Mám citlivou pleť, loupe se mi nos. Co pomůže?

vilca
20. led 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli mi některá neporadíte s mým problémem. Mám citlivější pleť, ale dosud jsem neměla větší problémy. Jenže asi před měsícem se mi začal normálně loupat nos. Vypadá to, jako kdybych to měla spálený od sluníčka, což je ale blbost vzhledem k tomu, že za poslední měsíc tady svítilo minimálně a na horách jsme nebyli. Pořád to natírám ochranným krémem, což mi poradila moje kosmetička, ale vůbec to nepomáhá. Vždycky to natřu, chvilku je to dobrý, ale pak tam mám zase odloupnutý šupinky. Kosmetička říká, že je to z mrazu. Jenže nikdy předtím se mi to takhle neloupalo a navíc teď už minimálně týden ani nemrzne... Nemáte náhodou některá zkušenost s něčím podobným? Co vám pomohlo? Díky za odpovědi 😉

noangel
20. led 2008

me se taky nekdy loupe nos ale to z toho ze mam suchou plet (proste to nedy odflinknu a vecer se nenamazu) takze pak placam vrstvu hydratacni masky nebo nakej hodne vyzivnej krem, celkem dobry sou od la roche posay treba nutritic na suchou

amina
20. led 2008

Osvědčila se mi kosmetika Vichy prodávaná v lékarně. Skoč do některé, vezmi si letáky, vzorečky a uvidíš. Štěstí bude, když narazíš na lékarnici, která se vyzná a přímo doporučí. Mají na výběr krémy pro suchou pleť, velmi suchou pleť, citlivou apod. Mně to na loupání pomohlo.

janulevrtule
20. led 2008

tak me se zase hodne osvedcila la roche possay, taky se porizuje v lekarne

jajinak
20. led 2008

Taky mám citlivou pleť a dobrá je kosmetika ORIGINAL ATOK.Je sice dražší,ale je přírodni a je olejová,takže se nespotřebuje tak rychle a dýl vydrží.Zkus originalatok.cz.Taky je dobrý EXCIPIAL U LIPOLOTION,to je mléko na suchou kůži.Mě ho předepisuje dr.,ale dá se koupit i bez receptu v lékárně.

markettka
20. led 2008

Mě se loupe nos, když zapomenu mazat. Vyhovuje mi Garnier na suchou pleť a i excipial u lipotio bylo dobré, jen hodně mastné....

lendy1
20. led 2008

vilca, zkus Eucerin, mají tuto kosmetiku v lékarně, dají ti i vzorečk 😉 Fakt super na takové to potíže...
nebo Vichy-Thermal Fix nebo něco od La roche

vilca
autor
20. led 2008

Děkuju, zeptám se na něco v lékárně 😉

janavvvv
25. únor 2011

z toho mrazu by to mohlo být, ono chvíli trvá než ti pokožka zregeneruje..

já bych ti doporučila regenerační olej od atoku, aroma si vyber podle sebe http://kosmetika-atok.cz/regeneracni-oleje.html mě to pomáhá když občas zanedbám péči a potřebuju to napravit 😀

když už budeš u toho, přidej se jako fanoušek k jejich facebooku http://www.facebook.com/kosmetika.atok?ref=ts - mají tam každou chvíli slevové akce, tak bys to mohla koupit levněji 😉