý 🙂 jinak - pushup prsenky jsou skvělý, jen to chce vybrat kvalitní. Jsou komfortní a mají krasnej tvar ;)

alilali
autor
28. led 2022

@j.a.n.i No myslím si, že sebevědomí mám zcela v pořádku. Mě nevadí malá prsa, psala jsem, že naopak mi to vždycky přišlo sexy na mě i jiných ženských. Ale ty kecy, vem si, že ti obden někdo řekne "kde máš kozy?", člověk na to párkrát zareaguje ve smyslu "No, s kozama se něco dá dělat, ale s blbou hlavou ne.", ale člověka už to pak ani nebaví komentovat, naopak i to sebevědomí, které je 100% jde dolů.

Push up nosit nechci, mě nevadí, že mám malá prsa, mě vadí ty řeči a to, jak s tím fungovat. Možná jsem se špatně vyjádřila.... :(

@odula
@esmeralda11

ai30
28. led 2022

@alilali A kdo jsou ti lidi, co ti to rikaji?

fyii
28. led 2022

@alilali hele na blbou otazku blbou odpoved. kdyz by na me takhle nekdo nastoupil, kde mas kozy, tak bych s usmevem odpovedela tady chces je videt😉 a snad i debilovi musi docvaknout, ze je mimo. pokud to nevadi tobe, tak ostatnim je do toho vis co..

ai30
28. led 2022

@alilali Jinak ja bych je asi ignorovala, tyhle kecy by mi nestaly za odpoved. Ucit bych se s tim zit neucila, protoze predpokladam, ze ten vycet lidi, kteri ti je schopny tohle rict, je snad pomerne omezeny, ne?

hojda
28. led 2022

Nekdo nema prsa a nekdo vychovani a mozek, bych jim odpovedela.

maxulekapcule
29. led 2022

Já mám také malá prsa, a nikdy to nikdo nekomentoval, naopak, vždy jsem se setkala s chlapama, kteří mají raději malá prsa. Ale co zas mám za problém... Trochu šilham, a hlavně při unave je to dost vidět. A to jak lidi dokážou být zlí, to je teda až hrůza. Ze se fakt sníží i přes pokročilejší věk k urážkám atd, jako ze jsem jednookej debil, neměla bych mít řidičák atd. A to jsou lidé třeba fakt už k padesátce. Ale jak píše někdo nade mnou, většinou je odpalkuju s tím, ze je lepší mít křivý oko, jak křivej charakter ..

camelinka
29. led 2022

@alilali Ahoj, ja to mam oddycky, jak kdyz vrabec klovne a potahne a dost me to mrzelo v dospivani, kor, kdyz mi muj prvni kluk rek, jestli nejsou nejaky prasky, aby narostly🙄😅 (on je ted vyzrany jak prase a nechutny, HA!🤣😎).
Pak sem na ty moje holky maly byla pysna, ze uzivily holku 10mesicu a mindrak byl v tahu. Ted budu nejstastnejsi, kdyz budou zdravy, mam v rodine velke predispozice...
Naucila sem se mit rada, nejradsi chodim bez podprdy a vsechny mam na parku.
Kdyz se obcas objevila nejaka poznamka, hlavne od nejake obtloustle, se sebou nespokojene, chytla sem se za zadek, nebo bricho a rekla neco ve smyslu, ze Nemam tady, ani tady, narozdil od nekoho, tak nemuzu mit holt ani ty prsa😎🤷. A bylo...
A kdyz se nekdo ze srandy zmini, reknu at jde do prdele, ze kdo by se s tim tahal😄.
Celkove ale premyslim, co mas kolem sebe za lidi, ze maji ve zvyku tohle v dospelosti resit a hur, jeste se vysmivat, fakt bezmozci🤦😡
@maxulekapcule To fakt vypusti z huby nekdo dospelej? To je priserny a odpoved na to mas skvelou😎👍

maxulekapcule
29. led 2022

@camelinka bohužel, vypustí. Další mě říká, ze jsem pidlooka. Přitom sám je trochu takovej retardovanej ... Už jsem si na to asi zvykla 🤣

knuffel
29. led 2022

Kde máš kozy?
Odpověď: Kde máš mozek?

camelinka
29. led 2022

@maxulekapcule A to je v praci, nebo kde? To je desny tyjo, asi bych se neudrzela, ikdyz je lepsi, mit takovy kreteny na haku...

veruuu_kubesovic
29. led 2022

Jsem malá, ultra stihla a ještě mám malé prsa...
A jak se mi s tím žije? Úplně normálně, ty malé prsa totiž dokázaly plně kojit mého mladšího syna a že jsou malé? No hold to tak je...
A kdo jsou ti, co ti to říkají? Mě to totiž nikdo neříká 🤷‍♀️

knuffel
29. led 2022

Hele, to budou nějaký primitivové nebo obtloustlé samice... Já nevím, co třeba ještě odpovědět, že máš kozy doma v krabici pod stolem. To už musí dojít i největšímu debilovi. Nechápu, mám v okolí spíš chváliče, slovo kozy by v mém okolí nevypustil z pusy na veřejnosti nikdo.
S něčím podobným jsem se taky prala, ale změna musela nastat v hlavě, opravdu to neřešit a být absolutně nad věcí.

jjasmina
29. led 2022

@j.a.n.i přesně tak jak píšeš, moje svagrova nemá prsa ani do podprdy snad, ale je to super sebevědomá a inteligentní žena.

barmil
29. led 2022

@alilali kamarádka na tohle odpovidala, ze kdyz Bůh rozdával kozy, stala na mozek 😀

maxulekapcule
29. led 2022

@camelinka jeden je v práci, a druhej přímo u nás ve vchodě 😭

zlobr
29. led 2022

Kde máš kozy?
Tam, kde ty máš mozek / tam kde ty máš slušné vychování

Jinak souhlasím,že ostatní si k Tobě dovolí jen to, co Ty jim dovolíš. Chápu, že nechceš oplácet stejnou mincí, ale někdy bohužel funguje jen "na hrubý pytel,hrubá záplata".

camelinka
29. led 2022

@maxulekapcule No to je idylka😑🤬, nevim, jak pokriveny musi byt nekdo, kdo tohle vypusti z huby a jeste opakovane😑. Ja s moji natourou bych jim uz rekla, at si vylizou, dobytci...
Mam kolegu, strasny pohodar a lichotnik fakt jak noha ..mezi jeho klasicke hlasky patri neco ve stylu "Ahoj, ty si zhubla ze....(clovek ma radost, ikdyz to neni pravda🤣), nacez pokracuje....no ale hlavne ty prsicka, ze...😄 A toho beru v pohode a dycky se natlemime....
Kdyby mi to nekdo predhazoval ve zlym, tak mu oplatim stejnou minci...

knuffel
29. led 2022

@camelinka Klasický loudil 😁

camelinka
29. led 2022

@knuffel Jo, to je nas Pepi, takovy postarsi obsournik, ale beru ho tak a od nej mi to neva, prece jen, cely zivot delam jen s chlapama, tak uz si s nima dokazu poradit, sou i horsi😅😬

maxulekapcule
29. led 2022

@camelinka to je těžký, nadělám s tím prd. Jak říkám, v práci je to dement, berou tam samy takový, už jsme vyhlášení jako chráněna dílna 🤣 a se sousedem neudělám vůbec nic

mari90
29. led 2022

Jee, tohle bych vůbec neřešila, kór pokud ty s tím nemáš problém. Já nemám žádná prsa, dlouhé roky mě to štvalo, možná semtam nějaká narážka byla. Pak přišly děti, kojení, prsa po druhé porodu pro mě mega a víš co, jsem ráda, že se to vrátilo zase tam kde to bylo. Cítila jsem se strašně nekomfortně. Dříve jsem to řešila push upkou a teď? Teď nosím buď sportovní nevycpanou podprdu nebo braletku a jsem spoko 😀 a pokud by měl někdo kecy ať si trhne. Holt nemůžeme mít všechno

stef9328
29. led 2022

Ja bych si z toho nic nedelala. Mam 170cm a 52kg, prsa po dvou detech skoro zadne. Nosim jedine sportovni podprsenky! A je mi uplne jedno co si kdo mysli, nebo mi rekne. Neboj se, mit velke prsa je voprus. Ja se spise setkavam, ze mi zavidi, ze mam male. Musis to brat pozitivne! Mit male prsa je vyhodou na cely zivot!

martt
29. led 2022

@alilali Ja mam taky malý prsa. Takovýmhle lidem nemůžeš ukázat, že tě jejich otázky mrzí. Mne když se někdo zeptá tak na to odpovídám " Myslíš ty moje rozšláplé lentilky pod kobercem? Proč? Ty je chceš vidět? Tak to mas smůlu, dneska si vzali dovolenou a schovali se." Tohle vždycky zabere. Najdi si nějakou odpověď, která jim ukáže, že svoje "maly" prsa máš na háku a ze je neřešíš .

camelinka
29. led 2022

@maxulekapcule To je desny, bych jim rekla, ze stokrat radsi jsem takovahle, nez vylizanej kreten nadosmrti😅...
@martt jojo, takhle je to nejlepsi😎👍

mourovatakocka
29. led 2022

@alilali Nesnáším, když se prsům říká kozy. To je pro mě dehonestující naprosto bez ohledu na velikost. Posměšky od tlustých ženských tě fakt štvou? Mě ne. Protože bych se pak dívala na jejich čtyři břicha a vím, že bych fakt neměnila. Neumím si představit, že by mi to řekl chlap, asi nemám v okolí takového hulváta 😡 Ty se ho taky neptáš na jejich partie.
Taky mě mrzí, že nemám velká prsa, prostě úměrně ke zbytku těla, podprsenku nerada nosím, maximálně sportovní. Ale když by šlo do tuhého, vždycky to jde operativně řešit 😁

irmamala
29. led 2022

Asi jde o to, v jake socialni bubline se pohybujes. Ja mam 48 kg, takze prsa nemam ani nulky, to jde primo do minusu 😀 A naposledy mel nekdo narazky na stredni, neumim si predstavit, ze by mi tohle nekdo dospely rekl. V intimissimi maji super pushupky, ktere vykouzli hezka prsa i z niceho. Jestli je to pro tebe velky mindrak, klidne bych zvazovala operaci.

michaela666
29. led 2022

Vždycky mají blbé řeči akorát zamindrákovaní blbci, co si tím snaží dokázat svoji nadřazenost. Většinou stáří slizouni a macaké ženské, které doma po večerech brečí že nemůžou zhubnout. A pak vidí hubenou a musí si kopnout, aby jim bylo líp.
Naposledy měl blbý komentář spolužák v 6 třídě. Smál se, že jsme plochá jak přistávací dráha. Mě za tu dobu prsa trochu vyrostly, ale on buranem zůstal pořád.